HTC U11 6/128Gb Geekbench Benchmark testi
Geekbench testinde HTC U11 6/128Gb, 320 puan ve "Single-core" 1679 puan "Multi-core" skor sonuçlarını aldı. Aşağıda, Geekbench Benchmark temel alınarak performansını diğer modellerle karşılaştırabilirsiniz.
HTC U11 6/128Gb Fiyatları
100'den fazla çevrimiçi mağazada her gün fiyatları, promosyonları ve kuponları kontrol ediyor ve en iyi fırsatları buluyoruz.
HTC U11 6/128Gb durduruldu
HTC U11 6/128Gb durduruldu
HTC U11 6/128Gb'ye alternatifler:
Geekbench Benchmark
7261.55₺
$162.99
HTC U11 6/128Gb
5.5" (2560x1440) Goril bardağı / Snapdragon 835 / 6GB / 128GB / 12mp Sony IMX362 / 3000mAh
0.00₺
$0.00
UMIDIGI S3 Pro
6.3 inç (2340x1080) Kavisli Cam / Helio P70 / 6GB / 128GB / 48MP Sony IMX586 / 5150mAh
7484.32₺
$167.99
8544.66₺
$191.79
7726.68₺
$173.43
Blackview BV9600 Pro (Helio P70)
6.21 inç (2248х1080) Goril bardağı / Helio P70 / 6GB / 128GB / 16MP Samsung S5K3P8 / 5580mAh
14395.24₺
$323.11
12287.93₺
$275.81
Blackview BV9800 Pro
6.3 inç (2340x1080) Goril bardağı / Helio P70 / 6GB / 128GB / 48MP Sony IMX582 / 6580mAh
14895.12₺
$334.33
Blackview BV9700 Pro
5.84 inç (2280x1080) Goril bardağı / Helio P70 / 6GB / 128GB / 16MP Samsung S5K2P7 / 4380mAh
11627.66₺
$260.99
3598.48₺
$80.77
Doogee S88 Pro 6/128Gb
6.3 inç (2160x1080) Goril bardağı / Helio P70 / 6GB / 128GB / 21MP Sony IMX230 / 10000mAh
8032.31₺
$180.29
Motorola One Vision Plus
6.3 inç (2280x1080) Goril bardağı / Snapdragon 665 / 4GB / 128GB / 48MP / 4000mAh
9444.61₺
$211.99
4454.77₺
$99.99
6861.03₺
$154.00
Blackview BV9600E
6.21 inç (2248х1080) Goril bardağı / Helio P70 / 4GB / 128GB / 16MP Samsung S5K3P8 / 5580mAh
10723.70₺
$240.70
10077.25₺
$226.19
6687.28₺
$150.10
4970.68₺
$111.57
Oppo A9 2020
6.5 inç (1600x720) Kavisli Cam / Snapdragon 665 / 4GB / 128GB / 48MP Samsung GM1 / 5000mAh
8780.34₺
$197.08
8249.28₺
$185.16
Oppo A72
6.5 inç (2400x1080) Kavisli Cam / Snapdragon 665 / 4GB / 128GB / 48MP Samsung GM1 / 5000mAh
8689.01₺
$195.03
- Üretici firma: HTC
- Model: U11
- Ağırlık: 169g
- Boyutlar: 153,9 x 75,9 x 7,9mm
- İşletim Sistemi: Android 7.1
- Boyut: 5.5 inç
- Ekran Çözünürlüğü: 2560x1440
- RAM Kapasitesi: 6GB
- Dahili Hafıza (ROM): 128GB
- Kamera: 12MP Sony IMX362
- Chipset (CPU): Qualcomm Snapdragon 835
- Batarya: 3000mAh
Genel bilgi
| İşletim Sistemi (OS) | Android 7.1 |
| Geekbench Benchmark | 1679 (Multi-Core) - Burada diğer modellere karşılaştırın |
| Üretici firma | HTC - ZTüm HTC modellerini görmek için buraya tıklayın |
| Geekbench Benchmark | 320 (Single Core) |
| model | U11 |
| Performans | Antutu Benchmark ~ 175446 sonucu . - Burada diğer modellere karşılaştırın |
Ekran
| Ekran Çözünürlüğü | 2560x1440 - çözünürlüğü ile daha fazla model buraya bakın |
| Ekran koruması | Goril bardağı |
| Ekran Türü | Ogs |
| Çoklu dokunma (dokunma sayısı) | 10 |
