Doogee M30 Pro
Doogee M30 Pro ישוחרר בתאריך אַפּרִיל 2026 . מחיר, מפרט והדלפות. כל מה שאנחנו יודעים על זה.
צבעים:
Doogee M30 Pro סקירה כללית
ל- Doogee M30 Pro יש תצוגה בהירה וברורה (ברזולוציה של 1640 x 720) 6.88 אינץ אינץ 'וממדים של . זה גם שוקל רק . המפרט העיקרי הוא מעבד UNISOC - Tiger T620, 256GB ואחסון 8Gb.
תאריך השחרור של Doogee M30 Pro הוא אַפּרִיל 2026. המצלמה האחורית עם חיישן 64Mp מצלמת תמונות נהדרות, והמצלמה הקדמית 20Mp מיועדת לסלפי. מחיר הסמארטפון זול מאוד ועלות זו היא העסקה הטובה ביותר כרגע, לכן כדאי לקנות וזו תהיה רכישה טובה לכל מי שרגיל להשתמש במערכת ההפעלה Android 16.
ל- Doogee M30 Pro יש חריצי כרטיס SIM כפול, ניתן לקבל 2 מספרים ממובילים שונים.
מהירות האינטרנט תהיה סטנדרטית מכיוון שאין תמיכה ב- 5G.
ל- Doogee M30 Pro יש תמיכה באחסון הניתן להרחבה, כך שתוכל להכניס כרטיסי SD ברגע שאתה צריך.
אם אתה רוצה להשתמש באוזניות יציאה סטנדרטיות של 3.5 מ"מ, עליך להשתמש במתאם מכיוון שיש רק פלט USB Type-C.
אתה יכול לשלם עם Doogee M30 Pro, מכיוון שיש לו NFC.
אינך יכול להשתמש בו כשלט רחוק, מכיוון שאין בו פיצוץ אינפרא אדום (IR).
Doogee M30 Pro והסוללה 8000mAh שלה עובדים עם טעינה מהירה. אין טעינה אלחוטית, כמו רוב המתחרים.
המכשיר עמיד למים. זה מאפשר להשתמש בו בגשם ובשלג, כמו גם במקלחת ובחדר הרחצה.
Doogee M30 Pro :
ה- Doogee M30 Pro ישוחרר בקרוב.
השאר את הדוא"ל שלך , וברגע שהמוצרים ימכרו אתה תהיה הראשון לדעת עליו
חלופות ל- Doogee M30 Pro :
- מותג: Doogee
- שם המודל: M30 Pro
- מִשׁקָל:
- ממדים:
- מערכת הפעלה: Android 16
- גודל תצוגה: 6.88 אינץ
- פתרון הבעיה: 1640 x 720
- RAM: 8Gb
- אחסון (ROM): 256GB
- מצלמות: 64Mp
- מעבד: UNISOC Tiger T620
- סוֹלְלָה: 8000mAh
מפרט טכני
| מערכת הפעלה (OS) | Android 16 |
| מדד Geekbench | 1364 (Multi-Core) - השווה לדגמים האחרים כאן |
| יַצרָן | Doogee - Doogee צפה כאן בכל דגמי Doogee |
| מדד Geekbench | 377 (ליבה יחידה) |
| שם המודל | M30 Pro |
| ביצועים | לבדוק antutu benchmark ~ 265662. - השווה לשאר הדגמים כאן |
לְהַצִיג
| פתרון הבעיה | 1640 x 720 - דגמים נוספים ברזולוציית 1640 x 720 ראה כאן |
| סוגי זכוכית | זכוכית מעוקלת |
| טֶכנוֹלוֹגִיָה | OGS |
| רב מגע | 10 |
| חסרת בזל | לא. - יותר דגמים עם תצוגה ללא מסגרת ראה כאן |
| גודל מסגרת | 6.5 מ"מ |
| מסך לגוף | 70 % |
| בְּהִירוּת | 600 cd / m² |
| גודל מסך | 6.88 סנטימטרים |
מעבד (CPU)
| אדריכלות מעבד | 2 x Cortex-A75 2.2GHz + 6 x Cortex-A55 1.8GHz |
| מותג | UNISOC |
| דֶגֶם | Tiger T620 - דגמים נוספים עם מעבד Tiger T620 ראה כאן |
| תאריך הוצאה | 07/15/2024 |
| ליבות | 8 |
| תדירות | 2.2 GHz |
| קצת | קצת 64 |
| טכנולוגיית תהליכים | 12 ננומטר |
| אִחסוּן | 12 Gb |
| GPU | Mali-G57MC |
| תדר GPU | 850 Mhz |
| ליבות GPU | 1 |
| TDP | 10 W |
| Features | Unisoc modem |
| Upload Speed | 150 Mbps |
אִחסוּן
| זיכרון ראם) | 8 Gb - דגמים נוספים עם זיכרון RAM של 8 ראה כאן |
| אחסון (ROM) | 256 GB |
| חריץ לכרטיס | MicroSD (TF), תמיכה בכרטיס עד 2Tb |
מַצלֵמָה
| מצלמה אחורית | |
| פתרון הבעיה | 64 Mp - דגמים נוספים עם מצלמת Mp 64 ראה כאן |
| הֶבזֵק | פנס לד |
| מצלמות סלפי | |
| פתרון הבעיה | 20 Mp |
| הֶבזֵק | לא. |
רשתות
| סוג רשת | 4G |
| כרטיס ה - SIM | nanoSIM + nanoSIM או microSD (TF) |
קישוריות רשת
| וויי - פיי | כן |
| בלוטות | כן |
| NFC | כן - דגמים נוספים עם NFC ראה כאן |
מקום
| תמיכה ברשת | GPS, A-GPS, GLONAS |
סוֹלְלָה
| קיבולת סוללה (mAh) | 8000 mAh |
| סוּג | לא ניתן להסרה |
| טעינה מהירה | כן |
| זמן המתנה | 6-7 ימים |
| חיי סוללה | 2-3 ימים |
| שעות עבודה במצב קשה | 10-12 שעות |
| זמן דיבור | 30 שעות |
| טעינה אלחוטית | לא. |
חיישנים
| הודעות הובילו | לא. |
| חיישן טביעות אצבע | כן |
| חיישן קרבה | כן |
| חיישן אור סביבתי | כן |
| ג'יירו | לא. |
| מד תאוצה | כן |
| מצפן | כן |
| בָּרוֹמֶטֶר | לא. |
| IR | לא. |
נשמע
| מעבד שמע | מְשׁוּלָב |
| רַמקוֹל | כן |
| מִיקרוֹפוֹן | כן |
| שקע אוזניות | לא. |
לְעַצֵב
| סוג גוף | פלסטיק |
| דירוג IP (IP68) | כן - עוד דגמים עם IP68 ראה כאן |
תמיכת שפה
| שפות | - רשימה מפורטת של שפות נתמכות כאן |
ממשקים / מחברים
| יציאות USB מסוג C | 1 |
תכונות
| מפרטים אחרים | מסך נוסף , קצב רענון מסך 120 הרץ |
תיאור
תשלומים
- כרטיסי Paypal, אשראי או חיוב (ויזה, מאסטרקארד, אמריקן אקספרס, דיינרס קלאב, Discover, JCB, UnionPay).
משלוח
הזמן משלוח
אַחֲרָיוּת
אביזרים עבור Doogee M30 Pro
ראה את כל המוצרים המוזלים