Vivo X300 Pro väriä
- Musta
- Valkoinen
- Punainen
- Keltainen
- Vihreä
- Sininen
-
- Mikä on Vivo X300 Pro paras väri?
-
Vivo X300 Pro tarjoaa nämä värit:
- Musta: paras klassinen väri, hyvä useimmille kavereille
- Valkoinen: loistava valinta hyvät, tai jos haluat jotain kevyttä ja raikasta
- Punainen: saada sinut erottumaan muista
- Keltainen: parempi tapa saada huomiota
- Vihreä: jos haluat jotain uutta
- Sininen: jos haluat olla päällä
-
- Mitä värejä Vivo X300 Pro tulee?
-
- Mikä Vivo X300 Pro väri on suosituin?
-
Tunnuksen Vivo X300 Pro suosituimmat ja yleisimmät värit ovat valkoinen ja musta. He myyvät parhaiten ja tuottavat yritykselle paljon tuloja. Niitä seuraa punainen, keltainen ja sininen, jotka ovat myös huippuvärivaihtoehdoissa ja myyvät hyvin.
-
- Mikä Vivo X300 Pro väri minun pitäisi saada?
-
Osta Vivo X300 Pro valkoisena tai mustana, jos haluat saada yhden suosituimmista ja myydyimmistä väreistä. Jos etsit jotain uutta, suosittelemme hankkimaan todella uuden puhelimen katsomalla keltaista ja punaista.
- Brändi: Vivo
- Model: X300 Pro
- Paino: 226g
- Mitat: 161.2 x 75.5 x 8mm
- Käyttöjärjestelmä: Android 16
- Näytön koko: 6.78 tuumaa
- Näytön tarkkuus: 2800 x 1260
- RAM: 12Gb
- Muisti (ROM): 256GB
- Kamera: 50MP Sony LYT-828
- Piirisarja (CPU): MediaTek Dimensity 9500
- Akku: 6510mAh
Ominaisuudet
| Käyttöjärjestelmä (OS) | Android 16 |
| Geekbench-vertailuarvo | 10108 (Multi-Core) - Vertaa muihin malleihin tässä |
| Valmistaja | Vivo - Katso kaikki Vivo-mallit täältä |
| Geekbench-vertailuarvo | 3365 (Single Core ) |
| Model | X300 Pro |
| Esitys | testi antutu- vertailuarvo ~ 3171688. - Vertaa muihin täällä oleviin malleihin |
Näyttö
| Näytön tarkkuus | 2800 x 1260 - Lisää malleja, joissa on 2800 x 1260-tarkkuus, katso täältä |
| Lasityypit | Gorilla-lasi |
| Paneelin tyyppi | AMOLED |
| Multi-touch | 10 |
| Kehyksetön | Joo - Lisää malleja, joissa on kehyksetön näyttö, katso täältä |
| Kehyksen koko | 2.9 mm |
| Näytön ja rungon suhdeluku | 90 % |
| Kirkkaus | 750 cd/m² |
| Näytön koko | 6.78 tuumaa |
Piirisarja (CPU)
| CPU-arkkitehtuuri | 1 x C1-Ultra 4.21GHz + 3 x C1-Premium 3.5GHz + 4 x C1-Pro 2.7GHz |
| Brändi | MediaTek |
| Malli | Dimensity 9500 - Lisää malleja, joissa on Dimensity 9500-suoritin, katso täältä |
| Julkaisupäivä | 10/15/2025 |
| Prosessorin ydin | 8 |
| Prosessorin taajuus | 4.21 GHz |
| Bitti | 64 bit |
| Prosessitekniikka | 3 nm |
| Muisti | 32 Gb |
| Grafiikkaprosessorimalli (GPU) | Mali G1-Ultra MC12 |
| GPU-taajuus | 1716 Mhz |
| GPU-ytimet | 12 |
| TDP | 10 W |
| Features | MediaTek 5G modem |
| Upload Speed | 10700 Mbps |
Muisti
| RAM (muisti) | 12 Gb - Lisää malleja, joissa on 12 Gb RAM, katso täältä |
| Tallennustila (ROM) | 256 GB |
| Flash-muisti | Ei |
Kamera
| Pääkamera | |
| dxomark mobile ranking | 171 - testaa DXOMARK- vertailuarvo. Vertaa muihin täällä oleviin malleihin |
| dxomark (valokuva) | 171 |
| dxomark (video) | 169 |
| Resoluutio | 50 MP - Lisää malleja, joissa on 50 Mpx -kamera, katso täältä |
| Anturimalli | Sony LYT-828 - Lisää malleja, joissa on Sony LYT-828, katso täältä |
| Integroitu salama | Kaksois-LED-salama |
| Etukamera | |
| Resoluutio | 50 MP |
| Integroitu salama | Ei |
Yhteydet
| Taajuus | 2G (GSM): 850/900/1800/1900 MHz 3G (WCDMA): 800/850/1900 MHz 4G (FDD-LTE): B1 (2100) / B3 (1800) / B7 (2600) 5G |
| Mobiililaajakaistan tyyppi | 5G |
| SIM-kortti | nanoSIM + nanoSIM |
Liitännät
| Wi-Fi | Joo |
| Bluetooth | Joo |
| NFC | Joo - Lisää NFC-malleja katso täältä |
Sijainti
| Verkkotuki | GPS, A-GPS, GLONAS |
Akku
| Akun kapasiteetti (mAh) | 6510 mAh |
| Akun/pariston tyyppi | Ei-poistettava |
| Nopea lataus | Joo |
| Valmiustila-aika | 6-7 päivää |
| Akun kesto | 3-4 päivää |
| Työajat kovassa tilassa | 8-9 tuntia |
| Puhumisaika | 30 tuntia |
| Langaton lataus | Joo |
Anturit
| Ilmoitukset Led | Ei |
| Sormenjälkitunnistin | Joo |
| Proximity | Joo |
| Ambient light | Joo |
| Gyroskooppi | Joo |
| Accelerometer | Joo |
| Kompassi | Joo |
| Barometri | Ei |
| IR | Joo |
Ääni
| Ääniprosessori | Integroitu |
| Kaiuttimien | Joo |
| Sisäiset mikrofonit | Joo |
| Kuulokkeet | Ei |
Design
| Mitat | 161.2 x 75.5 x 8 mm |
| Paino | 226 g |
| Materiaali | Metallirunko ja lasikotelo |
| Veden- ja pölynkestävä (IP68) | Joo - Lisää IP68-malleja katso täältä |
Kielituki
| Kieli (kielet | - Yksityiskohtainen luettelo tuetuista kielistä tässä |
Liitännät / liittimet
| USB Type-C -portit | 1 |
Ominaisuudet
| Muut tekniset tiedot | Laajennettava etukamera , Sisäänrakennettu näytön etukamera , Näytön virkistystaajuus 120 Hz , 4x optinen zoom |