Κινητά Τηλέφωνα Oppo K15 Pro
Αναμενόμενη κυκλοφορία του Oppo K15 Pro τον Απρίλιος 2026. Δες τιμές και χαρακτηριστικά. Ότι χρειάζεται να ξέρετε
Χρώματα:
Περιγραφή Oppo K15 Pro
Το Oppo K15 Pro έχει φωτεινή και καθαρή (ανάλυση 2760x1256) οθόνη 6.59 ίντσες ιντσών και διαστάσεις 158.3 x 75.13 x 8.3mm. Ζυγίζει επίσης μόνο 200g. Οι κύριες Χαρακτηριστικά είναι το Chip - MediaTek Dimensity 8500 , xωρητικότητα 256GB και RAM 12Gb.
Η ημερομηνία κυκλοφορίας του Oppo K15 Pro είναι τον Απρίλιος του 2026. Η πίσω Ανάλυση Οπίσθια κάμερα τραβάει υπέροχες φωτογραφίες και η Ανάλυση, Εμπρόσθια κάμερα 16MP έχει σχεδιαστεί για selfies. Η τιμή του smartphone είναι πολύ φθηνή και αυτό το κόστος είναι η καλύτερη προσφορά αυτή τη στιγμή, οπότε αξίζει να το αγοράσετε και αυτό θα είναι μια καλή αγορά για όποιον έχει συνηθίσει να χρησιμοποιεί Android 16 OS.
Τιμές για το Oppo K15 Pro
Το Oppo K15 Pro θα κυκλοφορήσει σύντομα
Αφήστε την ηλεκτρονική σας διεύθυνση και μόλις τα προϊόντα που σας ενδιαφέρουν τεθούν προς πώληση θα είστε ο/η πρώτος/η που θα το μάθει
Εναλλακτικές λύσεις για το Oppo K15 Pro:
- Κατασκευαστής: Oppo
- Μοντέλο: K15 Pro
- Βάρος: 200g
- Διαστάσεις: 158.3 x 75.13 x 8.3mm
- Λειτουργικό Σύστημα: Android 16
- Μέγεθος: 6.59 ίντσες
- Ανάλυση: 2760x1256
- RAM: 12Gb
- Μνήμη (ROM): 256GB
- Κάμερα: 50Mp
- Επεξεργαστής: MediaTek Dimensity 8500
- Μπαταρία: 7500mAh
Χαρακτηριστικά
| Λειτουργικό Σύστημα (OS) | Android 16 |
| Geekbench Benchmark | 7152 (Multi-Core) - Συγκρίνετε με τα άλλα μοντέλα εδώ |
| Κατασκευαστής | Oppo - Δείτε όλα τα μοντέλα της Oppo εδώ |
| Geekbench Benchmark | 1967 (Single Core) |
| Μοντέλο | K15 Pro |
| Απόδοση | antutu benchmark ~1969337. - Συγκρίνετε με τα άλλα μοντέλα εδώ |
Οθόνη
| Ανάλυση | 2760x1256 - Περισσότερα μοντέλα με 2760x1256 δείτε εδώ |
| Προστασία Οθόνης | Curved Glass |
| Τεχνολογία | AMOLED |
| Οθόνη αφής | 10 |
| Bezelless | Ναι - Περισσότερα μοντέλα με ατελείωτη οθόνη δείτε εδώ |
| Μέγεθος πλαισίου | 3 mm |
| ποσοστό της εμπρόσθιας επιφάνειας που καταλαμβάνει η οθόνη | 89 % |
| Φωτεινότητα | 750 cd/m² |
| Μέγεθος | 6.59 ίντσες |
Επεξεργαστής (CPU)
| κατασκευαστή | MediaTek |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | Dimensity 8500 - Περισσότερα μοντέλα με Dimensity 8500 δείτε εδώ |
| Ημερομηνία κυκλοφορίας | 10/15/2025 |
| Πυρήνες CPU Smartphone | 8 |
| CPU συχνότητα | 0 GHz |
