OnePlus Nord 6 צבעים
- שָׁחוֹר
- לבן
- אָדוֹם
- צהוב
- ירוק
- כָּחוֹל
457.94€
($534.11)
($534.11)
המחיר הנמוך ביותר ב- Temall הוא 457.94€ ($534.11)
צפו בעסקה
-
- מהו הצבע הטוב ביותר OnePlus Nord 6
-
OnePlus Nord 6 מציע את הצבעים הבאים:
- שָׁחוֹר: הצבע הקלאסי הטוב ביותר, טוב לרוב החבר'ה
- לבן: בחירה מעולה לנשים, או אם תרצו משהו קליל ורענן
- אָדוֹם: לגרום לך להתבלט מהשאר
- צהוב: הדרך הטובה יותר למשוך תשומת לב
- ירוק: אם אתה רוצה משהו חדש
- כָּחוֹל: אם אתה רוצה להיות בראש
-
- באילו צבעים ה OnePlus Nord 6 נכנס?
-
- איזה צבע OnePlus Nord 6 הוא הפופולרי ביותר?
-
הצבעים הנפוצים OnePlus Nord 6 הם לבן ושחור. הם מוכרים את הטוב ביותר ומייצרים הכנסות רבות לחברה. אחריהם אדום, צהוב וכחול, שנמצאים גם בבחירת הצבעים העליונה ונמכרים היטב.
-
- איזה צבע OnePlus Nord 6 עלי לקבל?
-
אתה צריך לקנות את OnePlus Nord 6 בצבע לבן או שחור אם אתה רוצה לקבל את אחד הצבעים הפופולריים והנמכרים ביותר. אם אתם מחפשים משהו חדש, אנו ממליצים להגיע לטלפון ממש טרי על ידי התבוננות בצהוב ואדום.
המחירים הטובים ביותר של היום OnePlus Nord 6
| חנות | מחיר | ראה פרטים |
|---|---|---|
|
המחירים הטובים ביותר של היום OnePlus Nord 6: Temall |
457.94€ ($534.11) | צפו בעסקה |
- מותג: OnePlus
- שם המודל: Nord 6
- מִשׁקָל: 217ז
- ממדים: 162.5 x 77.5 x 8.5מ"מ
- מערכת הפעלה: Android 16
- גודל תצוגה: 6.78 אינץ
- פתרון הבעיה: 2772x1272
- RAM: 8Gb
- אחסון (ROM): 256GB
- מצלמות: 50Mp Sony LYT600
- מעבד: Qualcomm Snapdragon 8s Gen 4
- סוֹלְלָה: 9000mAh
מפרט טכני
| מערכת הפעלה (OS) | Android 16 |
| מדד Geekbench | 6844 (Multi-Core) - השווה לדגמים האחרים כאן |
| יַצרָן | OnePlus - OnePlus צפה כאן בכל דגמי OnePlus |
| מדד Geekbench | 2164 (ליבה יחידה) |
| שם המודל | Nord 6 |
| ביצועים | לבדוק antutu benchmark ~ 2079822. - השווה לשאר הדגמים כאן |
לְהַצִיג
| פתרון הבעיה | 2772x1272 - דגמים נוספים ברזולוציית 2772x1272 ראה כאן |
| סוגי זכוכית | זכוכית גורילה |
| טֶכנוֹלוֹגִיָה | AMOLED |
| רב מגע | 10 |
| חסרת בזל | כן - יותר דגמים עם תצוגה ללא מסגרת ראה כאן |
| גודל מסגרת | 2.9 מ"מ |
| מסך לגוף | 91 % |
| בְּהִירוּת | 750 cd / m² |
| גודל מסך | 6.78 סנטימטרים |
מעבד (CPU)
| אדריכלות מעבד | 1x 3.21GHz Cortex-X4 + 3x 3GHz Cortex-A720 + 2x 2.8GHz Cortex-A720 + 2x 2.02GHz Cortex-A720 |
| מותג | Qualcomm |
| דֶגֶם | Snapdragon 8s Gen 4 - דגמים נוספים עם מעבד Snapdragon 8s Gen 4 ראה כאן |
| תאריך הוצאה | 04/02/2025 |
| ליבות | 8 |
| תדירות | 3.21 GHz |
| קצת | קצת 64 |
| טכנולוגיית תהליכים | 4 ננומטר |
| אִחסוּן | 24 Gb |
| GPU | Adreno 825 |
| תדר GPU | 1150 Mhz |
| ליבות GPU | 0 |
| TDP | 10 W |
| Features | Snapdragon X80 |
| Upload Speed | 4200 Mbps |
אִחסוּן
| זיכרון ראם) | 8 Gb - דגמים נוספים עם זיכרון RAM של 8 ראה כאן |
| אחסון (ROM) | 256 GB |
| חריץ לכרטיס | לא. |
מַצלֵמָה
| מצלמה אחורית | |
| פתרון הבעיה | 50 Mp - דגמים נוספים עם מצלמת Mp 50 ראה כאן |
| דגם חיישן | Sony LYT600 - דגמים נוספים עם Sony LYT600 ראה כאן |
| הֶבזֵק | פלאש לד כפול |
| מצלמות סלפי | |
| פתרון הבעיה | 32 Mp |
| הֶבזֵק | לא. |
רשתות
| תדירות | 2G (GSM): 850/900/1800/1900 MHz 3G (WCDMA): 800/850/1900 MHz 4G (FDD-LTE): B1 (2100) / B3 (1800) / B7 (2600) 5G |
| סוג רשת | 5G |
| כרטיס ה - SIM | nanoSIM + nanoSIM |
קישוריות רשת
| וויי - פיי | כן |
| בלוטות | כן |
| NFC | כן - דגמים נוספים עם NFC ראה כאן |
מקום
| תמיכה ברשת | GPS, A-GPS, GLONAS |
סוֹלְלָה
| קיבולת סוללה (mAh) | 9000 mAh |
| סוּג | לא ניתן להסרה |
| טעינה מהירה | כן |
| זמן המתנה | 8-9 ימים |
| חיי סוללה | 3-4 ימים |
| שעות עבודה במצב קשה | 14-15 שעות |
| זמן דיבור | 30 שעות |
| טעינה אלחוטית | לא. |
חיישנים
| הודעות הובילו | לא. |
| חיישן טביעות אצבע | כן |
| חיישן קרבה | כן |
| חיישן אור סביבתי | כן |
| ג'יירו | כן |
| מד תאוצה | כן |
| מצפן | כן |
| בָּרוֹמֶטֶר | לא. |
| IR | לא. |
נשמע
| מעבד שמע | מְשׁוּלָב |
| רַמקוֹל | כן |
| מִיקרוֹפוֹן | כן |
| שקע אוזניות | לא. |
לְעַצֵב
| ממדים | 162.5 x 77.5 x 8.5 מ"מ |
| מִשׁקָל | 217 g |
| סוג גוף | מסגרת פלסטיק ומארז זכוכית |
| דירוג IP (IP68) | כן - עוד דגמים עם IP68 ראה כאן |
תמיכת שפה
| שפות | - רשימה מפורטת של שפות נתמכות כאן |
ממשקים / מחברים
| יציאות USB מסוג C | 1 |
תכונות
| מפרטים אחרים | מצלמה קדמית לתצוגה מובנית , סורק טביעות אצבע תוך תצוגה , קצב רענון מסך 165Hz |