iLife V5 antutu-vertailutesti
AnTuTu-testissä iLife V5 sai 0 pistettä. Alla voit verrata sen suorituskykyä muihin Antutu-testiin perustuviin malleihin.
iLife V5 hinnat:
Tarkistamme päivittäin yli 100 myymälää parhaaseen hintaan.
iLife V5 lopetettiin.
iLife V5 lopetettiin.
Vaihtoehdot kohteelle iLife V5 :
AnTuTu-vertailuarvo
48.27€
$55.61
55.45€
$63.88
66.02€
$76.06
56.01€
$64.53
54.35€
$62.61
47.92€
$55.21
60.45€
$69.64
55.92€
$64.42
61.28€
$70.60
Ominaisuudet
| Model | V5 |
| Esitys | testi antutu- vertailuarvo ~ . - Vertaa muihin täällä oleviin malleihin |
Näyttö
| LCD | Ei |
Liitännät
| Mobiili etäohjaus | Ei |
| Kaukosäädin | Joo |
Akku
| Akun kapasiteetti (mAh) | 2600 mAh |
| Akun kesto | 1,5 tuntia |
| Akun/pariston tyyppi | li-ioni |
Design
| Mitat | 300 x 300 x 70 mm |
| Paino | 4125 g |
Siivous
| Imuteho | 600 Pa |
| Melutaso | 59 dB |
| Puhdistusalue | 180 m² |
| Virtuaaliseinä | Ei |
| Pesutoiminto | Joo |
| Pölysäiliön tilavuus | 350 ml |