Telefon Doogee M30 Pro
Doogee M30 Pro Nisan 2026 tarihinde tanıtılacak. Fiyatını, özelliklerini ve onun hakkında bildiğimiz her şey
Renkler:
Açıklama Doogee M30 Pro
Doogee M30 Pro, parlak ve net (1640 x 720 ekran çözünürlük) 6.88 inç inç ekrana ve boyutlarına sahiptir. Ayrıca yalnızca ağırlığındadır. Ana teknik özellikler UNISOC Tiger T620 çiptir. 256GB Dahili Hafıza ve 8GB RAM Kapasitesi.
Doogee M30 Pro çıkış tarihi Nisan 2026. 64MP sensörlü arka kamera harika fotoğraflar çekiyor ve 20MP çözünürlükteki ön kamera ile yüksek kalitede öz çekimler yapabilirsiniz. Akıllı telefonun fiyatı çok ucuz ve bu şu anda en iyi fiyat , bu yüzden satın almaya değer . Android 16 OS kullanmaya alışmış herkes için iyi bir alışveriş olacak.
Doogee M30 Pro'de iki SIM kart olduğundan, farklı telekom operatörlerinden 2 numaranız olabilir.
5G desteği olmadığından İnternet hızı standart olacaktır.
Doogee M30 Pro belleği, ihtiyacınız olan en kısa sürede takabileceğiniz microSD kartlarla genişletilebilir.
Standart 3,5 mm kulaklık kullanmak istiyorsanız, yalnızca USB Type-C çıkışına sahip olduğu için bir adaptör kullanmanız gerekecektir.
NFC'yi desteklediği için Doogee M30 Pro ile yapılan alışverişlerde ödeme yapabilirsiniz.
Kızılötesi bağlantı noktası olmadığı için kontrol paneli çalışmaz olarak kullanın.
Doogee M30 Pro ve 8000mAh pili hızlı şarj oluyor. Kablosuz şarj, çoğu rekabet gibi eksik.
Cihaz şimdi sudan korunmaktadır. Su direnci, hem yağmurda hem de karda ve duşta veya banyoda kullanmanıza izin verir.
Doogee M30 Pro Fiyatları
Doogee M30 Pro yakında piyasaya çıkacak.
E-postanızı gönderirseniz ürünler satışa çıkar çıkmaz ilk bilen siz olacaksınız
Doogee M30 Pro'ye alternatifler:
- Üretici firma: Doogee
- Model: M30 Pro
- Ağırlık:
- Boyutlar:
- İşletim Sistemi: Android 16
- Boyut: 6.88 inç
- Ekran Çözünürlüğü: 1640 x 720
- RAM Kapasitesi: 8GB
- Dahili Hafıza (ROM): 256GB
- Kamera: 64MP
- Chipset (CPU): UNISOC Tiger T620
- Batarya: 8000mAh
Genel bilgi
| İşletim Sistemi (OS) | Android 16 |
| Geekbench Benchmark | 1364 (Multi-Core) - Burada diğer modellere karşılaştırın |
| Üretici firma | Doogee - ZTüm Doogee modellerini görmek için buraya tıklayın |
| Geekbench Benchmark | 377 (Single Core) |
| model | M30 Pro |
| Performans | Antutu Benchmark ~ 265662 sonucu . - Burada diğer modellere karşılaştırın |
Ekran
| Ekran Çözünürlüğü | 1640 x 720 - çözünürlüğü ile daha fazla model buraya bakın |
| Ekran koruması | Kavisli Cam |
| Ekran Türü | Ogs |
| Çoklu dokunma (dokunma sayısı) | 10 |
| Çerçevesiz Tasarım | Değil - Çerçevesiz ekranlı diğer modelleri burada görebilirsiniz |
| Çerçeve boyutu | 6.5 mm |
| Ekran/Gövde Oranı | % 70 |