| 32 bit ή 64 bit | bit |
| διαδικασία | 4 nm |
| Χωρητικότητα | 16 Gb |
| Ταχύτητα Επεξεργαστή | 0 Mhz |
| Πυρήνες Επεξεργαστή (GPU) | 0 |
| TDP | 10 W |
| Features | MediaTek 5G modem |
| Upload Speed | 0 Mbps |
Χωρητικότητα
| RAM | 12 Gb - Περισσότερα μοντέλα με 12 Gb RAM δείτε εδώ |
| Χωρητικότητα (ROM) | 256 GB |
| Επέκταση μνήμης | Όχι |
Κάμερα
| Οπίσθια κάμερα | |
| Ανάλυση Βασικής Κάμερας | 50 Mp - Περισσότερα μοντέλα με 50 Mp δείτε εδώ |
| Φλας | Flash - Διπλή λυχνία LED |
| Εμπρόσθια κάμερα | |
| Ανάλυση Selfie Κάμερας | 16 MP |
| Φλας | Όχι |
Κινητά Δίκτυα
| Συχνότητες δικτύου | 2G (GSM): 900 / 1800 MHz 3G (WCDMA) 2100 MHz 4G (FDD-LTE): B1(2100) / B3 (1800) 5G |
| τύπος δικτύου | 5G |
| Κάρτα SIM | nanoSIM + nanoSIM |
Ασύρματα Δίκτυα
| Wi-Fi | Ναι |
| Bluetooth | Ναι |
| NFC | Ναι - Περισσότερα μοντέλα με NFC δείτε εδώ |
Υπηρεσίες τοποθεσίας
| Υπηρεσίες τοποθεσίας | GPS, A-GPS, GLONAS |
μπαταρία
| Χωρητικότητα | 7500 mAh |
| Τεχνολογία Μπαταρίας | Μη αφαιρούμενο |
| Γρήγορη Φόρτιση | Ναι |
| Διάρκεια Αναμονής | 6-7 ημέρες |
| Χρόνος κανονικής χρήσης | 2-3 ημέρες |
| Χρόνος χρήσης | 10-12 ώρες |
| Διάρκεια Ομιλίας | 30 ώρες |
| Ασύρματη Φόρτιση | Όχι |
Αισθητήρες
| Led notification | Όχι |
| Δακτυλικό αποτύπωμα κάτω από την οθόνη οπτικό | Ναι |
| Αισθητήρας εγγύτητας | Ναι |
| Αισθητήρας φωτισμού περιβάλλοντος | Όχι |
| Γυροσκόπιο | Ναι |
| Αξελερόμετρο | Ναι |
| Ψηφιακή πυξίδα | Ναι |
| Βαρόμετρο | Όχι |
| Χρήση ως τηλεχειριστήριο | Όχι |
Υποστήριξη πολυμέσων
| DAC | Ολοκληρωμένο |
| Ηχεία | Ναι |
| Μικρόφωνο | Ναι |
| βύσμα ακουστικών | Όχι |
Διαστάσεις
| Διαστάσεις | 158.3 x 75.13 x 8.3 mm |
| Βάρος | 200 g |
| Υλικό | Πλαστικά |
| Ανθεκτικό στο νερό και στη σκόνη (IP68) | Ναι - Περισσότερα μοντέλα με IP68 δείτε εδώ |
Υποστηριζόμενες γλώσσες
| Γλώσσες | Ελληνικά, αγγλικά, ισπανικά, γερμανικά, πορτογαλικά, ιταλικά, γαλλικά, δανικά, απλοποιημένα κινέζικα, παραδοσιακά κινέζικα, κλπ. - Μια λεπτομερής λίστα υποστηριζόμενων γλωσσών εδώ |
Διεπαφή
| USB Type-C | 1 |
Πρόσθετα Χαρακτηριστικά
| Πρόσθετα Χαρακτηριστικά | Intradisplay fingerprint scanner , Ενεργό σύστημα ψύξης , Ενσωματωμένη κάμερα μπροστινής οθόνης , Φωτεινότητα ανανέωσης οθόνης 144Hz |
Πληροφορίες προσφοράς
Τρόπος πληρωμής
- Τραπεζική κάρτα (Visa. Mastercard)
Αποστολή
Παράδοση παραγγελίας
Εγγύηση
Αξεσουάρ Oppo K15 Pro
Δείτε όλα τα προϊόντα με έκπτωση