OUKITEL K16 ציוני מידוד Geekbench
בבדיקות אמת מידה של Geekbench ה- OUKITEL K16 קיבל ציון "ליבה יחידה" של נקודות 327 "רב ליבות" של 1438 . תוכלו להשוות את הדירוג והביצועים שלו עם תוצאות מודלים אחרים בהתבסס על מבחן Geekbench להלן.
המחירים הטובים ביותר של היום OUKITEL K16
| חנות | מחיר | ראה פרטים |
|---|---|---|
|
המחירים הטובים ביותר של היום OUKITEL K16: Aliexpress / OUKITEL Official Store |
130.89€ ($149.99) | להציג עסקה |
דירוג מידוד Geekbench
OUKITEL C33
6.8 אינץ (1600x720) זכוכית מעוקלת / Tiger T606 / 8Gb / 256GB / 50Mp Samsung S5KJN1 / 5150mAh
95.11€
$108.99
119.57€
$137.02
130.89€
$149.99
95.05€
$108.92
Ulefone Armor 8 Pro 8/128Gb
6.1 אינץ (1560x720) זכוכית גורילה / Helio P60 / 8Gb / 128GB / 16Mp / 5580mAh
139.30€
$159.63
Ulefone Armor 8 Pro 6/128Gb
6.1 אינץ (1560x720) זכוכית גורילה / Helio P60 / 6Gb / 128GB / 16Mp / 5580mAh
124.35€
$142.49
Blackview A85
6.5 אינץ (1612х720) זכוכית מעוקלת / Tiger T606 / 8Gb / 128GB / 50Mp Samsung S5KJN1 / 4470mAh
106.74€
$122.32
150.98€
$173.01
Xiaomi Poco M3 4/64Gb
6.53 אינץ (2340x1080) זכוכית גורילה / Snapdragon 662 / 4Gb / 64GB / 48Mp Samsung GM1 / 6000mAh
169.00€
$193.66
- מותג: OUKITEL
- שם המודל: K16
- מִשׁקָל: 108ז
- ממדים: 120.5 x 58.5 x 15.7מ"מ
- מערכת הפעלה: Android 12
- גודל תצוגה: 3.5 אינץ
- פתרון הבעיה: 1280x720
- RAM: 8Gb
- אחסון (ROM): 128GB
- מצלמות: 48Mp
- מעבד: MediaTek MT8788
- סוֹלְלָה: 3050mAh
מפרט טכני
| מערכת הפעלה (OS) | Android 12 |
| מדד Geekbench | 1438 (Multi-Core) - השווה לדגמים האחרים כאן |
| יַצרָן | OUKITEL - OUKITEL צפה כאן בכל דגמי OUKITEL |
| מדד Geekbench | 327 (ליבה יחידה) |
| שם המודל | K16 |
| ביצועים | לבדוק antutu benchmark ~ 202399. - השווה לשאר הדגמים כאן |
לְהַצִיג
| פתרון הבעיה | 1280x720 - דגמים נוספים ברזולוציית 1280x720 ראה כאן |
| סוגי זכוכית | זכוכית |
| טֶכנוֹלוֹגִיָה | OGS |
| רב מגע | 10 |
| חסרת בזל | לא. - יותר דגמים עם תצוגה ללא מסגרת ראה כאן |
| גודל מסגרת | 4.5 מ"מ |
| מסך לגוף | 70 % |
| בְּהִירוּת | 500 cd / m² |
| גודל מסך | 3.5 סנטימטרים |
מעבד (CPU)
| אדריכלות מעבד | 4 x Cortex-A73 CPU 2GHz + 4 x Cortex-A53 CPU 2GHz |
| מותג | MediaTek |
| דֶגֶם | MT8788 - דגמים נוספים עם מעבד MT8788 ראה כאן |
| תאריך הוצאה | 07/15/2020 |
| ליבות | 8 |
| תדירות | 2 GHz |
| קצת | קצת 64 |
| טכנולוגיית תהליכים | 12 ננומטר |
| אִחסוּן | 8 Gb |
| GPU | Mali-G72 MP |
| תדר GPU | 800 Mhz |
| ליבות GPU | 3 |
| TDP | 5 W |
| Features | MediaTek modem |
| Upload Speed | 100 Mbps |
אִחסוּן
| זיכרון ראם) | 8 Gb - דגמים נוספים עם זיכרון RAM של 8 ראה כאן |
| אחסון (ROM) | 128 GB |
| חריץ לכרטיס | לא. |
מַצלֵמָה
| מצלמה אחורית | |
| פתרון הבעיה | 48 Mp - דגמים נוספים עם מצלמת Mp 48 ראה כאן |
| הֶבזֵק | פנס לד |
| מצלמות סלפי | |
| פתרון הבעיה | 8 Mp |
| הֶבזֵק | לא. |
רשתות
| סוג רשת | 4G |
| כרטיס ה - SIM | nanoSIM + nanoSIM |
קישוריות רשת
| וויי - פיי | כן |
| בלוטות | כן |
| NFC | כן - דגמים נוספים עם NFC ראה כאן |
מקום
| תמיכה ברשת | GPS, A-GPS, GLONAS |
סוֹלְלָה
| קיבולת סוללה (mAh) | 3050 mAh |
| סוּג | לא ניתן להסרה |
| טעינה מהירה | לא. |
| זמן המתנה | 4-5 ימים |
| חיי סוללה | 1,5-2 ימים |
| שעות עבודה במצב קשה | 6-7 שעות |
| זמן דיבור | 25 שעות |
| טעינה אלחוטית | לא. |
חיישנים
| הודעות הובילו | לא. |
| חיישן טביעות אצבע | לא. |
| חיישן קרבה | כן |
| חיישן אור סביבתי | כן |
| ג'יירו | לא. |
| מד תאוצה | כן |
| מצפן | כן |
| בָּרוֹמֶטֶר | לא. |
| IR | לא. |
נשמע
| מעבד שמע | מְשׁוּלָב |
| רַמקוֹל | כן |
| מִיקרוֹפוֹן | כן |
| שקע אוזניות | לא. |
לְעַצֵב
| ממדים | 120.5 x 58.5 x 15.7 מ"מ |
| מִשׁקָל | 108 g |
| סוג גוף | פלסטיק וגומי |
| דירוג IP (IP68) | לא. - עוד דגמים עם IP68 ראה כאן |
תמיכת שפה
| שפות | - רשימה מפורטת של שפות נתמכות כאן |
ממשקים / מחברים
| יציאות USB מסוג C | 1 |