Unisoc T9300: specificaties, telefoonlijst, benchmarks and gaming prestaties
De Unisoc T9300 is een 2.4 GHz-GHz kloksnelheid processor met 8 kernen die gebruik maakt van de 2x Cortex-A78 2,4 GHz + 6x Cortex-A55 2 GHz architectuur. De GPU is Mali-G57 MC en de CPU ondersteunt tot 12 GB geheugen. De releasedatum is 11/20/2025. Hij maakt gebruik van 6 nm technologie, dus heeft hij goede specificaties met een TDP van 10. De gegevensoverdrachtsnelheid is tot 1000 Mbps dankzij de ingebouwde modem. Unisoc T9300 presteert beter dan MediaTek Dimensity 7050 in benchmarktests, waardoor hij qua prestaties gelijk is aan Qualcomm Snapdragon 778G. Smartphones die de chip gebruiken zijn onder andere de ZTE Nubia Neo 5 5G en ZTE Nubia Neo 5 5G. Meer details kunt u zien in het specificatieblad hieronder.
Specificaties
| Model | Unisoc T9300 |
|---|---|
| Releasedatum | 11/20/2025 |
| CPU-architectuur | 2x Cortex-A78 2,4 GHz + 6x Cortex-A55 2 GHz |
| CPU cores | 8 |
| CPU snelheid | 2.4 GHz |
| Technisch proces | 6 nm |
| Grafische processor (GPU) | Mali-G57 MC |
| TDP | 10 |
| Geheugencapaciteit | 12 GB |
| Features | UNISOC 5G modem |
| Upload Speed | 1000 Mbps |
De beste telefoons met Unisoc T9300 in 2026:
- ZTE Nubia Neo 5 5G
- Bekijk hier onze smartphones aangedreven door de Unisoc T9300 en hun prijzen en specificaties.
Unisoc T9300 gaming prestatietest
De Mali-G57 MC GPU in de Unisoc T9300 biedt goede prestaties voor gaming, met een gemiddelde snelheid van 28 tot 60 fps. Hier zijn de snelheidstests en benchmarks voor de gerecenseerde games zoals PUBG en Genshin Impact.
| Gaming prestatietest | Unisoc T9300 |
|---|---|
| PUBG: Mobile | 60 fps |
| PUBG: New State | 55 fps |
| Call of Duty: Mobile | 60 fps |
| Fortnite | 28 fps |
| Genshin Impact | 36 fps |
| Mobile Legends: Bang Bang | 60 fps |
Unisoc T9300 CPU Prestaties - Benchmarks en Testresultaten
De Unisoc T9300 heeft een Antutu benchmark score van rond de 524558 punten, GeekBench test score 2218 / 977, en 3Dmark ranking van 1377 . Deze zijn te danken aan de Mali-G57 MC GPU.
| Benchmark | Unisoc T9300 |
|---|---|
| Antutu | 524558 |
| Geekbench | 2218/977 |
| 3DMark | 1377 |
Antutu
De Unisoc T9300 heeft een benchmarkscore van rond de 524558 punten, wat beter is dan de MediaTek Dimensity 7050 (519189 punten) en lager dan de Qualcomm Snapdragon 778G (529557 punten). Om de prestaties van deze chip te testen en deze resultaten te verkrijgen, hebben we telefoons met de Mali-G57 MC GPU gebruikt, zoals de ZTE Nubia Neo 5 5G en de ZTE Nubia Neo 5 5G. Zie in de tabel hieronder hoe hij zich verhoudt tot andere CPU's.
Geekbench
De Unisoc T9300 CPU scoort ongeveer 2218 / 977 op Geekbench benchmarktests, wat betekent dat hij beter scoort dan de Qualcomm Snapdragon 6 Gen 1 (2216 / 758 punten) maar lager dan de Qualcomm Snapdragon 845 (2370 / 520 punten). We hebben telefoons met een Mali-G57 MC GPU zoals ZTE Nubia Neo 5 5G en ZTE Nubia Neo 5 5G gebruikt om de prestaties van deze chip te testen. Zie in de tabel hieronder hoe hij zich verhoudt.
3DMark
De Unisoc T9300 heeft een benchmark score van 1377 punten op 3DMark Benchmark. Hij presteert beter dan de MediaTek Helio G90T (1318 punten) en slechter dan de Huawei HiSilicon Kirin 810 (1422 punten). We hebben deze chip getest in telefoons met een Mali-G57 MC GPU zoals de ZTE Nubia Neo 5 5G en de ZTE Nubia Neo 5 5G. Bekijk in de tabel hieronder hoe deze zich verhoudt tot andere CPU's.