Puhelin Cubot J9
Cubot J9 julkaistaan huhtikuu 2020 . Hinta, tiedot ja vuodot. Kaikki mitä tiedämme siitä.
Värit:
Kuvaus Cubot J9
Cubot J9: llä on kirkas ja selkeä (1520x720: n resoluutio) 6.21 tuumaa-tuuman näyttö ja : n mitat. Se painaa myös vain . Tärkeimmät tekniset tiedot ovat MediaTek-prosessori - MT6580, 16GB-tallennus ja 2Gb-RAM.
Cubot J9 -päivämäärä on huhtikuu 2020. -takakamera, jossa on 8MP-anturi, ottaa upeita kuvia, ja 5MP-etukamera on suunniteltu selfieille. Malli on loistava valinta ihmisille, jotka ovat tottuneet Android 10.0 (Q) OS: ään, mikä kannattaa ostaa juuri nyt, koska laitteen hinta on erittäin halpa.
Cubot J9: ssä on kaksi SIM-korttipaikkaa, sinulla voi olla 2 numeroa eri operaattoreilta.
Internet-nopeus on vakio, koska 5G-tukea ei ole.
Cubot J9 tukee laajennettavaa tallennustilaa, joten voit asettaa SD-kortit heti kun tarvitset.
Tavallinen kuulokeliitäntä säästää rahaa, koska voit liittää minkä tahansa 3,5 mm: n porttikuulokkeen ilman sovitinta.
Et voi suorittaa mobiilimaksuja Cubot: llä J9, koska se ei tue NFC: tä.
Et voi käyttää sitä kaukosäätimenä, koska siinä ei ole infrapunapuhallinta.
Cubot J9: ssä on jo 4000mAh-akku ilman nopeaa tai langatonta latausta. Suurimmalla osalla kilpailijoista ei ole tätä ominaisuutta.
Laite ei ole vedenpitävä. Emme suosittele sen ottamista suihkuun tai kylpyhuoneeseen tai käyttöä sateessa tai lumessa.
- Brändi: Cubot
- Model: J9
- Paino:
- Mitat:
- Käyttöjärjestelmä: Android 10.0 (Q)
- Näytön koko: 6.21 tuumaa
- Näytön tarkkuus: 1520x720
- RAM: 2Gb
- Muisti (ROM): 16GB
- Kamera: 8MP
- Piirisarja (CPU): MediaTek MT6580
- Akku: 4000mAh
Ominaisuudet
| Käyttöjärjestelmä (OS) | Android 10.0 (Q) |
| Geekbench-vertailuarvo | 222 (Multi-Core) - Vertaa muihin malleihin tässä |
| Valmistaja | Cubot - Katso kaikki Cubot-mallit täältä |
| Geekbench-vertailuarvo | 65 (Single Core ) |
| Model | J9 |
| Esitys | testi antutu- vertailuarvo ~ 23177. - Vertaa muihin täällä oleviin malleihin |
Näyttö
| Näytön tarkkuus | 1520x720 - Lisää malleja, joissa on 1520x720-tarkkuus, katso täältä |
| Lasityypit | Lasi |
| Paneelin tyyppi | IPS |
| Multi-touch | 2 |
| Kehyksetön | Joo - Lisää malleja, joissa on kehyksetön näyttö, katso täältä |
| Kirkkaus | 400 cd/m² |
| Näytön koko | 6.21 tuumaa |
Piirisarja (CPU)
| CPU-arkkitehtuuri | 4 x ARM Cortex-A7 1,3 GHz |
| Brändi | MediaTek |
| Malli | MT6580 - Lisää malleja, joissa on MT6580-suoritin, katso täältä |
| Julkaisupäivä | 1/1/2016 |
| Prosessorin ydin | 4 |
| Prosessorin taajuus | 1.3 GHz |
| Bitti | 32 bit |
| Prosessitekniikka | 28 nm |
| Muisti | 2 Gb |
| Grafiikkaprosessorimalli (GPU) | Mali 400MP |
| GPU-taajuus | 500 Mhz |
| GPU-ytimet | 2 |
| TDP | 5 W |
| Features | MediaTek modem |
| Upload Speed | 20 Mbps |
Muisti
| RAM (muisti) | 2 Gb - Lisää malleja, joissa on 2 Gb RAM, katso täältä |
| Tallennustila (ROM) | 16 GB |
| Flash-muisti | MicroSD (TF), tukee jopa 32 Gt: n kortteja |
Kamera
| Pääkamera | |
| Resoluutio | 8 MP - Lisää malleja, joissa on 8 Mpx -kamera, katso täältä |
| Integroitu salama | Kaksois-LED-salama |
| Etukamera | |
| Resoluutio | 5 MP |
| Integroitu salama | Ei |
Yhteydet
| Taajuus | 2G (GSM): 850/900/1800/1900 MHz 3G (WCDMA): 850/900/2100 MHz |
| Mobiililaajakaistan tyyppi | 3G |
| SIM-kortti | nanoSIM + nanoSIM |
Liitännät
| Wi-Fi | Joo |
| Bluetooth | Joo |
| NFC | Ei - Lisää NFC-malleja katso täältä |
Sijainti
| Verkkotuki | GPS, A-GPS |
Akku
| Akun kapasiteetti (mAh) | 4000 mAh |
| Akun/pariston tyyppi | Ei-poistettava |
| Nopea lataus | Ei |
| Valmiustila-aika | 6-7 päivää |
| Akun kesto | 2-3 päivää |
| Työajat kovassa tilassa | 8-9 tuntia |
| Puhumisaika | 30 tuntia |
| Langaton lataus | Ei |
Anturit
| Ilmoitukset Led | Joo |
| Sormenjälkitunnistin | Joo |
| Proximity | Joo |
| Ambient light | Joo |
| Gyroskooppi | Ei |
| Accelerometer | Joo |
| Kompassi | Joo |
| Barometri | Ei |
| IR | Ei |
Ääni
| Ääniprosessori | Integroitu |
| Kaiuttimien | Joo |
| Sisäiset mikrofonit | Joo |
| Kuulokkeet | Joo |
Design
| Materiaali | Muovi |
| Veden- ja pölynkestävä (IP68) | Ei - Lisää IP68-malleja katso täältä |
Kielituki
| Kieli (kielet | - Yksityiskohtainen luettelo tuetuista kielistä tässä |
Liitännät / liittimet
| mikro-USB | 1 |
Kuvaus
Maksut
- Pankki- / luottokortti (Visa. Mastercard)
laivaus
Tilauksen toimitus
Takuu
Tarvikkeet Cubot J9
Nyt meillä ei ole varastoa tälle älypuhelimelle, mutta on olemassa vastaavia tuotteita, joita voit ostaa esimerkiksi alennuksella:Katso kaikki alennustuotteet