| Ekran parlaklığı | 600 cd/m² |
| Boyut (Diyagonal) | 6.88 inç |
Chipset
| CPU mimarisi | 2 x Cortex-A75 2.2GHz + 6 x Cortex-A55 1.8GHz |
| Üretici firma | UNISOC |
| model | Tiger T620 - işlemci ile diğer modelleri görüntüle burada |
| Çıkış Tarihi | 07/15/2024 |
| Çekirdek Sayısı | 8 |
| Sıklık | 2.2 GHz |
| Bit derinliği | 64 bit |
| Teknik süreç | 12 nm |
| Bellek | 12 GB |
| Grafik işlem birimi (video yongası / GPU) | Mali-G57MC |
| GPU frekansı | 850 MHz |
| Video işlemci çekirdeği sayısı | 1 |
| TDP | 10 W |
| Features | Unisoc modem |
| Upload Speed | 150 Mb/sn |
Bellek
| RAM Kapasitesi | 8 GB - Diğer modellere bakın 8 gb ram Burada |
| Dahili Hafıza (ROM) | 256 GB |
| Hafıza kartı desteği | MicroSD, 2 TB'a kadar kartlar için destek |
Kamera
| Arka Kamera | |
| Arka kamera çözünürlüğü | 64 MP - 64 MP kamera ile daha fazla model buraya bakın |
| Flaş türü | Tek led |
| Ön Kamera (selfie) | |
| Ön kamera çözünürlüğü | 20 MP |
| Flaş | Değil |
Ağ Bağlantıları
| frekanslar | 2G (GSM): 850/900/1800/1900 MHz 3G (WCDMA): 850/900/2100 MHz 4G (FDD-LTE): B1 (2100) / B3 (1800) / B7 (2600) - Tüm operatörlerle çalışır Rusya |
| Mobile network generation | 4G |
| Sim Kart Yeterliliği | 1 yuva: nanoSIM, 2 yuva: nanoSIM veya bellek kartı |
Kablosuz arayüzler
| kablosuz internet | var |
| Bluetooth | var |
| Yakın Alan İletişimi (NFC) | var - Diğer NFC özellikli modelleri burada görebilirsiniz |
Navigasyon
| Sistem desteği | GPS, A-GPS, GLONAS |
Batarya
| Akü kapasitesi | 8000 mah |
| Pil teknolojisi | Sabit |
| Hızlı Şarj | var |
| Bekleme süresi | 6-7 gün |
| Normal modda çalışma saatleri | 2-3 gün |
| Sürekli kullanım | 10-12 saat |
| Konuşma zamanı | 30 saat |
| Kablosuz Şarj | Değil |
Sensörü
| Olay göstergesi | Değil |
| Parmak izi tarayıcı | var |
| Yakınlık sensörü | var |
| Çevre ışığı sensörü | var |
| Jiroskop | Değil |
| İvme ölçer | var |
| Elektronik pusula | var |
| Barometre | Değil |
| Kızılötesi | Değil |
Ses
| Ses yongası | Birleşik |
| Hoparlörler | var |
| Mikrofon | var |
| Kulaklık Bağlantısı | Değil |
Tasarım
| Muhafaza malzemesi | Plastik |
| Uluslar arası koruma kodu (IP68) | Evet - Daha fazla korunan model buraya bakın |
Desteklenen Diller
| Diller | Russisch, Oekraïens, Engels, Duits, Spaans, Hebreeuws, Litouws, Pools, Ests, Italiaans, Frans, etc. - Desteklenen dillerin tam listesine buradan bakın. |
Arayüzler / Konektörler
| USB Type-C | 1 |
Özellikleri
| ek bilgi | Ek ekran , Ekran yenileme hızı 120Hz |
Eylem hakkında ayrıntılar
Ödeme
- Banka kartı ile (Visa. Mastercard)
gönderme
teslim
Garanti
Doogee M30 Pro için aksesuarlar
Tüm indirimli ürünleri görüntüle