Blackview BV9800 Geekbench Benchmark ranking: Resultaten benchmarkscore
In de Geekbench-benchmarktests kreeg de Blackview BV9800 een "Single-core"-score van 280 punten en een "Multi-core"-score van 1423. Je kunt zijn rangschikking en prestaties vergelijken met de resultaten van andere modellen op basis van de Geekbench-test hieronder.
Blackview BV9800 los toestel kopen? Prijzen vergelijken.
| Store | Prijs | Ga naar de deal |
|---|---|---|
|
Blackview BV9800 los toestel kopen? Prijzen vergelijken.: Amazon |
386.69€ ($445.49) | Naar aanbieding |
| Ebay | 390.57€ ($449.96) | Naar aanbieding |
| Amazon | 399.99€ ($460.81) | Naar aanbieding |
Geekbench Benchmark ranking
245.18€
$282.46
172.12€
$198.29
190.93€
$219.96
Blackview A95
6.53 inch (1600x720) Gebogen glas / Helio P70 / 8GB / 128GB / 20Mp Sony IMX376 / 4380mAh
130.34€
$150.16
Blackview A50
6.09 inch (1560x720) Gebogen glas / Tiger T310 / 3GB / 64GB / 13Mp Sony IMX258 / 4280mAh
70.79€
$81.55
160.82€
$185.27
116.56€
$134.28
Blackview BV9600 Pro (Helio P60)
6.21 inch (2248х1080) Gorilla glas / Helio P60 / 6GB / 128GB / 16Mp Samsung S5K3P8 / 5580mAh
289.99€
$334.08
UMIDIGI Bison 8/128Gb
6.3 inch (2340x1080) Gebogen glas / Helio P60 / 8GB / 128GB / 48Mp Sony IMX586 / 5000mAh
135.79€
$156.44
UMIDIGI Bison 6/128Gb
6.3 inch (2340x1080) Gebogen glas / Helio P60 / 6GB / 128GB / 48Mp Sony IMX586 / 5000mAh
117.79€
$135.70
Blackview BV9800
6.3 inch (2340x1080) Gorilla glas / Helio P70 / 6GB / 128GB / 48Mp Sony IMX582 / 6580mAh
386.69€
$445.49
Xiaomi Black Shark 6/64Gb
5.99" (2160x1080) Gorilla glas / Snapdragon 845 / 6GB / 64GB / 20Mp / 4000mAh
391.15€
$450.63
86.39€
$99.53
154.84€
$178.38
Sony Xperia 10 Plus
6.5 inch (2520x1080) Gorilla glas / Snapdragon 636 / 4GB / 64GB / 12Mp / 3000mAh
229.99€
$264.96
LeEco Le 2 3/64Gb
5.5 inch (1920x1080) Gorilla glas / Snapdragon 652 / 3GB / 64GB / 16Mp Omnivison OV16880 / 3000mAh
92.81€
$106.92
Motorola Moto G7 Plus
6.24 inch (2270x1080) Gorilla glas / Snapdragon 636 / 4GB / 64GB / 16Mp / 3000mAh
166.65€
$191.99
Cubot King Kong 7 8/128GB
6.36 inch (2300x1080) Gorilla glas / Helio P60 / 8GB / 128GB / 64Mp / 5000mAh
117.86€
$135.78
172.12€
$198.29
244.99€
$282.24
167.92€
$193.45
- Merk: Blackview
- Voorganger: BV9800
- Gewicht: 322 g
- Afmetingen: 168.5 x 81 x 14,8mm
- Besturingssysteem: Android 9.0
- Schermgrootte: 6.3 inch
- Schermresolutie: 2340x1080
- Werkgeheugen (RAM): 6GB
- Opslagcapaciteit (ROM): 128GB
- Camera: 48Mp Sony IMX582
- Processor (CPU): MediaTek Helio P70
- Accu: 6580mAh
Specificaties
| Besturingssysteem (OS) | Android 9.0 |
| Geekbench Benchmark | 1423 (Multi-Core) - Vergelijk hier met de andere modellen |
| Merk | Blackview - Bekijk alle Blackview-modellen die u kunt here |
| Geekbench Benchmark | 280 (Single Core) |
| Voorganger | BV9800 |
| Prestatie | test antutu benchmark ~ 146188. - Vergelijk hier met de andere modellen |
Scherm
| Schermresolutie | 2340x1080 - Bekijk andere modellen met een resolutie van 2340x1080 here |
