Samsung Galaxy A34 5G 8/128GB porovnávací test antutu
V teste AnTuTu získal Samsung Galaxy A34 5G 8/128GB skóre 517221 bodov. Nižšie môžete porovnať jeho výkon s ostatnými modelmi na základe testu Antutu.
Najlepšie Samsung Galaxy A34 5G 8/128GB ceny Samsung Galaxy A34 5G 8/128GB
| Uložiť | cena | Choď na dohodu |
|---|---|---|
|
Najlepšie Samsung Galaxy A34 5G 8/128GB ceny Samsung Galaxy A34 5G 8/128GB: AliExpress-Super-GLX-Store |
244.10€ ($286.56) | Zobraziť dohodu |
| Aliexpress-Super-GLX-Store-ES | 280.66€ ($329.48) | Zobraziť dohodu |
| Aliexpress-Super-GLX-Store-FR | 341.27€ ($400.63) | Zobraziť dohodu |
Benchmark AnTuTu
Ulefone Power Armor 18T Ultra 5G
6.58 palca (2400x1080) Gorilské sklo / Dimensity 7050 / 12Gb / 512GB / 108Mp Samsung HM2 / 9600mAh
454.55€
$533.62
Samsung Galaxy Note 20 Ultra
6.9 palca (3120x1440) Zakrivené sklo / Exynos 990 / 8Gb / 256GB / 108Mp Samsung ISOCELL Bright HMX / 4500mAh
876.57€
$1029.05
Xiaomi Mi 11 Lite 5G NE 6/128GB
6.55 palca (2400x1080) Gorilské sklo / Snapdragon 778G / 6Gb / 128GB / 64Mp Samsung GW3 / 4250mAh
223.80€
$262.73
Xiaomi Mi 11 Lite 5G NE 8/128GB
6.55 palca (2400x1080) Gorilské sklo / Snapdragon 778G / 8Gb / 128GB / 64Mp Samsung GW3 / 4250mAh
126.91€
$148.99
Xiaomi Mi 11 Lite 5G NE 8/256GB
6.55 palca (2400x1080) Gorilské sklo / Snapdragon 778G / 8Gb / 256GB / 64Mp Samsung GW3 / 4250mAh
236.47€
$277.60
Samsung Galaxy A34 5G 8/128GB
6.6 palca (2340x1080) Zakrivené sklo / Dimensity 1080 / 8Gb / 128GB / 48Mp / 5000mAh
244.10€
$286.56
Samsung Galaxy A34 5G 6/128GB
6.6 palca (2340x1080) Zakrivené sklo / Dimensity 1080 / 6Gb / 128GB / 48Mp / 5000mAh
209.97€
$246.50
Samsung Galaxy A34 5G 8/256GB
6.6 palca (2340x1080) Zakrivené sklo / Dimensity 1080 / 8Gb / 256GB / 48Mp / 5000mAh
223.62€
$262.52
Samsung Galaxy A34 5G 6/256GB
6.6 palca (2340x1080) Zakrivené sklo / Dimensity 1080 / 6Gb / 256GB / 48Mp / 5000mAh
281.73€
$330.74
OUKITEL WP300
6.78 palca (2460x1080) Gorilské sklo / Dimensity 7050 / 12Gb / 512GB / 108Mp Samsung HM6 / 16000mAh
268.92€
$315.70
Samsung Galaxy Note 20
6.7 palca (2400x1080) Zakrivené sklo / Exynos 990 / 8Gb / 256GB / 12Mp Sony IMX555 / 4300mAh
475.63€
$558.37
- Výrobca: Samsung
- Meno modela: Galaxy A34 5G
- Hmotnost: 199g
- Rozmery: 161.3 x 78.1 x 8.2mm
- Operačný systém: Android 12
- Veľkosť displeja: 6.6 palca
- Rozlíšenie: 2340x1080
- RAM: 8Gb
- Veľkosť pamäti (ROM): 128GB
- Kamera: 48Mp
- Systém na čipe (CPU): MediaTek Dimensity 1080
- Batéria: 5000mAh
Charakteristika
| Operačný systém (OS) | Android 12 |
| Benchmark Geekbench | 2918 (Multi-Core) - porovnajte s ostatnými modelmi tu |
| Výrobca | Samsung - Pozrite si všetky modely Samsung tu |
| Benchmark Geekbench | 812 (Single Core) |
