Apple iPhone 17e
Apple iPhone 17e ישוחרר בתאריך מרץ 2026 . מחיר, מפרט והדלפות. כל מה שאנחנו יודעים על זה.
Apple iPhone 17e סקירה כללית
ל- Apple iPhone 17e יש תצוגה בהירה וברורה (ברזולוציה של 2532x1170) 6.1 אינץ אינץ 'וממדים של 146.7 x 71.5 x 7.8מ"מ. זה גם שוקל רק 169ז. המפרט העיקרי הוא מעבד Apple - A19, 256GB ואחסון 8Gb.
תאריך השחרור של Apple iPhone 17e הוא מרץ 2026. המצלמה האחורית עם חיישן 48Mp מצלמת תמונות נהדרות, והמצלמה הקדמית 12Mp מיועדת לסלפי. מחיר הסמארטפון זול מאוד ועלות זו היא העסקה הטובה ביותר כרגע, לכן כדאי לקנות וזו תהיה רכישה טובה לכל מי שרגיל להשתמש במערכת ההפעלה iOS.
ל- Apple iPhone 17e יש חריצי כרטיס SIM כפול, ניתן לקבל 2 מספרים ממובילים שונים.
עם תמיכה של 5G, האינטרנט יעבוד מהר מאוד, מכיוון שהמהירויות ברשת זו מגיעות ל -25 Gb / s.
עבור Apple iPhone 17e, לא ניתן להרחיב את האחסון מכיוון שאין חריץ microSD להכנסת כרטיס זיכרון.
אם אתה רוצה להשתמש באוזניות יציאה סטנדרטיות של 3.5 מ"מ, עליך להשתמש במתאם מכיוון שיש רק פלט USB Type-C.
אתה יכול לשלם עם Apple iPhone 17e, מכיוון שיש לו NFC.
אינך יכול להשתמש בו כשלט רחוק, מכיוון שאין בו פיצוץ אינפרא אדום (IR).
המכשיר עמיד למים. זה מאפשר להשתמש בו בגשם ובשלג, כמו גם במקלחת ובחדר הרחצה.
Apple iPhone 17e :
ה- Apple iPhone 17e ישוחרר בקרוב.
השאר את הדוא"ל שלך , וברגע שהמוצרים ימכרו אתה תהיה הראשון לדעת עליו
חלופות ל- Apple iPhone 17e :
- מותג: Apple
- שם המודל: iPhone 17e
- מִשׁקָל: 169ז
- ממדים: 146.7 x 71.5 x 7.8מ"מ
- מערכת הפעלה: iOS
- גודל תצוגה: 6.1 אינץ
- פתרון הבעיה: 2532x1170
- RAM: 8Gb
- אחסון (ROM): 256GB
- מצלמות: 48Mp
- מעבד: Apple A19
- סוֹלְלָה: 4006mAh
מפרט טכני
| מערכת הפעלה (OS) | iOS |
| מדד Geekbench | 9188 (Multi-Core) - השווה לדגמים האחרים כאן |
| יַצרָן | Apple - Apple צפה כאן בכל דגמי Apple |
| מדד Geekbench | 3588 (ליבה יחידה) |
| שם המודל | iPhone 17e |
| ביצועים | לבדוק antutu benchmark ~ 2180337. - השווה לשאר הדגמים כאן |
לְהַצִיג
| פתרון הבעיה | 2532x1170 - דגמים נוספים ברזולוציית 2532x1170 ראה כאן |
| סוגי זכוכית | זכוכית |
| טֶכנוֹלוֹגִיָה | AMOLED |
| רב מגע | 10 |
| חסרת בזל | כן - יותר דגמים עם תצוגה ללא מסגרת ראה כאן |
| גודל מסגרת | 3.5 מ"מ |
| מסך לגוף | 86 % |
| בְּהִירוּת | 750 cd / m² |
| גודל מסך | 6.1 סנטימטרים |
מעבד (CPU)
| אדריכלות מעבד | 2 Everest x 4.26GHz + 4 Sawtooth x 2.6GHz |
| מותג | Apple |
| דֶגֶם | A19 - דגמים נוספים עם מעבד A19 ראה כאן |
| תאריך הוצאה | 09/09/2025 |
| ליבות | 6 |
| תדירות | 4.26 GHz |
| קצת | קצת 64 |
| טכנולוגיית תהליכים | 3 ננומטר |
| אִחסוּן | 12 Gb |
| GPU | Apple A19 GPU |
| תדר GPU | 1620 Mhz |
| ליבות GPU | 5 |
| TDP | 10 W |
| Features | Apple A19 modem |
| Upload Speed | 10000 Mbps |
אִחסוּן
| זיכרון ראם) | 8 Gb - דגמים נוספים עם זיכרון RAM של 8 ראה כאן |
| אחסון (ROM) | 256 GB |
| חריץ לכרטיס | לא. |
מַצלֵמָה
| מצלמה אחורית | |
| פתרון הבעיה | 48 Mp - דגמים נוספים עם מצלמת Mp 48 ראה כאן |
| הֶבזֵק | פלאש לד כפול |
| מצלמות סלפי | |
| פתרון הבעיה | 12 Mp |
| הֶבזֵק | לא. |
רשתות
| תדירות | 2G (GSM): 850/900/1800/1900 MHz 3G (WCDMA): 800/850/1900 MHz 4G (FDD-LTE): B1 (2100) / B3 (1800) / B7 (2600) 5G |
| סוג רשת | 5G |
| כרטיס ה - SIM | 1: NanoSIM 2: eSIM |
קישוריות רשת
| וויי - פיי | כן |
| בלוטות | כן |
| NFC | כן - דגמים נוספים עם NFC ראה כאן |
מקום
| תמיכה ברשת | GPS, A-GPS, GLONAS |
סוֹלְלָה
| קיבולת סוללה (mAh) | 4006 mAh |
| סוּג | לא ניתן להסרה |
| טעינה מהירה | לא. |
| זמן המתנה | 6-7 ימים |
| חיי סוללה | 2-3 ימים |
| שעות עבודה במצב קשה | 8-9 שעות |
| זמן דיבור | 20 שעות |
| טעינה אלחוטית | כן |
חיישנים
| הודעות הובילו | לא. |
| חיישן טביעות אצבע | לא. |
| חיישן קרבה | כן |
| חיישן אור סביבתי | כן |
| ג'יירו | כן |
| מד תאוצה | כן |
| מצפן | כן |
| בָּרוֹמֶטֶר | כן |
| IR | לא. |
נשמע
| מעבד שמע | מְשׁוּלָב |
| רַמקוֹל | כן |
| מִיקרוֹפוֹן | כן |
| שקע אוזניות | לא. |
לְעַצֵב
| ממדים | 146.7 x 71.5 x 7.8 מ"מ |
| מִשׁקָל | 169 g |
| סוג גוף | מסגרת מתכת ומארז זכוכית |
| דירוג IP (IP68) | כן - עוד דגמים עם IP68 ראה כאן |
תמיכת שפה
| שפות | - רשימה מפורטת של שפות נתמכות כאן |
ממשקים / מחברים
| יציאות USB מסוג C | 1 |
תיאור
תשלומים
- כרטיסי Paypal, אשראי או חיוב (ויזה, מאסטרקארד, אמריקן אקספרס, דיינרס קלאב, Discover, JCB, UnionPay).
משלוח
הזמן משלוח
אַחֲרָיוּת
אביזרים עבור Apple iPhone 17e
ראה את כל המוצרים המוזלים