| Beeldscherm glas | Gorilla glas |
| Schermtype | Ogs |
| Multi-touch (aantal aanrakingen) | 10 |
| Frameloos | Niet - Zie andere modellen met een scherm zonder rand here |
| Kadergrootte | 6.25 mm |
| Relatieve schermgrootte | 72.6 % |
| Helderheid | 500 cd/m² |
| Schermgrootte | 6.3 inch |
Processor (processor)
| CPU-architectuur | 4 x Cortex-A73 CPU 2.1GHz + 4 x Cortex-A53 CPU 2GHz |
| Fabrikant | MediaTek |
| Model | Helio P70 - Zie andere modellen met een Helio P70-processor die u kunt here |
| Releasedatum | 10/24/2018 |
| CPU cores | 8 |
| CPU snelheid | 2.1 GHz |
| Bit diepte | 64 bit |
| Technisch proces | 12 nm |
| Geheugencapaciteit | 8 GB |
| Grafische processor (GPU) | Mali G72MP |
| Kloksnelheid GPU | 900 MHz |
| Het aantal videoprocessorkernen | 3 |
| TDP | 5 W |
| Features | MediaTek modem |
| Upload Speed | 150 Mbps |
Geheugencapaciteit
| Werkgeheugen RAM | 6 GB - Bekijk andere modellen met 6 gb ram die u kunt here |
| Opslag (ROM) | 128 GB |
| MicroSD-uitbreidingssleuven | MicroSD, ondersteuning voor kaarten tot 256 GB |
Camera
| Hoofdcamera | |
| Resolutie camera achterkant | 48 mp - Bekijk andere modellen met 48 mp camera die je kunt here |
| Matrix model (sensor) | Sony IMX582 - Bekijk andere modellen met een Sony IMX582 sensor kan here |
| Type flitser | Dubbele LED |
| Selfiecamera | |
| Front-cameraresolutie | 16 MP |
| Flitser | Niet |
Verbindingen
| Frequentiebereik (mobiel) | 2G (GSM): 850/900/1800/1900 MHz 3G (WCDMA): 800/850/1900 MHz 4G (FDD-LTE): B1 (2100) / B3 (1800) / B7 (2600) - Werkt met alle operators Van Rusland |
| Mobiele netwerk | 4G |
| Aantal sims | 1 slot: nanoSIM, 2 slot: nanoSIM |
Draadloze verbindingen
| Wifi | er is |
| Bluetooth-standaarden | er is |
| Near field communication (NFC) | er is - Zie andere NFC-compatibele modellen here |
Navigatie
| Systemen ondersteunen | GPS, A-GPS, GLONAS |
Accu
| Accucapaciteit | 6580 mAh |
| Accutype | Gemaakt |
| Snellaad-techniek | er is |
| Standby-tijd | 8-9 dagen |
| Werkuren in normale modus | 3-4 dagen |
| Bedrijfsduur bij constant gebruik | 14-15 uur |
| Gesprekstijd | 30 uur |
| Draadloos laden | Ja |
Sensoren
| Gebeurtenisindicator | er is |
| Gezichtsherkenning | er is |
| Proximity sensor | er is |
| Licht sensor | er is |
| Gyroscoop | er is |
| Accelerometer | er is |
| Kompas | er is |
| Barometer | Niet |
| Infrarood | Niet |
Audio
| Audiochip | Geïntegreerd |
| Een Ingebouwde Luidspreker | er is |
| Aantal microfoons | er is |
| Hoofdtelefoon aansluiting | er is |
Ontwerp
| Afmetingen | 168.5 x 81 x 14,8 mm |
| Gewicht | 322 g |
| Materiaal buitenkant | Kunststof, rubber |
| Weerbestendig (Spatwaterdicht) (IP68) | Ja - Zie andere beschermde modellen here |
Ondersteunde talen
| Talen | Russisch, Oekraïens, Engels, Duits, Spaans, Hebreeuws, Litouws, Pools, Ests, Italiaans, Frans, etc. - Bekijk de volledige lijst met ondersteunde talen here |
Interfaces / connectoren
| micro USB | 1 |