OUKITEL G7 antutu benchmark
Στο AnTuTu τεστ το OUKITEL G7 αξιολογήθηκε με 231674 βαθμούς. Παρακάτω μπορείτε να συγκρίνετε τις επιδόσεις του σε σχέση με άλλα μοντέλα σύμφωνα με το τεστ Antutu.
Τιμές για το OUKITEL G7
Το OUKITEL G7 θα κυκλοφορήσει σύντομα
Αφήστε την ηλεκτρονική σας διεύθυνση και μόλις τα προϊόντα που σας ενδιαφέρουν τεθούν προς πώληση θα είστε ο/η πρώτος/η που θα το μάθει
Εναλλακτικές λύσεις για το OUKITEL G7:
AnTuTu Benchmark
Motorola Moto G42 6/128GB
6.4 ίντσες (2400x1080) Curved Glass / Snapdragon 680 / 6Gb / 128GB / 50Mp Samsung S5KJN1 / 5000mAh
159.47€
$184.85
148.76€
$172.43
Motorola Moto G14
6.5 ίντσες (1600x720) Curved Glass / Tiger T616 / 4Gb / 128GB / 50Mp Samsung S5KJN1 / 5000mAh
101.92€
$118.14
Xiaomi Redmi K30 6/64Gb
6.67 ίντσες (2400x1080) Curved Glass / Snapdragon 730G / 6Gb / 64GB / 64Mp Sony IMX686 / 4500mAh
301.32€
$349.26
78.17€
$90.61
OUKITEL C35
6.56 ίντσες (1600x720) Curved Glass / Tiger T616 / 12Gb / 256GB / 50Mp Samsung S5KJN1 / 5150mAh
128.73€
$149.21
135.74€
$157.34
139.06€
$161.19
150.97€
$174.99
129.00€
$149.53
- Κατασκευαστής: OUKITEL
- Μοντέλο: G7
- Βάρος: 388g
- Διαστάσεις: 172.2 x 80.5 x 18.5mm
- Λειτουργικό Σύστημα: Android 16
- Μέγεθος: 6.52 ίντσες
- Ανάλυση: 1280x576
- RAM: 4Gb
- Μνήμη (ROM): 128GB
- Κάμερα: 13Mp
- Επεξεργαστής: MediaTek Helio G85
- Μπαταρία: 10600mAh
Χαρακτηριστικά
| Λειτουργικό Σύστημα (OS) | Android 16 |
| Geekbench Benchmark | 1361 (Multi-Core) - Συγκρίνετε με τα άλλα μοντέλα εδώ |
| Κατασκευαστής | OUKITEL - Δείτε όλα τα μοντέλα της OUKITEL εδώ |
| Geekbench Benchmark | 388 (Single Core) |
| Μοντέλο | G7 |
| Απόδοση | antutu benchmark ~231674. - Συγκρίνετε με τα άλλα μοντέλα εδώ |
Οθόνη
| Ανάλυση | 1280x576 - Περισσότερα μοντέλα με 1280x576 δείτε εδώ |
| Προστασία Οθόνης | Curved Glass |
| Τεχνολογία | OGS |
| Οθόνη αφής | 10 |
| Bezelless | Όχι - Περισσότερα μοντέλα με ατελείωτη οθόνη δείτε εδώ |
| Μέγεθος πλαισίου | 7.2 mm |
| ποσοστό της εμπρόσθιας επιφάνειας που καταλαμβάνει η οθόνη | 65 % |
| Φωτεινότητα | 500 cd/m² |
| Μέγεθος | 6.52 ίντσες |
Επεξεργαστής (CPU)
| CPU αρχιτεκτονική | 2x Cortex-A75 (2 GHz) + 6x Cortex-A55 (1.8 GHz) |
| κατασκευαστή | MediaTek |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | Helio G85 - Περισσότερα μοντέλα με Helio G85 δείτε εδώ |
