Test Apple iPhone 17e Antutu Benchmark
V testu AnTuTu získal Apple iPhone 17e skóre 2180337 bodů. Níže můžete porovnat jeho výkon s ostatními modely na základě testu Antutu.
Porovnání cen pro Apple iPhone 17e?
Apple iPhone 17e je již brzy v prodeji.
Zanechte nám svůj e-mail a jakmile se zboží začne prodávat, budete o něm vědět jako první.
Alternativy k Apple iPhone 17e:
AnTuTu Benchmark
Xiaomi Poco F8 Pro 12/256GB
6.59 palec (2510x1156) Zakřivené sklo / Snapdragon 8 Elite (Gen 4) / 12GB / 256GB / 50Mp OmniVision Light Hunter 800 / 6200mAh
8944.84Kč
$419.17
Xiaomi Poco F8 Pro 12/512GB
6.59 palec (2510x1156) Zakřivené sklo / Snapdragon 8 Elite (Gen 4) / 12GB / 512GB / 50Mp OmniVision Light Hunter 800 / 6200mAh
9962.94Kč
$466.88
Vivo X100
6.78 palec (2800 x 1260) Gorila sklo / Dimensity 9300 / 12GB / 256GB / 50Mp Sony IMX920 / 5000mAh
14086.57Kč
$660.12
Asus ROG Phone 8
6.78 palec (2400x1080) Gorila sklo / Snapdragon 8 Gen 3 / 12GB / 256GB / 50Mp Sony IMX890 / 5500mAh
14562.44Kč
$682.42
Vivo IQOO 12 Pro
6.78 palec (3200x1440) Gorila sklo / Snapdragon 8 Gen 3 / 16GB / 256GB / 50Mp OmniVision OV50H / 5100mAh
17813.28Kč
$834.76
Xiaomi 14 12/256Gb
6.36 palec (2400x1080) Gorila sklo / Snapdragon 8 Gen 3 / 12GB / 256GB / 50Mp Sony IMX890 / 4610mAh
15912.80Kč
$745.70
Xiaomi 14 8/256Gb
6.36 palec (2670x1200) Gorila sklo / Snapdragon 8 Gen 3 / 8GB / 256GB / 50Mp Omnivision OVX9000 (Light Hunter 900) / 4610mAh
15984.07Kč
$749.04
- Nástupce: Apple
- Model: iPhone 17e
- Hmotnost: 169 g
- Rozměry: 146.7 x 71.5 x 7.8mm
- Operační systém: iOS
- Velikost displeje: 6.1 palec
- Rozlišení displeje: 2532x1170
- RAM: 8GB
- Interní paměť (ROM): 256GB
- Fotoaparát: 48Mp
- Procesor (CPU): Apple A19
- Baterie: 4006mAh
obecná informace
| Operační systém (OS) | iOS |
| Geekbench Benchmark | 9188 (Multi-Core) - Porovnejte s ostatními modely zde |
| Nástupce | Apple - Zobrazit všechny Apple modely zde |
| Geekbench Benchmark | 3588 (Single Core) |
| Model | iPhone 17e |
| Skóre Antutu | Výsledek Antutu Benchmark ~ 2180337. - Porovnejte s ostatními modely zde |
Displej
| Rozlišení displeje | 2532x1170 - Podívejte se na další modely s rozlišením 2532x1170 zde |
| Tvrzené sklo | Sklenka |
| Technologie | AMOLED |
| Multi-touch (počet dotyků) | 10 |
| bezrámečkový | Ano - Zobrazit další modely s obrazovkou bezel-less zde |
| Velikost rámečku | 3.5 mm |
| Procento využití povrchu | 86 % |
| jasu | 750 cd/m² |
| Velikost displeje (úhlopříčka) | 6.1 palec |
Procesor (CPU)
| Systém na čipu | 2 Everest x 4.26GHz + 4 Sawtooth x 2.6GHz |
| Výrobce | Apple |
| Model | A19 - Více modelů s procesorem A19 najdete zde |
| Datum vydání | 09/09/2025 |
| Počet jader procesoru | 6 |
| Frekvence procesoru | 4.26 GHz |
| architektuře | 64 bit |
| Výrobní technologie | 3 nm |
| Paměť | 12 GB |
| Grafický procesor (GPU) | Apple A19 GPU |
| Frekvence jádra GPU | 1620 MHz |
| Počet jader procesoru videa | 5 |
| TDP | 10 W |
| Features | Apple A19 modem |
| Upload Speed | 10000 Mbps |
Paměť
| RAM | 8 GB - Zobrazit další modely s 8 gb RAM zde |
| Interní paměť (ROM) | 256 GB |
| Podpora paměťových karet | Není přítomen |
Fotoaparát
| Hlavní kamera | |
| Rozlišení zadního fotoaparátu | 48 Mp - Další modely s kamerou 48 Mp zde |
| Blesk | Duální LED |
| Přední kamera (selfie) | |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 12 Mp |
| Světelnost fotoaparátu | Ne |
Komunikace
| Frekvence | 2G (GSM): 850/900/1800/1900 MHz 3G (WCDMA): 800/850/1900 MHz 4G (FDD-LTE): B1 (2100) / B3 (1800) / B7 (2600) 5G |
| Typ sítě | 5G |
| Číslo Sim Karty | 1: NanoSIM 2: eSIM |
Bezdrátová rozhraní
| Wifi | tady je |
| Bluetooth | tady je |
| NFC | tady je - Zobrazit další modely podporující NFC zde |
Navigace
| satelitními navigačními systémy | GPS, A-GPS, GLONAS |
Baterie
| Kapacita | 4006 mAh |
| Typ | Pevný |
| Rychlé nabíjení | Ne |
| Pohotovostní doba | 6-7 dní |
| Pracovní doba v normálním režimu | 2-3 dny |
| Provozní doba při stálém používání | 8-9 hodin |
| Doba hovoru | 20 hodin |
| Bezdrátové nabíjení | Ano |
Senzory
| Notifikační dioda | Ne |
| Čtečka otisků prstů | Ne |
| proximity | tady je |
| Světelný | tady je |
| Gyroskop | tady je |
| Akcelerometr | tady je |
| Digitální kompas | tady je |
| Barometr | tady je |
| Infraport | Ne |
Zvuk
| D/A čip | Integrovaný |
| Reproduktory | tady je |
| Mikrofon | tady je |
| Audio Konektor | Ne |
Design
| Rozměry | 146.7 x 71.5 x 7.8 mm |
| Hmotnost | 169 g |
| Konstrukce | Kovový rám, skleněné tělo |
| Zvýšená Odolnost (IP68) | Ano - Více chráněných modelů najdete zde |
Podporované jazyky
| Jazyky | Russisch, Oekraïens, Engels, Duits, Spaans, Hebreeuws, Litouws, Pools, Ests, Italiaans, Frans, etc. - Úplný seznam podporovaných jazyků naleznete zde |
Rozhraní / konektory
| porty USB Type-C | 1 |