Puhelin Vivo X300s
Vivo X300s julkaistaan huhtikuu 2026 . Hinta, tiedot ja vuodot. Kaikki mitä tiedämme siitä.
Kuvaus Vivo X300s
Vivo X300s: llä on kirkas ja selkeä (2800 x 1260: n resoluutio) 6.78 tuumaa-tuuman näyttö ja 161.98 x 75.48 x 8mm: n mitat. Se painaa myös vain 217g. Tärkeimmät tekniset tiedot ovat MediaTek-prosessori - Dimensity 9500, 256GB-tallennus ja 12Gb-RAM.
Vivo X300s -päivämäärä on huhtikuu 2026. Samsung ISOCELL HPB-takakamera, jossa on 200MP-anturi, ottaa upeita kuvia, ja 50MP-etukamera on suunniteltu selfieille. Malli on loistava valinta ihmisille, jotka ovat tottuneet Android 16 OS: ään, mikä kannattaa ostaa juuri nyt, koska laitteen hinta on erittäin halpa.
Vivo X300s: ssä on kaksi SIM-korttipaikkaa, sinulla voi olla 2 numeroa eri operaattoreilta.
5G-tuella Internet toimii erittäin nopeasti, koska tämän verkon nopeudet saavuttavat 25 Gb / s.
Vivo X300s: n tallennustilaa ei ole mahdollista laajentaa, koska muistikortin asettamiseen ei ole microSD-paikkaa.
Jos haluat käyttää tavallisia 3,5 mm: n porttikuulokkeita, sinun on käytettävä sovitinta, koska siinä on vain USB Type-C -lähtö.
Voit maksaa Vivo: llä X300s, koska sillä on NFC.
Koska siinä on infrapunapuhallin (IR), voit käyttää sitä kaukosäätimenä.
Vivo X300s ja sen 7100mAh-akku ovat yhteensopivia sekä nopean että langattoman latauksen kanssa, mikä parantaa sen käytettävyyttä.
Laite on vedenpitävä. Tämän ansiosta sitä voidaan käyttää sateessa ja lumessa sekä suihkussa ja kylpyhuoneessa.
Vivo X300s hinnat:
Vivo X300s julkaistaan pian.
Jätä sähköpostiosoitteesi , niin heti kun tavarat tulevat myyntiin, tiedät siitä ensimmäisenä
Vaihtoehdot kohteelle Vivo X300s :
- Brändi: Vivo
- Model: X300s
- Paino: 217g
- Mitat: 161.98 x 75.48 x 8mm
- Käyttöjärjestelmä: Android 16
- Näytön koko: 6.78 tuumaa
- Näytön tarkkuus: 2800 x 1260
- RAM: 12Gb
- Muisti (ROM): 256GB
- Kamera: 200MP Samsung ISOCELL HPB
- Piirisarja (CPU): MediaTek Dimensity 9500
- Akku: 7100mAh
Ominaisuudet
| Käyttöjärjestelmä (OS) | Android 16 |
| Geekbench-vertailuarvo | 10155 (Multi-Core) - Vertaa muihin malleihin tässä |
| Valmistaja | Vivo - Katso kaikki Vivo-mallit täältä |
| Geekbench-vertailuarvo | 3375 (Single Core ) |
| Model | X300s |
| Esitys | testi antutu- vertailuarvo ~ 3169932. - Vertaa muihin täällä oleviin malleihin |
Näyttö
| Näytön tarkkuus | 2800 x 1260 - Lisää malleja, joissa on 2800 x 1260-tarkkuus, katso täältä |
| Lasityypit | Gorilla-lasi |
| Paneelin tyyppi | AMOLED |
| Multi-touch | 10 |
| Kehyksetön | Joo - Lisää malleja, joissa on kehyksetön näyttö, katso täältä |
| Kehyksen koko | 2.9 mm |
| Näytön ja rungon suhdeluku | 90 % |
| Kirkkaus | 750 cd/m² |
| Näytön koko | 6.78 tuumaa |
Piirisarja (CPU)
| CPU-arkkitehtuuri | 1 x C1-Ultra 4.21GHz + 3 x C1-Premium 3.5GHz + 4 x C1-Pro 2.7GHz |
| Brändi | MediaTek |
| Malli | Dimensity 9500 - Lisää malleja, joissa on Dimensity 9500-suoritin, katso täältä |
| Julkaisupäivä | 10/15/2025 |
| Prosessorin ydin | 8 |
| Prosessorin taajuus | 4.21 GHz |
| Bitti | 64 bit |
| Prosessitekniikka | 3 nm |
| Muisti | 32 Gb |
| Grafiikkaprosessorimalli (GPU) | Mali G1-Ultra MC12 |
| GPU-taajuus | 1716 Mhz |
| GPU-ytimet | 12 |
| TDP | 10 W |
| Features | MediaTek 5G modem |
| Upload Speed | 10700 Mbps |
Muisti
| RAM (muisti) | 12 Gb - Lisää malleja, joissa on 12 Gb RAM, katso täältä |
| Tallennustila (ROM) | 256 GB |
| Flash-muisti | Ei |
Kamera
| Pääkamera | |
| Resoluutio | 200 MP - Lisää malleja, joissa on 200 Mpx -kamera, katso täältä |
| Anturimalli | Samsung ISOCELL HPB - Lisää malleja, joissa on Samsung ISOCELL HPB, katso täältä |
| Integroitu salama | Kaksois-LED-salama |
| Etukamera | |
| Resoluutio | 50 MP |
| Integroitu salama | Ei |
Yhteydet
| Taajuus | 2G (GSM): 850/900/1800/1900 MHz 3G (WCDMA): 800/850/1900 MHz 4G (FDD-LTE): B1 (2100) / B3 (1800) / B7 (2600) 5G |
| Mobiililaajakaistan tyyppi | 5G |
| SIM-kortti | nanoSIM + nanoSIM |
Liitännät
| Wi-Fi | Joo |
| Bluetooth | Joo |
| NFC | Joo - Lisää NFC-malleja katso täältä |
Sijainti
| Verkkotuki | GPS, A-GPS, GLONAS |
Akku
| Akun kapasiteetti (mAh) | 7100 mAh |
| Akun/pariston tyyppi | Ei-poistettava |
| Nopea lataus | Joo |
| Valmiustila-aika | 6-7 päivää |
| Akun kesto | 3-4 päivää |
| Työajat kovassa tilassa | 10-12 tuntia |
| Puhumisaika | 30 tuntia |
| Langaton lataus | Joo |
Anturit
| Ilmoitukset Led | Ei |
| Sormenjälkitunnistin | Joo |
| Proximity | Joo |
| Ambient light | Joo |
| Gyroskooppi | Joo |
| Accelerometer | Joo |
| Kompassi | Joo |
| Barometri | Ei |
| IR | Joo |
Ääni
| Ääniprosessori | Integroitu |
| Kaiuttimien | Joo |
| Sisäiset mikrofonit | Joo |
| Kuulokkeet | Ei |
Design
| Mitat | 161.98 x 75.48 x 8 mm |
| Paino | 217 g |
| Materiaali | Metallirunko ja lasikotelo |
| Veden- ja pölynkestävä (IP68) | Joo - Lisää IP68-malleja katso täältä |
Kielituki
| Kieli (kielet | - Yksityiskohtainen luettelo tuetuista kielistä tässä |
Liitännät / liittimet
| USB Type-C -portit | 1 |
Kuvaus
Maksut
- Pankki- / luottokortti (Visa. Mastercard)
laivaus
Tilauksen toimitus
Takuu
Tarvikkeet Vivo X300s
Katso kaikki alennustuotteet