| Meno modela | Galaxy A34 5G |
| Výkon | otestovať porovnanie anti- test ~ 517221. - Porovnajte s ostatnými modelmi tu |
Displej
| Rozlíšenie | 2340x1080 - Viac modelov s rozlíšením 2340x1080 nájdete tu |
| Typy skla | Zakrivené sklo |
| Typ displeja | AMOLED |
| Multi-touch | 10 |
| Bezelless | Áno - Ďalšie modely s displejom bez rámov nájdete tu |
| Veľkosť rámu | 3.7 mm |
| Pomer displej - telo | 83 % |
| Jas | 750 cd/m² |
| Veľkosť displeja | 6.6 palca |
Systém na čipe (CPU)
| Architektúra CPU | 2x Cortex-A78 2.6 GHz + 6x Cortex-A55 2 GHz |
| Výrobca | MediaTek |
| Model | Dimensity 1080 - Viac modelov s procesorom Dimensity 1080 nájdete tu |
| Dátum vydania | 10/11/2022 |
| CPU Kernel | 8 |
| CPU Frekvencia | 2.6 GHz |
| Trocha | bit 64 bit |
| Technológia procesu | 6 nm |
| Kapacita | 16 Gb |
| GPU Model | Arm Mali-G68 MC |
| Frekvencia GPU | 950 Mhz |
| Jadrá GPU | 4 |
| TDP | 10 W |
| Features | Mediatek 5G modem |
| Upload Speed | 316 Mbps |
Kapacita
| RAM (pamäť) | 8 Gb - Viac modelov s 8 Gb RAM nájdete tu |
| Veľkosť pamäti (ROM) | 128 GB |
| Miesto pre kartu | MicroSD (TF), podporuje karty až do 256 GB |
Kamera
| Zadný fotoaparát | |
| Rozlíšenie | 48 Mp - Viac modelov s fotoaparátom 48 Mp nájdete tu |
| Blesk | Duálny LED blesk |
| Predný fotoaparát | |
| Rozlíšenie | 13 Mp |
| Blesk | Nie |
Mobilné pripojenie
| Frekvencia siete | 2G (GSM): 850/900/1800/1900 MHz 3G (WCDMA): 800/850/1900 MHz 4G (FDD-LTE): B1 (2100) / B3 (1800) / B7 (2600) 5G |
| Typ siete | 5G |
| SIM karta | nanoSIM + nanoSIM |
bezdrôtové pripojenie
| Wi-Fi | Áno |
| Bluetooth | Áno |
| NFC | Áno - viac modelov s NFC nájdete tu |
Poloha
| Podpora siete | GPS, A-GPS, GLONAS |
Batéria
| Kapacita batérie (mAh) | 5000 mAh |
| Typ batérie | Neodnímateľný |
| Rýchle nabíjanie | Áno |
| Pohotovostný čas | 6-7 dní |
| Životnosť batérie | 5-6 dní |
| Pracovná doba v tvrdom režime | 14-15 hodín |
| Doba hovoru | 30 hodín |
| Bezdrôtové nabíjanie | Nie |
Senzory
| Informačnú diódu | Áno |
| čítačku odtlačkov | Áno |
| Senzor blízkosti | Áno |
| Senzor okolitého svetla | Áno |
| Gyroskop | Áno |
| Akcelerometer | Áno |
| Digitálny kompas | Áno |
| Barometer | Nie |
| IrDA | Nie |
Audio
| Zvukový procesor | Integrovaný |
| Vstavaný reproduktor | Áno |
| Vstavaný mikrofón | Áno |
| Headset jack | Áno |
Prevedenie
| Rozmery | 161.3 x 78.1 x 8.2 mm |
| Hmotnost | 199 g |
| Materiál | Plast |
| S hodnotením IP68 | Áno - Viac modelov s IP68 nájdete tu |
Podporované jazyky
| Jazyky | - Podrobný zoznam podporovaných jazykov tu |
Rozhrania / konektory
| Porty USB typu C | 1 |
Ďalšie vlastnosti
| Ďalšie vlastnosti | Predná kamera so zabudovaným displejom , Obnovovacia frekvencia obrazovky 90 Hz |