Vivo IQOO Pro Geekbench Benchmark testi
Geekbench testinde Vivo IQOO Pro, 759 puan ve "Single-core" 2696 puan "Multi-core" skor sonuçlarını aldı. Aşağıda, Geekbench Benchmark temel alınarak performansını diğer modellerle karşılaştırabilirsiniz.
Vivo IQOO Pro Fiyatları
100'den fazla çevrimiçi mağazada her gün fiyatları, promosyonları ve kuponları kontrol ediyor ve en iyi fırsatları buluyoruz.
Vivo IQOO Pro durduruldu
Vivo IQOO Pro durduruldu
Vivo IQOO Pro'ye alternatifler:
Geekbench Benchmark
Samsung Galaxy A73 5G 8/128GB
6.7 inç (2400x1080) Goril bardağı / Snapdragon 778G / 8GB / 128GB / 108MP Samsung HM2 / 5000mAh
19137.65₺
$429.23
Samsung Galaxy A73 5G 8/256GB
6.7 inç (2400x1080) Goril bardağı / Snapdragon 778G / 8GB / 256GB / 108MP Samsung HM2 / 5000mAh
20559.94₺
$461.13
Huawei Nova 9 Pro 8/256Gb
6.72 inç (2676x1236) Kavisli Cam / Snapdragon 778G / 8GB / 256GB / 50MP / 4000mAh
28474.85₺
$638.65
Huawei Nova 9 Pro 8/128Gb
6.72 inç (2676x1236) Kavisli Cam / Snapdragon 778G / 8GB / 128GB / 50MP / 4000mAh
25868.35₺
$580.19
Huawei Mate 40e 8/128Gb
6.5 inç (2376x1080) Goril bardağı / Kirin 990 / 8GB / 128GB / 50MP / 4100mAh
39265.55₺
$880.67
50891.80₺
$1141.43
Huawei Mate 30E Pro 5G 8/128GB
6.53 inç (2400x1176) Kavisli Cam / Kirin 990E / 8GB / 128GB / 40MP Sony IMX650 / 4500mAh
39078.74₺
$876.48
OnePlus 7 8/256Gb
6.41 inç (2340x1080) Goril bardağı / Snapdragon 855 / 8GB / 256GB / 48MP Sony IMX586 / 3700mAh
17258.35₺
$387.08
Xiaomi Black Shark 2 Pro 8/128Gb
6.39 inç (2340x1080) Goril bardağı / Snapdragon 855 Plus / 8GB / 128GB / 48MP Sony IMX586 / 4000mAh
23373.32₺
$524.23
Vivo IQOO Pro
6.41" (2340x1080) Goril bardağı / Snapdragon 855 Plus / 8GB / 128GB / 48mp Sony IMX582 / 4500mAh
0.00₺
$0.00
OnePlus 7T 8/128Gb
6.55" (2340x1080) Goril bardağı / Snapdragon 855 Plus / 8GB / 128GB / 48mp Sony IMX586 / 3800mAh
24029.63₺
$538.95
Xiaomi Black Shark 2 12/256Gb
6.39 inç (2340x1080) Goril bardağı / Snapdragon 855 / 12GB / 256GB / 12MP / 4000mAh
28201.98₺
$632.53
Google Pixel 4 6/64Gb
5.7" (2280x1080) Goril bardağı / Snapdragon 855 / 6GB / 64GB / 12mp Sony IMX363 / 2800mAh
10273.51₺
$230.42
Google Pixel 4 6/128Gb
5.7" (2280x1080) Goril bardağı / Snapdragon 855 / 6GB / 128GB / 12mp Sony IMX363 / 2800mAh
36976.95₺
$829.34
Samsung Galaxy A33 5G 6/128GB
6.4 inç (2400x1080) Kavisli Cam / Exynos 1280 / 6GB / 128GB / 48MP / 5000mAh
6093.12₺
$136.66
Xiaomi Black Shark 2 Pro 12/256Gb
6.39 inç (2340x1080) Goril bardağı / Snapdragon 855 Plus / 12GB / 256GB / 48MP Sony IMX586 / 4000mAh
27688.35₺
$621.01
Motorola Edge Gen 3 (2022)
6.6 inç (2400x1080) Goril bardağı / Dimensity 1050 / 8GB / 256GB / 50MP Omnivision OV50A / 5000mAh
22093.70₺
$495.53
Vivo iQOO Z8x
6.64 inç (2388×1080) Goril bardağı / Snapdragon 6 Gen 1 / 8GB / 128GB / 50MP / 6000mAh
9998.41₺
$224.25
19240.64₺
$431.54
18738.16₺
$420.27
17819.24₺
$399.66
- Üretici firma: Vivo
- Model: IQOO Pro
- Ağırlık: 215g
- Boyutlar: 158.8 × 75.7 × 9.3mm
- İşletim Sistemi: Android 9.0
- Boyut: 6.41 inç
- Ekran Çözünürlüğü: 2340x1080
- RAM Kapasitesi: 8GB
- Dahili Hafıza (ROM): 128GB
- Kamera: 48MP Sony IMX582
- Chipset (CPU): Qualcomm Snapdragon 855 Plus
- Batarya: 4500mAh
Genel bilgi
| İşletim Sistemi (OS) | Android 9.0 |
| Geekbench Benchmark | 2696 (Multi-Core) - Burada diğer modellere karşılaştırın |