| Çerçevesiz Tasarım | Değil - Çerçevesiz ekranlı diğer modelleri burada görebilirsiniz |
| Çerçeve boyutu | 3.95 mm |
| Ekran/Gövde Oranı | % 70.4 |
| Ekran parlaklığı | 550 cd/m² |
| Boyut (Diyagonal) | 5.5 inç |
Chipset
| CPU mimarisi | 4x 2.45GHz Cortex-A73 + 4x 1.9GHz Cortex-A53 |
| Üretici firma | Qualcomm |
| model | Snapdragon 835 - işlemci ile diğer modelleri görüntüle burada |
| Çıkış Tarihi | 03/22/2017 |
| Çekirdek Sayısı | 8 |
| Sıklık | 2.45 GHz |
| Bit derinliği | 64 bit |
| Teknik süreç | 10 nm |
| Bellek | 8 GB |
| Grafik işlem birimi (video yongası / GPU) | Adreno 540 |
| GPU frekansı | 710 MHz |
| Video işlemci çekirdeği sayısı | 2 |
| TDP | 9 W |
| Features | Snapdragon X16 |
| Upload Speed | 150 Mb/sn |
Bellek
| RAM Kapasitesi | 6 GB - Diğer modellere bakın 6 gb ram Burada |
| Dahili Hafıza (ROM) | 128 GB |
| Hafıza kartı desteği | MicroSD, 256 GB'a kadar kartlar için destek |
Kamera
| Arka Kamera | |
| Cift kamera | Değil |
| dxomark mobil sıralaması | 90 - DXOMARK karşılaştırma testi. Burada diğer modellerle karşılaştırın |
| dxomark (fotoğraf) | 90 |
| dxomark (video) | 89 |
| Arka kamera çözünürlüğü | 12 MP - 12 MP kamera ile daha fazla model buraya bakın |
| Matris modeli (sensör) | Sony IMX362 - View Sony IMX362 sensörü ile diğer modeller burada |
| Flaş türü | Çift LED |
| Ön Kamera (selfie) | |
| Ön kamera çözünürlüğü | 16 MP |
| Flaş | Değil |
Ağ Bağlantıları
| frekanslar | 2G (GSM): 850/900/1800/1900 MHz 3G (WCDMA): 850/900/2100 MHz 4G (FDD-LTE): B1 (2100) / B3 (1800) / B7 (2600) - Tüm operatörlerle çalışır Rusya |
| Mobile network generation | 4G |
| Sim Kart Yeterliliği | 1 yuva: nanoSIM, 2 yuva: nanoSIM |
Kablosuz arayüzler
| kablosuz internet | var |
| Bluetooth | var |
| Yakın Alan İletişimi (NFC) | var - Diğer NFC özellikli modelleri burada görebilirsiniz |
Navigasyon
| Sistem desteği | GPS, A-GPS, GLONAS |
Batarya
| Akü kapasitesi | 3000 mah |
| Pil teknolojisi | Sabit |
| Hızlı Şarj | var |
| Bekleme süresi | 5-6 gün |
| Normal modda çalışma saatleri | 2-3 gün |
| Sürekli kullanım | 5-6 saat |
| Konuşma zamanı | 20 saat |
Sensörü
| Olay göstergesi | var |
| Parmak izi tarayıcı | var |
| Yakınlık sensörü | var |
| Çevre ışığı sensörü | var |
| Jiroskop | var |
| İvme ölçer | var |
| Elektronik pusula | var |
| Barometre | Değil |
| Kızılötesi | Değil |
Ses
| Ses yongası | Birleşik |
| Hoparlörler | var |
| Mikrofon | var |
| Kulaklık Bağlantısı | Değil |
Tasarım
| Boyutlar | 153,9 x 75,9 x 7,9 mm |
| Ağırlık | 169 g |
| Muhafaza malzemesi | Metal |
| Uluslar arası koruma kodu (IP68) | Evet - Daha fazla korunan model buraya bakın |
Desteklenen Diller
| Diller | Russisch, Oekraïens, Engels, Duits, Spaans, Hebreeuws, Litouws, Pools, Ests, Italiaans, Frans, etc. - Desteklenen dillerin tam listesine buradan bakın. |
Arayüzler / Konektörler
| USB Type-C | 1 |