Κινητά Τηλέφωνα Vivo X300s
Αναμενόμενη κυκλοφορία του Vivo X300s τον Απρίλιος 2026. Δες τιμές και χαρακτηριστικά. Ότι χρειάζεται να ξέρετε
Περιγραφή Vivo X300s
Το Vivo X300s έχει φωτεινή και καθαρή (ανάλυση 2800 x 1260) οθόνη 6.78 ίντσες ιντσών και διαστάσεις 161.98 x 75.48 x 8mm. Ζυγίζει επίσης μόνο 217g. Οι κύριες Χαρακτηριστικά είναι το Chip - MediaTek Dimensity 9500 , xωρητικότητα 256GB και RAM 12Gb.
Η ημερομηνία κυκλοφορίας του Vivo X300s είναι τον Απρίλιος του 2026. Η πίσω Ανάλυση Οπίσθια κάμερα Samsung ISOCELL HPB τραβάει υπέροχες φωτογραφίες και η Ανάλυση, Εμπρόσθια κάμερα 50MP έχει σχεδιαστεί για selfies. Η τιμή του smartphone είναι πολύ φθηνή και αυτό το κόστος είναι η καλύτερη προσφορά αυτή τη στιγμή, οπότε αξίζει να το αγοράσετε και αυτό θα είναι μια καλή αγορά για όποιον έχει συνηθίσει να χρησιμοποιεί Android 16 OS.
Τιμές για το Vivo X300s
Το Vivo X300s θα κυκλοφορήσει σύντομα
Αφήστε την ηλεκτρονική σας διεύθυνση και μόλις τα προϊόντα που σας ενδιαφέρουν τεθούν προς πώληση θα είστε ο/η πρώτος/η που θα το μάθει
Εναλλακτικές λύσεις για το Vivo X300s:
- Κατασκευαστής: Vivo
- Μοντέλο: X300s
- Βάρος: 217g
- Διαστάσεις: 161.98 x 75.48 x 8mm
- Λειτουργικό Σύστημα: Android 16
- Μέγεθος: 6.78 ίντσες
- Ανάλυση: 2800 x 1260
- RAM: 12Gb
- Μνήμη (ROM): 256GB
- Κάμερα: 200Mp Samsung ISOCELL HPB
- Επεξεργαστής: MediaTek Dimensity 9500
- Μπαταρία: 7100mAh
Χαρακτηριστικά
| Λειτουργικό Σύστημα (OS) | Android 16 |
| Geekbench Benchmark | 10155 (Multi-Core) - Συγκρίνετε με τα άλλα μοντέλα εδώ |
| Κατασκευαστής | Vivo - Δείτε όλα τα μοντέλα της Vivo εδώ |
| Geekbench Benchmark | 3375 (Single Core) |
| Μοντέλο | X300s |
| Απόδοση | antutu benchmark ~3169932. - Συγκρίνετε με τα άλλα μοντέλα εδώ |
Οθόνη
| Ανάλυση | 2800 x 1260 - Περισσότερα μοντέλα με 2800 x 1260 δείτε εδώ |
| Προστασία Οθόνης | Gorilla glass |
| Τεχνολογία | AMOLED |
| Οθόνη αφής | 10 |
| Bezelless | Ναι - Περισσότερα μοντέλα με ατελείωτη οθόνη δείτε εδώ |
| Μέγεθος πλαισίου | 2.9 mm |
| ποσοστό της εμπρόσθιας επιφάνειας που καταλαμβάνει η οθόνη | 90 % |
| Φωτεινότητα | 750 cd/m² |
| Μέγεθος | 6.78 ίντσες |
Επεξεργαστής (CPU)
| CPU αρχιτεκτονική | 1 x C1-Ultra 4.21GHz + 3 x C1-Premium 3.5GHz + 4 x C1-Pro 2.7GHz |
| κατασκευαστή | MediaTek |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | Dimensity 9500 - Περισσότερα μοντέλα με Dimensity 9500 δείτε εδώ |
| Ημερομηνία κυκλοφορίας | 10/15/2025 |
| Πυρήνες CPU Smartphone | 8 |
