Test Colorful iGame1060 Antutu Benchmark
V testu AnTuTu získal Colorful iGame1060 skóre 0 bodů. Níže můžete porovnat jeho výkon s ostatními modely na základě testu Antutu.
Porovnání cen pro Colorful iGame1060?
Každý den kontrolujeme ceny, propagační akce a kupóny ve více než 100 internetových obchodech a hledáme ty nejlepší nabídky.
Colorful iGame1060 byl zrušen
Colorful iGame1060 byl zrušen
Alternativy k Colorful iGame1060:
AnTuTu Benchmark
1176.45Kč
$55.61
1351.41Kč
$63.88
1609.08Kč
$76.06
1365.16Kč
$64.53
1324.54Kč
$62.61
1167.99Kč
$55.21
2251.78Kč
$106.44
1473.26Kč
$69.64
1362.83Kč
$64.42
1493.57Kč
$70.60
obecná informace
| Model | iGame1060 |
| Skóre Antutu | Výsledek Antutu Benchmark ~ . - Porovnejte s ostatními modely zde |
Paměť
| RAM | 3 GB - Zobrazit další modely s 3 gb RAM zde |
| Typ paměti | DDR5 |
| Frekvence paměti (RAM) | 8000 MHz |
| Šířka sběrnice | 192 bit |
Grafický adaptér / GPU
| Nástupce | nVidia |
| Model | GeForce GTX1060 |
| Frekvence jádra | 1708 GHz |
Výživa
| Přídavné napájení | 1 x 6Pin |
| TDP | 120 W |