ZTE Nubia Neo 5 Pro Antutu Benchmark testi
AnTuTu testinde ZTE Nubia Neo 5 Pro 490822 puan aldı. Aşağıda Antutu testine dayanan performansını diğer modellerle karşılaştırabilirsiniz.
ZTE Nubia Neo 5 Pro Fiyatları
ZTE Nubia Neo 5 Pro yakında piyasaya çıkacak.
E-postanızı gönderirseniz ürünler satışa çıkar çıkmaz ilk bilen siz olacaksınız
ZTE Nubia Neo 5 Pro'ye alternatifler:
AnTuTu Benchmark
Realme 9 Pro+ 8/128GB
6.4 inç (2400x1080) Goril bardağı / Dimensity 920 / 8GB / 128GB / 50MP Sony IMX766 / 4500mAh
8923.80₺
$200.30
Realme 9 Pro+ 8/256GB
6.4 inç (2400x1080) Goril bardağı / Dimensity 920 / 8GB / 256GB / 50MP Sony IMX766 / 4500mAh
14861.70₺
$333.58
Apple iPhone SE 2020 3/64Gb
4.7 inç (1334x750) Bardak / A13 Bionic chip / 3GB / 64GB / 12MP / 1821mAh
17776.31₺
$399.00
Apple iPhone SE 2020 3/256Gb
4.7 inç (1334x750) Bardak / A13 Bionic chip / 3GB / 256GB / 12MP / 1821mAh
24459.13₺
$549.00
Apple iPhone SE 2020 3/128Gb
4.7 inç (1334x750) Bardak / A13 Bionic chip / 3GB / 128GB / 12MP / 1821mAh
20003.91₺
$449.00
Çok yakında
Çok yakında
Vivo iQOO Z8x
6.64 inç (2388×1080) Goril bardağı / Snapdragon 6 Gen 1 / 8GB / 128GB / 50MP / 6000mAh
9990.82₺
$224.25
Ulefone Power Armor 18T
6.58 inç (2400x1080) Goril bardağı / Dimensity 900 / 12GB / 256GB / 108MP Samsung HM2 / 9600mAh
23378.29₺
$524.74
Honor 60 SE 8/256Gb
6.67 inç (2400x1080) Goril bardağı / Dimensity 900 / 8GB / 256GB / 64MP OmniVision OV64B / 4800mAh
11813.45₺
$265.16
Honor 60 SE 8/128Gb
6.67 inç (2400x1080) Goril bardağı / Dimensity 900 / 8GB / 128GB / 64MP OmniVision OV64B / 4800mAh
13453.86₺
$301.98
- Üretici firma: ZTE
- Model: Nubia Neo 5 Pro
- Ağırlık:
- Boyutlar:
- İşletim Sistemi: Android 16
- Boyut: 6.8 inç
- Ekran Çözünürlüğü: 2392x1080
- RAM Kapasitesi: 12GB
- Dahili Hafıza (ROM): 256GB
- Kamera: 50MP
- Chipset (CPU): UNISOC T820
- Batarya: 6000mAh
Genel bilgi
| İşletim Sistemi (OS) | Android 16 |
| Geekbench Benchmark | 2487 (Multi-Core) - Burada diğer modellere karşılaştırın |
| Üretici firma | ZTE - ZTüm ZTE modellerini görmek için buraya tıklayın |
| Geekbench Benchmark | 854 (Single Core) |
| model | Nubia Neo 5 Pro |
| Performans | antutu Benchmark ~ 490822 sonucu . - Burada diğer modellere karşılaştırın |
Ekran
| Ekran Çözünürlüğü | 2392x1080 - çözünürlüğü ile daha fazla model buraya bakın |
| Ekran koruması | Goril bardağı |
| Ekran Türü | AMOLED |
| Çoklu dokunma (dokunma sayısı) | 10 |
| Çerçevesiz Tasarım | Evet - Çerçevesiz ekranlı diğer modelleri burada görebilirsiniz |
