OUKITEL G7 benchmark ranking: Resultaten benchmarkscore
In de AnTuTu-benchmarktest haalde de OUKITEL G7 een score van 231674 punten. U kunt de rangschikking en prestaties ervan vergelijken met de resultaten van andere modellen op basis van de Antutu-test hieronder.
OUKITEL G7 los toestel kopen? Prijzen vergelijken.
De verkoop van OUKITEL G7 begint binnenkort.
Laat uw e-mailadres achter en zodra de goederen in de uitverkoop gaan, bent u de eerste die hiervan op de hoogte is.
Alternatieven voor de OUKITEL G7:
AnTuTu Benchmark ranking
Motorola Moto G42 6/128GB
6.4 inch (2400x1080) Gebogen glas / Snapdragon 680 / 6GB / 128GB / 50Mp Samsung S5KJN1 / 5000mAh
159.47€
$184.85
148.76€
$172.43
Motorola Moto G14
6.5 inch (1600x720) Gebogen glas / Tiger T616 / 4GB / 128GB / 50Mp Samsung S5KJN1 / 5000mAh
101.92€
$118.14
Xiaomi Redmi K30 6/64Gb
6.67 inch (2400x1080) Gebogen glas / Snapdragon 730G / 6GB / 64GB / 64Mp Sony IMX686 / 4500mAh
301.32€
$349.26
78.17€
$90.61
OUKITEL C35
6.56 inch (1600x720) Gebogen glas / Tiger T616 / 12GB / 256GB / 50Mp Samsung S5KJN1 / 5150mAh
128.73€
$149.21
135.74€
$157.34
139.06€
$161.19
150.97€
$174.99
129.00€
$149.53
- Merk: OUKITEL
- Voorganger: G7
- Gewicht: 388 g
- Afmetingen: 172.2 x 80.5 x 18.5mm
- Besturingssysteem: Android 16
- Schermgrootte: 6.52 inch
- Schermresolutie: 1280x576
- Werkgeheugen (RAM): 4GB
- Opslagcapaciteit (ROM): 128GB
- Camera: 13Mp
- Processor (CPU): MediaTek Helio G85
- Accu: 10600mAh
Specificaties
| Besturingssysteem (OS) | Android 16 |
| Geekbench Benchmark | 1361 (Multi-Core) - Vergelijk hier met de andere modellen |
| Merk | OUKITEL - Bekijk alle OUKITEL-modellen die u kunt here |
| Geekbench Benchmark | 388 (Single Core) |
| Voorganger | G7 |
| Prestatie | test antutu benchmark ~ 231674. - Vergelijk hier met de andere modellen |
Scherm
| Schermresolutie | 1280x576 - Bekijk andere modellen met een resolutie van 1280x576 here |
| Beeldscherm glas | Gebogen glas |
| Schermtype | Ogs |
| Multi-touch (aantal aanrakingen) | 10 |
| Frameloos | Niet - Zie andere modellen met een scherm zonder rand here |
| Kadergrootte | 7.2 mm |
| Relatieve schermgrootte | 65 % |
| Helderheid | 500 cd/m² |
| Schermgrootte | 6.52 inch |
Processor (processor)
| CPU-architectuur | 2x Cortex-A75 (2 GHz) + 6x Cortex-A55 (1.8 GHz) |
| Fabrikant | MediaTek |
| Model | Helio G85 - Zie andere modellen met een Helio G85-processor die u kunt here |
| Releasedatum | 4/30/2020 |
| CPU cores | 8 |
| CPU snelheid | 2 GHz |
| Bit diepte | 64 bit |
| Technisch proces | 12 nm |
| Geheugencapaciteit | 8 GB |
| Grafische processor (GPU) | Mali-G52 MC2 |
| Kloksnelheid GPU | 1000 MHz |
| Het aantal videoprocessorkernen | 2 |
| TDP | 5 W |
| Features | MediaTek modem |
| Upload Speed | 100 Mbps |
Geheugencapaciteit
| Werkgeheugen RAM | 4 GB - Bekijk andere modellen met 4 gb ram die u kunt here |
| Opslag (ROM) | 128 GB |
| MicroSD-uitbreidingssleuven | MicroSD, ondersteuning voor kaarten tot 2 TB |
Camera
| Hoofdcamera | |
| Resolutie camera achterkant | 13 mp - Bekijk andere modellen met 13 mp camera die je kunt here |
| Type flitser | Enkele led |
| Selfiecamera | |
| Front-cameraresolutie | 8 MP |
| Flitser | Niet |
| Matrix model (sensor) | Sony IMX219 |
Verbindingen
| Frequentiebereik (mobiel) | 2G (GSM): 850/900/1800/1900 MHz 3G (WCDMA): 850/900/2100 MHz 4G (FDD-LTE): B1 (2100) / B3 (1800) / B7 (2600) - Werkt met alle operators Van Rusland |
| Mobiele netwerk | 4G |
| Aantal sims | 1 slot: nanoSIM, 2 slot: nanoSIM of geheugenkaart |
Draadloze verbindingen
| Wifi | er is |
| Bluetooth-standaarden | er is |
| Near field communication (NFC) | er is - Zie andere NFC-compatibele modellen here |
Navigatie
| Systemen ondersteunen | GPS, A-GPS, GLONAS |
Accu
| Accucapaciteit | 10600 mAh |
| Accutype | Gemaakt |
| Snellaad-techniek | er is |
| Standby-tijd | 8-9 dagen |
| Werkuren in normale modus | 3-4 dagen |
| Bedrijfsduur bij constant gebruik | 14-15 uur |
| Gesprekstijd | 30 uur |
| Draadloos laden | Niet |
Sensoren
| Gebeurtenisindicator | Niet |
| Gezichtsherkenning | er is |
| Proximity sensor | er is |
| Licht sensor | er is |
| Gyroscoop | Niet |
| Accelerometer | er is |
| Kompas | er is |
| Barometer | Niet |
| Infrarood | Niet |
Audio
| Audiochip | Geïntegreerd |
| Een Ingebouwde Luidspreker | er is |
| Aantal microfoons | er is |
| Hoofdtelefoon aansluiting | er is |
Ontwerp
| Afmetingen | 172.2 x 80.5 x 18.5 mm |
| Gewicht | 388 g |
| Materiaal buitenkant | Kunststof, rubber |
| Weerbestendig (Spatwaterdicht) (IP68) | Ja - Zie andere beschermde modellen here |
Ondersteunde talen
| Talen | Russisch, Oekraïens, Engels, Duits, Spaans, Hebreeuws, Litouws, Pools, Ests, Italiaans, Frans, etc. - Bekijk de volledige lijst met ondersteunde talen here |
Interfaces / connectoren
| USB Type-C-poorten | 1 |