iLife V5s Pro Geekbench Benchmark iLife V5s Pro
Geekbench -testauksessa iLife V5s Pro sai "yhden ytimen" pisteet 0 pistettä ja "moniydin" pisteet 0 . Alla voit verrata sen suorituskykyä muihin Geekbench-vertailuarvoon perustuviin malleihin.
iLife V5s Pro hinnat:
Tarkistamme päivittäin yli 100 myymälää parhaaseen hintaan.
iLife V5s Pro lopetettiin.
iLife V5s Pro lopetettiin.
Vaihtoehdot kohteelle iLife V5s Pro :
Geekbench-vertailuarvo
60.25€
$69.64
47.76€
$55.21
55.83€
$64.53
65.80€
$76.06
61.08€
$70.60
48.11€
$55.61
85.64€
$98.99
59.79€
$69.11
49.56€
$57.28
51.74€
$59.81
Ominaisuudet
| Model | V5s Pro |
| Esitys | testi antutu- vertailuarvo ~ . - Vertaa muihin täällä oleviin malleihin |
Näyttö
| LCD | Ei |
Liitännät
| Mobiili etäohjaus | Ei |
| Kaukosäädin | Joo |
Akku
| Akun kapasiteetti (mAh) | 2500 mAh |
| Akun kesto | 2,5 tuntia |
| Akun/pariston tyyppi | li-ioni |
Design
| Mitat | 300 x 300 x 70 mm |
| Paino | 2050 g |
Siivous
| Imuteho | 850 Pa |
| Melutaso | 50 dB |
| Puhdistusalue | 180 m² |
| Virtuaaliseinä | Ei |
| Pesutoiminto | Joo |
| Pölysäiliön tilavuus | 300 ml |