| Çerçeve boyutu | 3.8 mm |
| Ekran/Gövde Oranı | % 82 |
| Ekran parlaklığı | 750 cd/m² |
| Boyut (Diyagonal) | 6.8 inç |
Chipset
| CPU mimarisi | 1 x Cortex-A76 2.7GHz + 3 x Cortex-A76 2.3GHz + 4 x Cortex-A55 2.1GHz |
| Üretici firma | UNISOC |
| model | T820 - işlemci ile diğer modelleri görüntüle burada |
| Çıkış Tarihi | 06/10/2023 |
| Çekirdek Sayısı | 8 |
| Sıklık | 2.7 GHz |
| Bit derinliği | 64 bit |
| Teknik süreç | 6 nm |
| Bellek | 12 GB |
| Grafik işlem birimi (video yongası / GPU) | Mali-G57 MC |
| GPU frekansı | 850 MHz |
| Video işlemci çekirdeği sayısı | 4 |
| TDP | 10 W |
| Features | UNISOC modem |
| Upload Speed | 300 Mb/sn |
Bellek
| RAM Kapasitesi | 12 GB - Diğer modellere bakın 12 gb ram Burada |
| Dahili Hafıza (ROM) | 256 GB |
| Hafıza kartı desteği | Yok |
Kamera
| Arka Kamera | |
| Arka kamera çözünürlüğü | 50 MP - 50 MP kamera ile daha fazla model buraya bakın |
| Flaş türü | Çift LED |
| Ön Kamera (selfie) | |
| Ön kamera çözünürlüğü | 16 MP |
| Flaş | Değil |
Ağ Bağlantıları
| frekanslar | 2G (GSM): 850/900/1800/1900 MHz 3G (WCDMA): 800/850/1900 MHz 4G (FDD-LTE): B1 (2100) / B3 (1800) / B7 (2600) 5G |
| Mobile network generation | 5G |
| Sim Kart Yeterliliği | 1 yuva: nanoSIM, 2 yuva: nanoSIM |
Kablosuz arayüzler
| kablosuz internet | var |
| Bluetooth | var |
| Yakın Alan İletişimi (NFC) | var - Diğer NFC özellikli modelleri burada görebilirsiniz |
Navigasyon
| Sistem desteği | GPS, A-GPS, GLONAS |
Batarya
| Akü kapasitesi | 6000 mah |
| Pil teknolojisi | Sabit |
| Hızlı Şarj | var |
| Bekleme süresi | 6-7 gün |
| Normal modda çalışma saatleri | 2-3 gün |
| Sürekli kullanım | 10-12 saat |
| Konuşma zamanı | 30 saat |
| Kablosuz Şarj | Değil |
Sensörü
| Olay göstergesi | Değil |
| Parmak izi tarayıcı | var |
| Yakınlık sensörü | var |
| Çevre ışığı sensörü | var |
| Jiroskop | var |
| İvme ölçer | var |
| Elektronik pusula | var |
| Barometre | Değil |
| Kızılötesi | Değil |
Ses
| Ses yongası | Birleşik |
| Hoparlörler | var |
| Mikrofon | var |
| Kulaklık Bağlantısı | Değil |
Tasarım
| Muhafaza malzemesi | Plastik |
| Uluslar arası koruma kodu (IP68) | Değil - Daha fazla korunan model buraya bakın |
Desteklenen Diller
| Diller | Russisch, Oekraïens, Engels, Duits, Spaans, Hebreeuws, Litouws, Pools, Ests, Italiaans, Frans, etc. - Desteklenen dillerin tam listesine buradan bakın. |
Arayüzler / Konektörler
| USB Type-C | 1 |
Özellikleri
| ek bilgi | Ekran içi parmak izi tarayıcı , Dahili ön kamera , Ekran yenileme hızı 120Hz , Oyun düğmeleri |