| CPU συχνότητα | 4.21 GHz |
| 32 bit ή 64 bit | 64 bit |
| διαδικασία | 3 nm |
| Χωρητικότητα | 32 Gb |
| GPU | Mali G1-Ultra MC12 |
| Ταχύτητα Επεξεργαστή | 1716 Mhz |
| Πυρήνες Επεξεργαστή (GPU) | 12 |
| TDP | 10 W |
| Features | MediaTek 5G modem |
| Upload Speed | 10700 Mbps |
Χωρητικότητα
| RAM | 12 Gb - Περισσότερα μοντέλα με 12 Gb RAM δείτε εδώ |
| Χωρητικότητα (ROM) | 256 GB |
| Επέκταση μνήμης | Όχι |
Κάμερα
| Οπίσθια κάμερα | |
| Ανάλυση Βασικής Κάμερας | 200 Mp - Περισσότερα μοντέλα με 200 Mp δείτε εδώ |
| Αισθητήρα | Samsung ISOCELL HPB - Περισσότερα μοντέλα με Samsung ISOCELL HPB δείτε εδώ |
| Φλας | Flash - Διπλή λυχνία LED |
| Εμπρόσθια κάμερα | |
| Ανάλυση Selfie Κάμερας | 50 MP |
| Φλας | Όχι |
Κινητά Δίκτυα
| Συχνότητες δικτύου | 2G (GSM): 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz 3G (WCDMA): 800 / 850 / 1900 MHz 4G (FDD-LTE): B1(2100) / B3 (1800) / B7(2600) 5G |
| τύπος δικτύου | 5G |
| Κάρτα SIM | nanoSIM + nanoSIM |
Ασύρματα Δίκτυα
| Wi-Fi | Ναι |
| Bluetooth | Ναι |
| NFC | Ναι - Περισσότερα μοντέλα με NFC δείτε εδώ |
Υπηρεσίες τοποθεσίας
| Υπηρεσίες τοποθεσίας | GPS, A-GPS, GLONAS |
μπαταρία
| Χωρητικότητα | 7100 mAh |
| Τεχνολογία Μπαταρίας | Μη αφαιρούμενο |
| Γρήγορη Φόρτιση | Ναι |
| Διάρκεια Αναμονής | 6-7 ημέρες |
| Χρόνος κανονικής χρήσης | 3-4 ημέρες |
| Χρόνος χρήσης | 10-12 ώρες |
| Διάρκεια Ομιλίας | 30 ώρες |
| Ασύρματη Φόρτιση | Ναι |
Αισθητήρες
| Led notification | Όχι |
| Δακτυλικό αποτύπωμα κάτω από την οθόνη οπτικό | Ναι |
| Αισθητήρας εγγύτητας | Ναι |
| Αισθητήρας φωτισμού περιβάλλοντος | Όχι |
| Γυροσκόπιο | Ναι |
| Αξελερόμετρο | Ναι |
| Ψηφιακή πυξίδα | Ναι |
| Βαρόμετρο | Όχι |
| Χρήση ως τηλεχειριστήριο | Ναι |
Υποστήριξη πολυμέσων
| DAC | Ολοκληρωμένο |
| Ηχεία | Ναι |
| Μικρόφωνο | Ναι |
| βύσμα ακουστικών | Όχι |
Διαστάσεις
| Διαστάσεις | 161.98 x 75.48 x 8 mm |
| Βάρος | 217 g |
| Υλικό | Μεταλλικό πλαίσιο, γυάλινη θήκη |
| Ανθεκτικό στο νερό και στη σκόνη (IP68) | Ναι - Περισσότερα μοντέλα με IP68 δείτε εδώ |
Υποστηριζόμενες γλώσσες
| Γλώσσες | Ελληνικά, αγγλικά, ισπανικά, γερμανικά, πορτογαλικά, ιταλικά, γαλλικά, δανικά, απλοποιημένα κινέζικα, παραδοσιακά κινέζικα, κλπ. - Μια λεπτομερής λίστα υποστηριζόμενων γλωσσών εδώ |
Διεπαφή
| USB Type-C | 1 |
Πληροφορίες προσφοράς
Τρόπος πληρωμής
- Τραπεζική κάρτα (Visa. Mastercard)
Αποστολή
Παράδοση παραγγελίας
Εγγύηση
Αξεσουάρ Vivo X300s
Δείτε όλα τα προϊόντα με έκπτωση