OUKITEL G7
OUKITEL G7 ישוחרר בתאריך מרץ 2026 . מחיר, מפרט והדלפות. כל מה שאנחנו יודעים על זה.
OUKITEL G7 סקירה כללית
ל- OUKITEL G7 יש תצוגה בהירה וברורה (ברזולוציה של 1280x576) 6.52 אינץ אינץ 'וממדים של 172.2 x 80.5 x 18.5מ"מ. זה גם שוקל רק 388ז. המפרט העיקרי הוא מעבד MediaTek - Helio G85, 128GB ואחסון 4Gb.
תאריך השחרור של OUKITEL G7 הוא מרץ 2026. המצלמה האחורית עם חיישן 13Mp מצלמת תמונות נהדרות, והמצלמה הקדמית 8Mp מיועדת לסלפי. מחיר הסמארטפון זול מאוד ועלות זו היא העסקה הטובה ביותר כרגע, לכן כדאי לקנות וזו תהיה רכישה טובה לכל מי שרגיל להשתמש במערכת ההפעלה Android 16.
ל- OUKITEL G7 יש חריצי כרטיס SIM כפול, ניתן לקבל 2 מספרים ממובילים שונים.
מהירות האינטרנט תהיה סטנדרטית מכיוון שאין תמיכה ב- 5G.
ל- OUKITEL G7 יש תמיכה באחסון הניתן להרחבה, כך שתוכל להכניס כרטיסי SD ברגע שאתה צריך.
שקע אוזניות סטנדרטי יחסוך לך כסף מכיוון שתוכל לחבר כל דיבורית יציאת 3.5 מ"מ ללא מתאם.
אתה יכול לשלם עם OUKITEL G7, מכיוון שיש לו NFC.
אינך יכול להשתמש בו כשלט רחוק, מכיוון שאין בו פיצוץ אינפרא אדום (IR).
OUKITEL G7 והסוללה 10600mAh שלה עובדים עם טעינה מהירה. אין טעינה אלחוטית, כמו רוב המתחרים.
המכשיר עמיד למים. זה מאפשר להשתמש בו בגשם ובשלג, כמו גם במקלחת ובחדר הרחצה.
OUKITEL G7 :
ה- OUKITEL G7 ישוחרר בקרוב.
השאר את הדוא"ל שלך , וברגע שהמוצרים ימכרו אתה תהיה הראשון לדעת עליו
חלופות ל- OUKITEL G7 :
- מותג: OUKITEL
- שם המודל: G7
- מִשׁקָל: 388ז
- ממדים: 172.2 x 80.5 x 18.5מ"מ
- מערכת הפעלה: Android 16
- גודל תצוגה: 6.52 אינץ
- פתרון הבעיה: 1280x576
- RAM: 4Gb
- אחסון (ROM): 128GB
- מצלמות: 13Mp
- מעבד: MediaTek Helio G85
- סוֹלְלָה: 10600mAh
מפרט טכני
| מערכת הפעלה (OS) | Android 16 |
| מדד Geekbench | 1361 (Multi-Core) - השווה לדגמים האחרים כאן |
| יַצרָן | OUKITEL - OUKITEL צפה כאן בכל דגמי OUKITEL |
| מדד Geekbench | 388 (ליבה יחידה) |
| שם המודל | G7 |
| ביצועים | לבדוק antutu benchmark ~ 231674. - השווה לשאר הדגמים כאן |
לְהַצִיג
| פתרון הבעיה | 1280x576 - דגמים נוספים ברזולוציית 1280x576 ראה כאן |
| סוגי זכוכית | זכוכית מעוקלת |
| טֶכנוֹלוֹגִיָה | OGS |
| רב מגע | 10 |
| חסרת בזל | לא. - יותר דגמים עם תצוגה ללא מסגרת ראה כאן |
| גודל מסגרת | 7.2 מ"מ |
| מסך לגוף | 65 % |
| בְּהִירוּת | 500 cd / m² |
| גודל מסך | 6.52 סנטימטרים |
מעבד (CPU)
| אדריכלות מעבד | 2x Cortex-A75 (2 GHz) + 6x Cortex-A55 (1.8 GHz) |
| מותג | MediaTek |
| דֶגֶם | Helio G85 - דגמים נוספים עם מעבד Helio G85 ראה כאן |
| תאריך הוצאה | 4/30/2020 |
| ליבות | 8 |
| תדירות | 2 GHz |
| קצת | קצת 64 |
| טכנולוגיית תהליכים | 12 ננומטר |
| אִחסוּן | 8 Gb |
| GPU | Mali-G52 MC2 |
| תדר GPU | 1000 Mhz |
| ליבות GPU | 2 |
| TDP | 5 W |
| Features | MediaTek modem |
| Upload Speed | 100 Mbps |
אִחסוּן
| זיכרון ראם) | 4 Gb - דגמים נוספים עם זיכרון RAM של 4 ראה כאן |
| אחסון (ROM) | 128 GB |
| חריץ לכרטיס | MicroSD (TF), תמיכה בכרטיס עד 2Tb |
מַצלֵמָה
| מצלמה אחורית | |
| פתרון הבעיה | 13 Mp - דגמים נוספים עם מצלמת Mp 13 ראה כאן |
| הֶבזֵק | פנס לד |
| מצלמות סלפי | |
| פתרון הבעיה | 8 Mp |
| הֶבזֵק | לא. |
| דגם חיישן | Sony IMX219 |
רשתות
| סוג רשת | 4G |
| כרטיס ה - SIM | nanoSIM + nanoSIM או microSD (TF) |
קישוריות רשת
| וויי - פיי | כן |
| בלוטות | כן |
| NFC | כן - דגמים נוספים עם NFC ראה כאן |
מקום
| תמיכה ברשת | GPS, A-GPS, GLONAS |
סוֹלְלָה
| קיבולת סוללה (mAh) | 10600 mAh |
| סוּג | לא ניתן להסרה |
| טעינה מהירה | כן |
| זמן המתנה | 8-9 ימים |
| חיי סוללה | 3-4 ימים |
| שעות עבודה במצב קשה | 14-15 שעות |
| זמן דיבור | 30 שעות |
| טעינה אלחוטית | לא. |
חיישנים
| הודעות הובילו | לא. |
| חיישן טביעות אצבע | כן |
| חיישן קרבה | כן |
| חיישן אור סביבתי | כן |
| ג'יירו | לא. |
| מד תאוצה | כן |
| מצפן | כן |
| בָּרוֹמֶטֶר | לא. |
| IR | לא. |
נשמע
| מעבד שמע | מְשׁוּלָב |
| רַמקוֹל | כן |
| מִיקרוֹפוֹן | כן |
| שקע אוזניות | כן |
לְעַצֵב
| ממדים | 172.2 x 80.5 x 18.5 מ"מ |
| מִשׁקָל | 388 g |
| סוג גוף | פלסטיק וגומי |
| דירוג IP (IP68) | כן - עוד דגמים עם IP68 ראה כאן |
תמיכת שפה
| שפות | - רשימה מפורטת של שפות נתמכות כאן |
ממשקים / מחברים
| יציאות USB מסוג C | 1 |
תיאור
תשלומים
- כרטיסי Paypal, אשראי או חיוב (ויזה, מאסטרקארד, אמריקן אקספרס, דיינרס קלאב, Discover, JCB, UnionPay).
משלוח
הזמן משלוח
אַחֲרָיוּת
אביזרים עבור OUKITEL G7
ראה את כל המוצרים המוזלים