Apple iPhone 17e Antutu Benchmark testi
AnTuTu testinde Apple iPhone 17e 2180337 puan aldı. Aşağıda Antutu testine dayanan performansını diğer modellerle karşılaştırabilirsiniz.
Apple iPhone 17e Fiyatları
Apple iPhone 17e yakında piyasaya çıkacak.
E-postanızı gönderirseniz ürünler satışa çıkar çıkmaz ilk bilen siz olacaksınız
Apple iPhone 17e'ye alternatifler:
AnTuTu Benchmark
Xiaomi Poco F8 Pro 12/256GB
6.59 inç (2510x1156) Kavisli Cam / Snapdragon 8 Elite (Gen 4) / 12GB / 256GB / 50MP OmniVision Light Hunter 800 / 6200mAh
18631.41₺
$419.17
Xiaomi Poco F8 Pro 12/512GB
6.59 inç (2510x1156) Kavisli Cam / Snapdragon 8 Elite (Gen 4) / 12GB / 512GB / 50MP OmniVision Light Hunter 800 / 6200mAh
20752.04₺
$466.88
Vivo X100
6.78 inç (2800 x 1260) Goril bardağı / Dimensity 9300 / 12GB / 256GB / 50MP Sony IMX920 / 5000mAh
29341.23₺
$660.12
Asus ROG Phone 8
6.78 inç (2400x1080) Goril bardağı / Snapdragon 8 Gen 3 / 12GB / 256GB / 50MP Sony IMX890 / 5500mAh
30332.43₺
$682.42
Vivo IQOO 12 Pro
6.78 inç (3200x1440) Goril bardağı / Snapdragon 8 Gen 3 / 16GB / 256GB / 50MP OmniVision OV50H / 5100mAh
37103.69₺
$834.76
Xiaomi 14 12/256Gb
6.36 inç (2400x1080) Goril bardağı / Snapdragon 8 Gen 3 / 12GB / 256GB / 50MP Sony IMX890 / 4610mAh
33145.12₺
$745.70
Xiaomi 14 8/256Gb
6.36 inç (2670x1200) Goril bardağı / Snapdragon 8 Gen 3 / 8GB / 256GB / 50MP Omnivision OVX9000 (Light Hunter 900) / 4610mAh
33293.57₺
$749.04
- Üretici firma: Apple
- Model: iPhone 17e
- Ağırlık: 169g
- Boyutlar: 146.7 x 71.5 x 7.8mm
- İşletim Sistemi: iOS
- Boyut: 6.1 inç
- Ekran Çözünürlüğü: 2532x1170
- RAM Kapasitesi: 8GB
- Dahili Hafıza (ROM): 256GB
- Kamera: 48MP
- Chipset (CPU): Apple A19
- Batarya: 4006mAh
Genel bilgi
| İşletim Sistemi (OS) | iOS |
| Geekbench Benchmark | 9188 (Multi-Core) - Burada diğer modellere karşılaştırın |
| Üretici firma | Apple - ZTüm Apple modellerini görmek için buraya tıklayın |
| Geekbench Benchmark | 3588 (Single Core) |
| model | iPhone 17e |
| Performans | antutu Benchmark ~ 2180337 sonucu . - Burada diğer modellere karşılaştırın |
Ekran
| Ekran Çözünürlüğü | 2532x1170 - çözünürlüğü ile daha fazla model buraya bakın |
| Ekran koruması | Bardak |
| Ekran Türü | AMOLED |
| Çoklu dokunma (dokunma sayısı) | 10 |
| Çerçevesiz Tasarım | Evet - Çerçevesiz ekranlı diğer modelleri burada görebilirsiniz |
| Çerçeve boyutu | 3.5 mm |
| Ekran/Gövde Oranı | % 86 |
| Ekran parlaklığı | 750 cd/m² |
| Boyut (Diyagonal) | 6.1 inç |
Chipset
| CPU mimarisi | 2 Everest x 4.26GHz + 4 Sawtooth x 2.6GHz |
| Üretici firma | Apple |
| model | A19 - işlemci ile diğer modelleri görüntüle burada |
| Çıkış Tarihi | 09/09/2025 |
| Çekirdek Sayısı | 6 |
| Sıklık | 4.26 GHz |
| Bit derinliği | 64 bit |
| Teknik süreç | 3 nm |
| Bellek | 12 GB |
| Grafik işlem birimi (video yongası / GPU) | Apple A19 GPU |
| GPU frekansı | 1620 MHz |
| Video işlemci çekirdeği sayısı | 5 |
| TDP | 10 W |
| Features | Apple A19 modem |
| Upload Speed | 10000 Mb/sn |
Bellek
| RAM Kapasitesi | 8 GB - Diğer modellere bakın 8 gb ram Burada |
| Dahili Hafıza (ROM) | 256 GB |
| Hafıza kartı desteği | Yok |
Kamera
| Arka Kamera | |
| Arka kamera çözünürlüğü | 48 MP - 48 MP kamera ile daha fazla model buraya bakın |
| Flaş türü | Çift LED |
| Ön Kamera (selfie) | |
| Ön kamera çözünürlüğü | 12 MP |
| Flaş | Değil |
Ağ Bağlantıları
| frekanslar | 2G (GSM): 850/900/1800/1900 MHz 3G (WCDMA): 800/850/1900 MHz 4G (FDD-LTE): B1 (2100) / B3 (1800) / B7 (2600) 5G |
| Mobile network generation | 5G |
| Sim Kart Yeterliliği | 1: NanoSIM 2: eSIM |
Kablosuz arayüzler
| kablosuz internet | var |
| Bluetooth | var |
| Yakın Alan İletişimi (NFC) | var - Diğer NFC özellikli modelleri burada görebilirsiniz |
Navigasyon
| Sistem desteği | GPS, A-GPS, GLONAS |
Batarya
| Akü kapasitesi | 4006 mah |
| Pil teknolojisi | Sabit |
| Hızlı Şarj | Değil |
| Bekleme süresi | 6-7 gün |
| Normal modda çalışma saatleri | 2-3 gün |
| Sürekli kullanım | 8-9 saat |
| Konuşma zamanı | 20 saat |
| Kablosuz Şarj | Evet |
Sensörü
| Olay göstergesi | Değil |
| Parmak izi tarayıcı | Değil |
| Yakınlık sensörü | var |
| Çevre ışığı sensörü | var |
| Jiroskop | var |
| İvme ölçer | var |
| Elektronik pusula | var |
| Barometre | var |
| Kızılötesi | Değil |
Ses
| Ses yongası | Birleşik |
| Hoparlörler | var |
| Mikrofon | var |
| Kulaklık Bağlantısı | Değil |
Tasarım
| Boyutlar | 146.7 x 71.5 x 7.8 mm |
| Ağırlık | 169 g |
| Muhafaza malzemesi | Metal çerçeve, cam gövde |
| Uluslar arası koruma kodu (IP68) | Evet - Daha fazla korunan model buraya bakın |
Desteklenen Diller
| Diller | Russisch, Oekraïens, Engels, Duits, Spaans, Hebreeuws, Litouws, Pools, Ests, Italiaans, Frans, etc. - Desteklenen dillerin tam listesine buradan bakın. |
Arayüzler / Konektörler
| USB Type-C | 1 |