OUKITEL C72 väriä
- Musta
- Valkoinen
- Punainen
- Keltainen
- Vihreä
- Sininen
-
- Mikä on OUKITEL C72 paras väri?
-
OUKITEL C72 tarjoaa nämä värit:
- Musta: paras klassinen väri, hyvä useimmille kavereille
- Valkoinen: loistava valinta hyvät, tai jos haluat jotain kevyttä ja raikasta
- Punainen: saada sinut erottumaan muista
- Keltainen: parempi tapa saada huomiota
- Vihreä: jos haluat jotain uutta
- Sininen: jos haluat olla päällä
-
- Mitä värejä OUKITEL C72 tulee?
-
- Mikä OUKITEL C72 väri on suosituin?
-
Tunnuksen OUKITEL C72 suosituimmat ja yleisimmät värit ovat valkoinen ja musta. He myyvät parhaiten ja tuottavat yritykselle paljon tuloja. Niitä seuraa punainen, keltainen ja sininen, jotka ovat myös huippuvärivaihtoehdoissa ja myyvät hyvin.
-
- Mikä OUKITEL C72 väri minun pitäisi saada?
-
Osta OUKITEL C72 valkoisena tai mustana, jos haluat saada yhden suosituimmista ja myydyimmistä väreistä. Jos etsit jotain uutta, suosittelemme hankkimaan todella uuden puhelimen katsomalla keltaista ja punaista.
- Brändi: OUKITEL
- Model: C72
- Paino: 220g
- Mitat: 170 x 79.6 x 9.5mm
- Käyttöjärjestelmä: Android 16
- Näytön koko: 6.88 tuumaa
- Näytön tarkkuus: 1650x720
- RAM: 4Gb
- Muisti (ROM): 128GB
- Kamera: 64MP
- Piirisarja (CPU): UNISOC Tiger T615
- Akku: 5150mAh
Ominaisuudet
| Käyttöjärjestelmä (OS) | Android 16 |
| Geekbench-vertailuarvo | 1378 (Multi-Core) - Vertaa muihin malleihin tässä |
| Valmistaja | OUKITEL - Katso kaikki OUKITEL-mallit täältä |
| Geekbench-vertailuarvo | 377 (Single Core ) |
| Model | C72 |
| Esitys | testi antutu- vertailuarvo ~ 269173. - Vertaa muihin täällä oleviin malleihin |
Näyttö
| Näytön tarkkuus | 1650x720 - Lisää malleja, joissa on 1650x720-tarkkuus, katso täältä |
| Lasityypit | Kaareva lasi |
| Paneelin tyyppi | OGS |
| Multi-touch | 10 |
| Kehyksetön | Joo - Lisää malleja, joissa on kehyksetön näyttö, katso täältä |
| Kehyksen koko | 3.6 mm |
| Näytön ja rungon suhdeluku | 85 % |
| Kirkkaus | 500 cd/m² |
| Näytön koko | 6.88 tuumaa |
Piirisarja (CPU)
| CPU-arkkitehtuuri | 2 x Cortex-A75 1.8GHz + 6 x Cortex-A55 1.6GHz |
| Brändi | UNISOC |
| Malli | Tiger T615 - Lisää malleja, joissa on Tiger T615-suoritin, katso täältä |
| Julkaisupäivä | 07/20/2024 |
| Prosessorin ydin | 8 |
| Prosessorin taajuus | 1.8 GHz |
| Bitti | 64 bit |
| Prosessitekniikka | 12 nm |
| Muisti | 12 Gb |
| Grafiikkaprosessorimalli (GPU) | Mali-G57MC |
| GPU-taajuus | 850 Mhz |
| GPU-ytimet | 1 |
| TDP | 10 W |
| Features | Unisoc modem |
| Upload Speed | 250 Mbps |
Muisti
| RAM (muisti) | 4 Gb - Lisää malleja, joissa on 4 Gb RAM, katso täältä |
| Tallennustila (ROM) | 128 GB |
| Flash-muisti | MicroSD (TF), tukee jopa 2 Tt: n korttia |
Kamera
| Pääkamera | |
| Resoluutio | 64 MP - Lisää malleja, joissa on 64 Mpx -kamera, katso täältä |
| Integroitu salama | LED-salama |
| Etukamera | |
| Resoluutio | 8 MP |
| Integroitu salama | Ei |
Yhteydet
| Mobiililaajakaistan tyyppi | 4G |
| SIM-kortti | nanoSIM + nanoSIM tai microSD (TF) |
Liitännät
| Wi-Fi | Joo |
| Bluetooth | Joo |
| NFC | Ei - Lisää NFC-malleja katso täältä |
Sijainti
| Verkkotuki | GPS, A-GPS, GLONAS |
Akku
| Akun kapasiteetti (mAh) | 5150 mAh |
| Akun/pariston tyyppi | Ei-poistettava |
| Nopea lataus | Joo |
| Valmiustila-aika | 6-7 päivää |
| Akun kesto | 2-3 päivää |
| Työajat kovassa tilassa | 8-9 tuntia |
| Puhumisaika | 30 tuntia |
| Langaton lataus | Ei |
Anturit
| Ilmoitukset Led | Ei |
| Sormenjälkitunnistin | Joo |
| Proximity | Joo |
| Ambient light | Joo |
| Gyroskooppi | Ei |
| Accelerometer | Joo |
| Kompassi | Joo |
| Barometri | Ei |
| IR | Ei |
Ääni
| Ääniprosessori | Integroitu |
| Kaiuttimien | Joo |
| Sisäiset mikrofonit | Joo |
| Kuulokkeet | Joo |
Design
| Mitat | 170 x 79.6 x 9.5 mm |
| Paino | 220 g |
| Materiaali | Muovi |
| Veden- ja pölynkestävä (IP68) | Ei - Lisää IP68-malleja katso täältä |
Kielituki
| Kieli (kielet | - Yksityiskohtainen luettelo tuetuista kielistä tässä |
Liitännät / liittimet
| USB Type-C -portit | 1 |
Ominaisuudet
| Muut tekniset tiedot | Näytön virkistystaajuus 90 Hz , Lisänäyttö |