Telefon OUKITEL G7
OUKITEL G7 Mart 2026 tarihinde tanıtılacak. Fiyatını, özelliklerini ve onun hakkında bildiğimiz her şey
Açıklama OUKITEL G7
OUKITEL G7, parlak ve net (1280x576 ekran çözünürlük) 6.52 inç inç ekrana ve 172.2 x 80.5 x 18.5mm boyutlarına sahiptir. Ayrıca yalnızca 388g ağırlığındadır. Ana teknik özellikler MediaTek Helio G85 çiptir. 128GB Dahili Hafıza ve 4GB RAM Kapasitesi.
OUKITEL G7 çıkış tarihi Mart 2026. 13MP sensörlü arka kamera harika fotoğraflar çekiyor ve 8MP çözünürlükteki ön kamera ile yüksek kalitede öz çekimler yapabilirsiniz. Akıllı telefonun fiyatı çok ucuz ve bu şu anda en iyi fiyat , bu yüzden satın almaya değer . Android 16 OS kullanmaya alışmış herkes için iyi bir alışveriş olacak.
OUKITEL G7'de iki SIM kart olduğundan, farklı telekom operatörlerinden 2 numaranız olabilir.
5G desteği olmadığından İnternet hızı standart olacaktır.
OUKITEL G7 belleği, ihtiyacınız olan en kısa sürede takabileceğiniz microSD kartlarla genişletilebilir.
Standart kulaklık jakı, adaptör olmadan herhangi bir 3,5 mm kulaklığı takabileceğiniz için size para kazandıracaktır.
NFC'yi desteklediği için OUKITEL G7 ile yapılan alışverişlerde ödeme yapabilirsiniz.
Kızılötesi bağlantı noktası olmadığı için kontrol paneli çalışmaz olarak kullanın.
OUKITEL G7 ve 10600mAh pili hızlı şarj oluyor. Kablosuz şarj, çoğu rekabet gibi eksik.
Cihaz şimdi sudan korunmaktadır. Su direnci, hem yağmurda hem de karda ve duşta veya banyoda kullanmanıza izin verir.
OUKITEL G7 Fiyatları
OUKITEL G7 yakında piyasaya çıkacak.
E-postanızı gönderirseniz ürünler satışa çıkar çıkmaz ilk bilen siz olacaksınız
OUKITEL G7'ye alternatifler:
- Üretici firma: OUKITEL
- Model: G7
- Ağırlık: 388g
- Boyutlar: 172.2 x 80.5 x 18.5mm
- İşletim Sistemi: Android 16
- Boyut: 6.52 inç
- Ekran Çözünürlüğü: 1280x576
- RAM Kapasitesi: 4GB
- Dahili Hafıza (ROM): 128GB
- Kamera: 13MP
- Chipset (CPU): MediaTek Helio G85
- Batarya: 10600mAh
Genel bilgi
| İşletim Sistemi (OS) | Android 16 |
| Geekbench Benchmark | 1361 (Multi-Core) - Burada diğer modellere karşılaştırın |
| Üretici firma | OUKITEL - ZTüm OUKITEL modellerini görmek için buraya tıklayın |
| Geekbench Benchmark | 388 (Single Core) |
| model | G7 |
| Performans | Antutu Benchmark ~ 231674 sonucu . - Burada diğer modellere karşılaştırın |
Ekran
| Ekran Çözünürlüğü | 1280x576 - çözünürlüğü ile daha fazla model buraya bakın |
| Ekran koruması | Kavisli Cam |
| Ekran Türü | Ogs |
| Çoklu dokunma (dokunma sayısı) | 10 |
| Çerçevesiz Tasarım | Değil - Çerçevesiz ekranlı diğer modelleri burada görebilirsiniz |
| Çerçeve boyutu | 7.2 mm |
| Ekran/Gövde Oranı | % 65 |
| Ekran parlaklığı | 500 cd/m² |
