Leagoo M5 Max Geekbench Benchmark testi
Geekbench testinde Leagoo M5 Max, 101 puan ve "Single-core" 358 puan "Multi-core" skor sonuçlarını aldı. Aşağıda, Geekbench Benchmark temel alınarak performansını diğer modellerle karşılaştırabilirsiniz.
Leagoo M5 Max Fiyatları
Leagoo M5 Max yakında piyasaya çıkacak.
E-postanızı gönderirseniz ürünler satışa çıkar çıkmaz ilk bilen siz olacaksınız
Leagoo M5 Max'ye alternatifler:
Geekbench Benchmark
5436.40₺
$122.11
7688.25₺
$172.69
4922.63₺
$110.57
3738.83₺
$83.98
5983.11₺
$134.39
2624.04₺
$58.94
3039.41₺
$68.27
5564.62₺
$124.99
5077.56₺
$114.05
4102.56₺
$92.15
Çok yakında
Çok yakında
4615.89₺
$103.68
6929.17₺
$155.64
3076.81₺
$69.11
2843.97₺
$63.88
4738.76₺
$106.44
3487.29₺
$78.33
4102.56₺
$92.15
2508.29₺
$56.34
2868.01₺
$64.42
2872.91₺
$64.53
- Üretici firma: Leagoo
- Model: M5 Max
- Ağırlık:
- Boyutlar:
- İşletim Sistemi: Android 6.0
- Boyut: 5.7 inç
- Ekran Çözünürlüğü: 1920x1080
- RAM Kapasitesi: 2GB
- Dahili Hafıza (ROM): 16GB
- Kamera: 13MP
- Chipset (CPU): MediaTek MT6737T
- Batarya: 3000mAh
Genel bilgi
| İşletim Sistemi (OS) | Android 6.0 |
| Üretici firma | Leagoo - ZTüm Leagoo modellerini görmek için buraya tıklayın |
| Geekbench Benchmark | 101 (Single Core) |
| model | M5 Max |
| Performans | Antutu Benchmark ~ sonucu . - Burada diğer modellere karşılaştırın |
Ekran
| Ekran Çözünürlüğü | 1920x1080 - çözünürlüğü ile daha fazla model buraya bakın |
| Ekran koruması | Kavisli Cam |
| Çoklu dokunma (dokunma sayısı) | 5 |
| Çerçevesiz Tasarım | Değil - Çerçevesiz ekranlı diğer modelleri burada görebilirsiniz |
| Boyut (Diyagonal) | 5.7 inç |
Chipset
| CPU mimarisi | 4 x Cortex-A53 1,5 GHz |
| Üretici firma | MediaTek |
| model | MT6737T - işlemci ile diğer modelleri görüntüle burada |
| Çıkış Tarihi | 05/23/2016 |
| Çekirdek Sayısı | 4 |
| Sıklık | 1.3 GHz |
| Bit derinliği | 64 bit |
| Teknik süreç | 28 nm |
| Bellek | 3 GB |
| Grafik işlem birimi (video yongası / GPU) | Mali T720MP |
| GPU frekansı | 650 MHz |
| Video işlemci çekirdeği sayısı | 2 |
| TDP | 7 W |
| Features | MediaTek modem |
| Upload Speed | 50 Mb/sn |
Bellek
| RAM Kapasitesi | 2 GB - Diğer modellere bakın 2 gb ram Burada |
| Dahili Hafıza (ROM) | 16 GB |
| Hafıza kartı desteği | MicroSD, 128 GB'a kadar kartlar için destek |
Kamera
| Arka Kamera | |
| Cift kamera | Değil |
| Arka kamera çözünürlüğü | 13 MP - 13 MP kamera ile daha fazla model buraya bakın |
| Ön Kamera (selfie) | |
| Ön kamera çözünürlüğü | 5 MP |
Ağ Bağlantıları
| frekanslar | 2G (GSM): 850/900/1800/1900 MHz 3G (WCDMA): 850/900/2100 MHz 4G (FDD-LTE): B1 (2100) / B3 (1800) / B7 (2600) - Tüm operatörlerle çalışır Rusya |
| Mobile network generation | 4G |
| Sim Kart Yeterliliği | 1 yuva: nanoSIM, 2 yuva: nanoSIM veya bellek kartı |
Kablosuz arayüzler
| kablosuz internet | var |
| Bluetooth | var |
Navigasyon
| Sistem desteği | GPS, A-GPS |
Batarya
| Akü kapasitesi | 3000 mah |
| Pil teknolojisi | kaldırılabilir |
Sensörü
| Olay göstergesi | var |
| Parmak izi tarayıcı | var |
| Yakınlık sensörü | Veri yok |
| Çevre ışığı sensörü | Veri yok |
| Jiroskop | Veri yok |
| İvme ölçer | Veri yok |
| Elektronik pusula | Veri yok |
| Barometre | Veri yok |
| Kızılötesi | Veri yok |
Ses
| Ses yongası | Birleşik |
| Hoparlörler | Veri yok |
| Mikrofon | var |
| Kulaklık Bağlantısı | var |
Tasarım
| Muhafaza malzemesi | Metal çerçeve, plastik gövde |
Arayüzler / Konektörler
| micro USB | 1 |