| Ημερομηνία κυκλοφορίας | 4/30/2020 |
| Πυρήνες CPU Smartphone | 8 |
| CPU συχνότητα | 2 GHz |
| 32 bit ή 64 bit | 64 bit |
| διαδικασία | 12 nm |
| Χωρητικότητα | 8 Gb |
| GPU | Mali-G52 MC2 |
| Ταχύτητα Επεξεργαστή | 1000 Mhz |
| Πυρήνες Επεξεργαστή (GPU) | 2 |
| TDP | 5 W |
| Features | MediaTek modem |
| Upload Speed | 100 Mbps |
Χωρητικότητα
| RAM | 4 Gb - Περισσότερα μοντέλα με 4 Gb RAM δείτε εδώ |
| Χωρητικότητα (ROM) | 128 GB |
| Επέκταση μνήμης | MicroSD Μέγιστη Χωρητικότητα Εξωτερικής Μνήμης 2Tb |
Κάμερα
| Οπίσθια κάμερα | |
| Ανάλυση Βασικής Κάμερας | 13 Mp - Περισσότερα μοντέλα με 13 Mp δείτε εδώ |
| Φλας | Flash - Ενιαία LED |
| Εμπρόσθια κάμερα | |
| Ανάλυση Selfie Κάμερας | 8 MP |
| Φλας | Όχι |
| Αισθητήρα | Sony IMX219 |
Κινητά Δίκτυα
| Συχνότητες δικτύου | 2G (GSM): 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz 3G (WCDMA): 850 / 900 / 2100 MHz 4G (FDD-LTE): B1(2100) / B3(1800) / B7(2600) |
| τύπος δικτύου | 4G |
| Κάρτα SIM | nanoSIM + nanoSIM ή microSD |
Ασύρματα Δίκτυα
| Wi-Fi | Ναι |
| Bluetooth | Ναι |
| NFC | Ναι - Περισσότερα μοντέλα με NFC δείτε εδώ |
Υπηρεσίες τοποθεσίας
| Υπηρεσίες τοποθεσίας | GPS, A-GPS, GLONAS |
μπαταρία
| Χωρητικότητα | 10600 mAh |
| Τεχνολογία Μπαταρίας | Μη αφαιρούμενο |
| Γρήγορη Φόρτιση | Ναι |
| Διάρκεια Αναμονής | 8-9 ημέρες |
| Χρόνος κανονικής χρήσης | 3-4 ημέρες |
| Χρόνος χρήσης | 14-15 ώρες |
| Διάρκεια Ομιλίας | 30 ώρες |
| Ασύρματη Φόρτιση | Όχι |
Αισθητήρες
| Led notification | Όχι |
| Δακτυλικό αποτύπωμα κάτω από την οθόνη οπτικό | Ναι |
| Αισθητήρας εγγύτητας | Ναι |
| Αισθητήρας φωτισμού περιβάλλοντος | Όχι |
| Γυροσκόπιο | Όχι |
| Αξελερόμετρο | Ναι |
| Ψηφιακή πυξίδα | Ναι |
| Βαρόμετρο | Όχι |
| Χρήση ως τηλεχειριστήριο | Όχι |
Υποστήριξη πολυμέσων
| DAC | Ολοκληρωμένο |
| Ηχεία | Ναι |
| Μικρόφωνο | Ναι |
| βύσμα ακουστικών | Ναι |
Διαστάσεις
| Διαστάσεις | 172.2 x 80.5 x 18.5 mm |
| Βάρος | 388 g |
| Υλικό | Πλαστικό, καουτσούκ |
| Ανθεκτικό στο νερό και στη σκόνη (IP68) | Ναι - Περισσότερα μοντέλα με IP68 δείτε εδώ |
Υποστηριζόμενες γλώσσες
| Γλώσσες | Ελληνικά, αγγλικά, ισπανικά, γερμανικά, πορτογαλικά, ιταλικά, γαλλικά, δανικά, απλοποιημένα κινέζικα, παραδοσιακά κινέζικα, κλπ. - Μια λεπτομερής λίστα υποστηριζόμενων γλωσσών εδώ |
Διεπαφή
| USB Type-C | 1 |