| Boyut (Diyagonal) | 6.52 inç |
Chipset
| CPU mimarisi | 2x Cortex-A75 (2 GHz) + 6x Cortex-A55 (1.8 GHz) |
| Üretici firma | MediaTek |
| model | Helio G85 - işlemci ile diğer modelleri görüntüle burada |
| Çıkış Tarihi | 4/30/2020 |
| Çekirdek Sayısı | 8 |
| Sıklık | 2 GHz |
| Bit derinliği | 64 bit |
| Teknik süreç | 12 nm |
| Bellek | 8 GB |
| Grafik işlem birimi (video yongası / GPU) | Mali-G52 MC2 |
| GPU frekansı | 1000 MHz |
| Video işlemci çekirdeği sayısı | 2 |
| TDP | 5 W |
| Features | MediaTek modem |
| Upload Speed | 100 Mb/sn |
Bellek
| RAM Kapasitesi | 4 GB - Diğer modellere bakın 4 gb ram Burada |
| Dahili Hafıza (ROM) | 128 GB |
| Hafıza kartı desteği | MicroSD, 2 TB'a kadar kartlar için destek |
Kamera
| Arka Kamera | |
| Arka kamera çözünürlüğü | 13 MP - 13 MP kamera ile daha fazla model buraya bakın |
| Flaş türü | Tek led |
| Ön Kamera (selfie) | |
| Ön kamera çözünürlüğü | 8 MP |
| Flaş | Değil |
| Matris modeli (sensör) | Sony IMX219 |
Ağ Bağlantıları
| frekanslar | 2G (GSM): 850/900/1800/1900 MHz 3G (WCDMA): 850/900/2100 MHz 4G (FDD-LTE): B1 (2100) / B3 (1800) / B7 (2600) - Tüm operatörlerle çalışır Rusya |
| Mobile network generation | 4G |
| Sim Kart Yeterliliği | 1 yuva: nanoSIM, 2 yuva: nanoSIM veya bellek kartı |
Kablosuz arayüzler
| kablosuz internet | var |
| Bluetooth | var |
| Yakın Alan İletişimi (NFC) | var - Diğer NFC özellikli modelleri burada görebilirsiniz |
Navigasyon
| Sistem desteği | GPS, A-GPS, GLONAS |
Batarya
| Akü kapasitesi | 10600 mah |
| Pil teknolojisi | Sabit |
| Hızlı Şarj | var |
| Bekleme süresi | 8-9 gün |
| Normal modda çalışma saatleri | 3-4 gün |
| Sürekli kullanım | 14-15 saat |
| Konuşma zamanı | 30 saat |
| Kablosuz Şarj | Değil |
Sensörü
| Olay göstergesi | Değil |
| Parmak izi tarayıcı | var |
| Yakınlık sensörü | var |
| Çevre ışığı sensörü | var |
| Jiroskop | Değil |
| İvme ölçer | var |
| Elektronik pusula | var |
| Barometre | Değil |
| Kızılötesi | Değil |
Ses
| Ses yongası | Birleşik |
| Hoparlörler | var |
| Mikrofon | var |
| Kulaklık Bağlantısı | var |
Tasarım
| Boyutlar | 172.2 x 80.5 x 18.5 mm |
| Ağırlık | 388 g |
| Muhafaza malzemesi | Plastik, kauçuk |
| Uluslar arası koruma kodu (IP68) | Evet - Daha fazla korunan model buraya bakın |
Desteklenen Diller
| Diller | Russisch, Oekraïens, Engels, Duits, Spaans, Hebreeuws, Litouws, Pools, Ests, Italiaans, Frans, etc. - Desteklenen dillerin tam listesine buradan bakın. |
Arayüzler / Konektörler
| USB Type-C | 1 |
Eylem hakkında ayrıntılar
Ödeme
- Banka kartı ile (Visa. Mastercard)
gönderme
teslim
Garanti
OUKITEL G7 için aksesuarlar
Tüm indirimli ürünleri görüntüle