Ramos MOS 1 Max - renkler
- Siyah
- Beyaz
- Kırmızı
- Sarı
- Yeşil
- Mavi
-
- En iyi Ramos MOS 1 Max rengi nedir?
-
Ramos MOS 1 Max şu renkleri sunuyor:
- Siyah: en iyi klasik renk, çoğu erkek için iyidir
- Beyaz: kibar ve canlı bir şey istiyorsanız harika bir seçim özellikle bayanlar için
- Kırmızı: sizi diğerlerinden ayırır
- Sarı: dikkat çekmenin daha iyi yolu
- Yeşil: yeni bir şey istiyorsanız
- Mavi: zirvede olmak istiyorsan
-
- Ramos MOS 1 Max hangi renklerde geliyor?
-
- En popüler Ramos MOS 1 Max rengi hangisi?
-
Ramos MOS 1 Max için en popüler ve en yaygın renkler beyaz ve siyahtır. En iyisini satarlar ve şirket için çok fazla gelir elde ederler. Sarı, kırmızı ve mavi en çok satılan renk seçenekleri arasında yer alıyor.
-
- Hangi Ramos MOS 1 Max rengini almalıyım?
-
En popüler ve en çok satan renklerden birine sahip olmak istiyorsanız Ramos MOS 1 Max'i beyaz veya siyah olarak satın almalısınız. Yeni bir şey arıyorsanız, sarı ve kırmızıya bakarak gerçekten yeni bir telefon almanızı öneririz. это звучит нормально? .
- Üretici firma: Ramos
- Model: MOS 1 Max
- Ağırlık: 230g
- Boyutlar: 176 x 89,3 x 8mm
- İşletim Sistemi: Android 5.1
- Boyut: 6.44 inç
- Ekran Çözünürlüğü: 1920x1080
- RAM Kapasitesi: 3GB
- Dahili Hafıza (ROM): 32GB
- Kamera: 13MP Sony IMX214
- Chipset (CPU): MediaTek MT6753
- Batarya: 6010mAh
Genel bilgi
| İşletim Sistemi (OS) | Android 5.1 |
| Geekbench Benchmark | (Multi-Core) - Burada diğer modellere karşılaştırın |
| model | MOS 1 Max |
| Performans | Antutu Benchmark ~ 45367 sonucu . - Burada diğer modellere karşılaştırın |
Ekran
| Ekran Çözünürlüğü | 1920x1080 - çözünürlüğü ile daha fazla model buraya bakın |
| Ekran koruması | Kavisli Cam |
| Ekran Türü | Ogs |
| Çoklu dokunma (dokunma sayısı) | 10 |
| Çerçevesiz Tasarım | Değil - Çerçevesiz ekranlı diğer modelleri burada görebilirsiniz |
| Çerçeve boyutu | 4.55 mm |
| Ekran parlaklığı | 450 cd/m² |
| Boyut (Diyagonal) | 6.44 inç |
Chipset
| CPU mimarisi | 8 x Cortex-A53 1,3 GHz |
| Üretici firma | MediaTek |
| model | MT6753 - işlemci ile diğer modelleri görüntüle burada |
| Çıkış Tarihi | 3/2/2015 |
| Çekirdek Sayısı | 8 |
| Sıklık | 1.3 GHz |
| Bit derinliği | 64 bit |
| Teknik süreç | 28 nm |
| Bellek | 3 GB |
| Grafik işlem birimi (video yongası / GPU) | Mali T720MP |
| GPU frekansı | 700 MHz |
| Video işlemci çekirdeği sayısı | 3 |
| TDP | 5 W |
| Features | MediaTek modem |
| Upload Speed | 50 Mb/sn |
Bellek
| RAM Kapasitesi | 3 GB - Diğer modellere bakın 3 gb ram Burada |
| Dahili Hafıza (ROM) | 32 GB |
| Hafıza kartı desteği | Yok |
Kamera
| Arka Kamera | |
| Cift kamera | Değil |
| Arka kamera çözünürlüğü | 13 MP - 13 MP kamera ile daha fazla model buraya bakın |
| Matris modeli (sensör) | Sony IMX214 - View Sony IMX214 sensörü ile diğer modeller burada |
| Flaş türü | Tek led |
| Ön Kamera (selfie) | |
| Ön kamera çözünürlüğü | 8 MP |
| Flaş | Değil |
Ağ Bağlantıları
| frekanslar | 2G (GSM): 850/900/1800/1900 MHz 3G (WCDMA): 850/900/2100 MHz 4G (FDD-LTE): B1 (2100) / B3 (1800) / B7 (2600) - Tüm operatörlerle çalışır Rusya |
| Mobile network generation | 4G |
| Sim Kart Yeterliliği | 1 yuva: microSIM, 2 yuva: microSIM |
Kablosuz arayüzler
| kablosuz internet | var |
| Bluetooth | var |
| Yakın Alan İletişimi (NFC) | Değil - Diğer NFC özellikli modelleri burada görebilirsiniz |
Navigasyon
| Sistem desteği | GPS, A-GPS, GLONAS |
Batarya
| Akü kapasitesi | 6010 mah |
| Pil teknolojisi | Sabit |
| Hızlı Şarj | var |
| Bekleme süresi | 6-7 gün |
| Normal modda çalışma saatleri | 3-4 gün |
| Sürekli kullanım | 10-12 saat |
| Konuşma zamanı | 30 saat |
Sensörü
| Olay göstergesi | var |
| Parmak izi tarayıcı | Değil |
| Yakınlık sensörü | var |
| Çevre ışığı sensörü | var |
| Jiroskop | var |
| İvme ölçer | var |
| Elektronik pusula | var |
| Barometre | Değil |
| Kızılötesi | Değil |
Ses
| Ses yongası | ESS ES9018K2M |
| Hoparlörler | var |
| Mikrofon | var |
| Kulaklık Bağlantısı | var |
Tasarım
| Boyutlar | 176 x 89,3 x 8 mm |
| Ağırlık | 230 g |
| Muhafaza malzemesi | Metal |
Desteklenen Diller
| Diller | Russisch, Oekraïens, Engels, Duits, Spaans, Hebreeuws, Litouws, Pools, Ests, Italiaans, Frans, etc. - Desteklenen dillerin tam listesine buradan bakın. |
Arayüzler / Konektörler
| micro USB | 1 |
SAR
| Kafa SAR Seviyesi (AB) | 0.5 W/kg |