Vivo X300 צבעים
- שָׁחוֹר
- לבן
- אָדוֹם
- צהוב
- ירוק
- כָּחוֹל
-
- מהו הצבע הטוב ביותר Vivo X300
-
Vivo X300 מציע את הצבעים הבאים:
- שָׁחוֹר: הצבע הקלאסי הטוב ביותר, טוב לרוב החבר'ה
- לבן: בחירה מעולה לנשים, או אם תרצו משהו קליל ורענן
- אָדוֹם: לגרום לך להתבלט מהשאר
- צהוב: הדרך הטובה יותר למשוך תשומת לב
- ירוק: אם אתה רוצה משהו חדש
- כָּחוֹל: אם אתה רוצה להיות בראש
-
- באילו צבעים ה Vivo X300 נכנס?
-
- איזה צבע Vivo X300 הוא הפופולרי ביותר?
-
הצבעים הנפוצים Vivo X300 הם לבן ושחור. הם מוכרים את הטוב ביותר ומייצרים הכנסות רבות לחברה. אחריהם אדום, צהוב וכחול, שנמצאים גם בבחירת הצבעים העליונה ונמכרים היטב.
-
- איזה צבע Vivo X300 עלי לקבל?
-
אתה צריך לקנות את Vivo X300 בצבע לבן או שחור אם אתה רוצה לקבל את אחד הצבעים הפופולריים והנמכרים ביותר. אם אתם מחפשים משהו חדש, אנו ממליצים להגיע לטלפון ממש טרי על ידי התבוננות בצהוב ואדום.
- מותג: Vivo
- שם המודל: X300
- מִשׁקָל: 190ז
- ממדים: 150.6 x 71.9 x 8מ"מ
- מערכת הפעלה: Android 16
- גודל תצוגה: 6.31 אינץ
- פתרון הבעיה: 2640 x 1216
- RAM: 12Gb
- אחסון (ROM): 256GB
- מצלמות: 200Mp Samsung ISOCELL HPB
- מעבד: MediaTek Dimensity 9500
- סוֹלְלָה: 6040mAh
מפרט טכני
| מערכת הפעלה (OS) | Android 16 |
| מדד Geekbench | 10084 (Multi-Core) - השווה לדגמים האחרים כאן |
| יַצרָן | Vivo - Vivo צפה כאן בכל דגמי Vivo |
| מדד Geekbench | 3357 (ליבה יחידה) |
| שם המודל | X300 |
| ביצועים | לבדוק antutu benchmark ~ 3159942. - השווה לשאר הדגמים כאן |
לְהַצִיג
| פתרון הבעיה | 2640 x 1216 - דגמים נוספים ברזולוציית 2640 x 1216 ראה כאן |
| סוגי זכוכית | זכוכית גורילה |
| טֶכנוֹלוֹגִיָה | AMOLED |
| רב מגע | 10 |
| חסרת בזל | כן - יותר דגמים עם תצוגה ללא מסגרת ראה כאן |
| גודל מסגרת | 3 מ"מ |
| מסך לגוף | 89 % |
| בְּהִירוּת | 750 cd / m² |
| גודל מסך | 6.31 סנטימטרים |
מעבד (CPU)
| אדריכלות מעבד | 1 x C1-Ultra 4.21GHz + 3 x C1-Premium 3.5GHz + 4 x C1-Pro 2.7GHz |
| מותג | MediaTek |
| דֶגֶם | Dimensity 9500 - דגמים נוספים עם מעבד Dimensity 9500 ראה כאן |
| תאריך הוצאה | 10/15/2025 |
| ליבות | 8 |
| תדירות | 4.21 GHz |
| קצת | קצת 64 |
| טכנולוגיית תהליכים | 3 ננומטר |
| אִחסוּן | 32 Gb |
| GPU | Mali G1-Ultra MC12 |
| תדר GPU | 1716 Mhz |
| ליבות GPU | 12 |
| TDP | 10 W |
| Features | MediaTek 5G modem |
| Upload Speed | 10700 Mbps |
אִחסוּן
| זיכרון ראם) | 12 Gb - דגמים נוספים עם זיכרון RAM של 12 ראה כאן |
| אחסון (ROM) | 256 GB |
| חריץ לכרטיס | לא. |
מַצלֵמָה
| מצלמה אחורית | |
| פתרון הבעיה | 200 Mp - דגמים נוספים עם מצלמת Mp 200 ראה כאן |
| דגם חיישן | Samsung ISOCELL HPB - דגמים נוספים עם Samsung ISOCELL HPB ראה כאן |
| הֶבזֵק | פלאש לד כפול |
| מצלמות סלפי | |
| פתרון הבעיה | 50 Mp |
| הֶבזֵק | לא. |
רשתות
| תדירות | 2G (GSM): 850/900/1800/1900 MHz 3G (WCDMA): 800/850/1900 MHz 4G (FDD-LTE): B1 (2100) / B3 (1800) / B7 (2600) 5G |
| סוג רשת | 5G |
| כרטיס ה - SIM | nanoSIM + nanoSIM |
קישוריות רשת
| וויי - פיי | כן |
| בלוטות | כן |
| NFC | כן - דגמים נוספים עם NFC ראה כאן |
מקום
| תמיכה ברשת | GPS, A-GPS, GLONAS |
סוֹלְלָה
| קיבולת סוללה (mAh) | 6040 mAh |
| סוּג | לא ניתן להסרה |
| טעינה מהירה | כן |
| זמן המתנה | 6-7 ימים |
| חיי סוללה | 3-4 ימים |
| שעות עבודה במצב קשה | 8-9 שעות |
| זמן דיבור | 30 שעות |
| טעינה אלחוטית | כן |
חיישנים
| הודעות הובילו | לא. |
| חיישן טביעות אצבע | כן |
| חיישן קרבה | כן |
| חיישן אור סביבתי | כן |
| ג'יירו | כן |
| מד תאוצה | כן |
| מצפן | כן |
| בָּרוֹמֶטֶר | לא. |
| IR | כן |
נשמע
| מעבד שמע | מְשׁוּלָב |
| רַמקוֹל | כן |
| מִיקרוֹפוֹן | כן |
| שקע אוזניות | לא. |
לְעַצֵב
| ממדים | 150.6 x 71.9 x 8 מ"מ |
| מִשׁקָל | 190 g |
| סוג גוף | מסגרת מתכת ומארז זכוכית |
| דירוג IP (IP68) | כן - עוד דגמים עם IP68 ראה כאן |
תמיכת שפה
| שפות | - רשימה מפורטת של שפות נתמכות כאן |
ממשקים / מחברים
| יציאות USB מסוג C | 1 |
תכונות
| מפרטים אחרים | סורק טביעות אצבע תוך תצוגה , מצלמה קדמית לתצוגה מובנית , קצב רענון מסך 120 הרץ , זום אופטי 3x |