Sowak S5 antutu-vertailutesti
AnTuTu-testissä Sowak S5 sai 0 pistettä. Alla voit verrata sen suorituskykyä muihin Antutu-testiin perustuviin malleihin.
Sowak S5 hinnat:
Tarkistamme päivittäin yli 100 myymälää parhaaseen hintaan.
Sowak S5 lopetettiin.
Sowak S5 lopetettiin.
Vaihtoehdot kohteelle Sowak S5 :
AnTuTu-vertailuarvo
48.27€
$55.61
55.45€
$63.88
66.02€
$76.06
56.01€
$64.53
54.35€
$62.61
47.92€
$55.21
60.45€
$69.64
55.92€
$64.42
61.28€
$70.60
Ominaisuudet
| Model | S5 |
| Esitys | testi antutu- vertailuarvo ~ . - Vertaa muihin täällä oleviin malleihin |
Liitännät
| Bluetooth | Joo |
Kuulokkeet
| Impedanssi | 16 Ω |
| Taajuusvaste | 20-20000 Hz |
| Herkkyys | 108 dB |
| Johdon pituus | 0.6 m |
| Tyyppi | Dynaaminen |
| Akustinen muotoilu | Suljettu |
| Kuulokkeiden muoto | In-ear-kuulokkeet |
| Kuulokkeet | Joo |