| Üretici firma | Vivo - ZTüm Vivo modellerini görmek için buraya tıklayın |
| Geekbench Benchmark | 759 (Single Core) |
| model | IQOO Pro |
| Performans | Antutu Benchmark ~ 422186 sonucu . - Burada diğer modellere karşılaştırın |
Ekran
| Ekran Çözünürlüğü | 2340x1080 - çözünürlüğü ile daha fazla model buraya bakın |
| Ekran koruması | Goril bardağı |
| Ekran Türü | AMOLED |
| Çoklu dokunma (dokunma sayısı) | 10 |
| Çerçevesiz Tasarım | Evet - Çerçevesiz ekranlı diğer modelleri burada görebilirsiniz |
| Çerçeve boyutu | 3.75 mm |
| Ekran/Gövde Oranı | % 83.7 |
| Ekran parlaklığı | 600 cd/m² |
| Boyut (Diyagonal) | 6.41 inç |
Chipset
| CPU mimarisi | 1x 2.96 ГГц Cortex-A76 + 3x 2.42 ГГц Cortex-A76 + 4x 1.8 GHz Cortex-A55 |
| Üretici firma | Qualcomm |
| model | Snapdragon 855 Plus - işlemci ile diğer modelleri görüntüle burada |
| Çıkış Tarihi | 7/15/2019 |
| Çekirdek Sayısı | 8 |
| Sıklık | 2.96 GHz |
| Bit derinliği | 64 bit |
| Teknik süreç | 7 nm |
| Bellek | 16 GB |
| Grafik işlem birimi (video yongası / GPU) | Adreno 640 |
| GPU frekansı | 675 MHz |
| Video işlemci çekirdeği sayısı | 2 |
| TDP | 10 W |
| Features | Snapdragon X24 |
| Upload Speed | 316 Mb/sn |
Bellek
| RAM Kapasitesi | 8 GB - Diğer modellere bakın 8 gb ram Burada |
| Dahili Hafıza (ROM) | 128 GB |
| Hafıza kartı desteği | Yok |
Kamera
| Arka Kamera | |
| Arka kamera çözünürlüğü | 48 MP - 48 MP kamera ile daha fazla model buraya bakın |
| Matris modeli (sensör) | Sony IMX582 - View Sony IMX582 sensörü ile diğer modeller burada |
| Flaş türü | Çift LED |
| Ön Kamera (selfie) | |
| Ön kamera çözünürlüğü | 12 MP |
| Flaş | Değil |
Ağ Bağlantıları
| frekanslar | 2G (GSM): 850/900/1800/1900 MHz 3G (WCDMA): 850/900/2100 MHz 4G (FDD-LTE): B1 (2100) / B3 (1800) / B7 (2600) - Tüm operatörlerle çalışır Rusya |
| Mobile network generation | 4G |
| Sim Kart Yeterliliği | 1 yuva: nanoSIM, 2 yuva: nanoSIM |
Kablosuz arayüzler
| kablosuz internet | var |
| Bluetooth | var |
| Yakın Alan İletişimi (NFC) | var - Diğer NFC özellikli modelleri burada görebilirsiniz |
Navigasyon
| Sistem desteği | GPS, A-GPS, GLONAS |
Batarya
| Akü kapasitesi | 4500 mah |
| Pil teknolojisi | Sabit |
| Hızlı Şarj | var |
| Bekleme süresi | 5-6 gün |
| Normal modda çalışma saatleri | 2-3 gün |
| Sürekli kullanım | 8-9 saat |
| Konuşma zamanı | 25 saat |
| Kablosuz Şarj | Değil |
Sensörü
| Olay göstergesi | var |
| Parmak izi tarayıcı | var |
| Yakınlık sensörü | var |
| Çevre ışığı sensörü | var |
| Jiroskop | var |
| İvme ölçer | var |
| Elektronik pusula | var |
| Barometre | Değil |
| Kızılötesi | Değil |
Ses
| Ses yongası | Birleşik |
| Hoparlörler | var |
| Mikrofon | var |
| Kulaklık Bağlantısı | var |
Tasarım
| Boyutlar | 158.8 × 75.7 × 9.3 mm |
| Ağırlık | 215 g |
| Muhafaza malzemesi | Metal çerçeve, cam gövde |
| Uluslar arası koruma kodu (IP68) | Değil - Daha fazla korunan model buraya bakın |
Desteklenen Diller
| Diller | Russisch, Oekraïens, Engels, Duits, Spaans, Hebreeuws, Litouws, Pools, Ests, Italiaans, Frans, etc. - Desteklenen dillerin tam listesine buradan bakın. |
Arayüzler / Konektörler
| micro USB | 1 |
Özellikleri
| ek bilgi | Ekran içi parmak izi tarayıcı |
SAR
| Kafa SAR Seviyesi (AB) | 755 W/kg |