Doogee M30 Pro
Doogee M30 Pro datum vydání duben 2026. Srovnejte ceny, parametry a specifikace. Veškeré informace o produktu.
Barvy:
Popis Doogee M30 Pro
Doogee M30 Pro má jasný a průhledný 6.88 palec palcový displej (rozlišení displeje 1640 x 720) s rozměry . Váží pouze . Hlavní specifikace jsou procesor UNISOC - Tiger T620, 256GB Interní paměť a 8GB RAM.
Datum vydání Doogee M30 Pro je duben 2026. Zadní kamera se snímačem pořizuje skvělé snímky a přední kamera 64Mp je určena pro selfie. Cena smartphonu je velmi levná a tato cena je právě teď nejlepší, takže stojí za to si ji koupit a bude to dobrý nákup pro každého, kdo je zvyklý používat Android 16 OS.
Protože Doogee M30 Pro má dvě SIM karty, můžete mít 2 čísla od různých telekomunikačních operátorů.
Rychlost internetu bude standardní, protože neexistuje podpora 5G.
Paměť Doogee M30 Pro je rozšiřitelná o microSD karty, které můžete vložit, jakmile to budete potřebovat.
Pokud chcete používat standardní sluchátka 3,5 mm, budete muset použít adaptér, protože je zde pouze výstup USB typu C.
Můžete platit pomocí Doogee M30 Pro, protože podporuje NFC.
Nelze jej použít jako ovládací panel, protože nemá infračervený port.
Doogee M30 Pro a jeho 8000mAh baterie se rychle nabíjejí. Neexistuje žádné bezdrátové nabíjení, jako většina konkurentů.
Zařízení bylo chráněno před vodou. Odolnost proti vodě vám umožňuje použití jak v dešti nebo sněhu, tak ve sprše nebo ve vaně.
Porovnání cen pro Doogee M30 Pro?
Doogee M30 Pro je již brzy v prodeji.
Zanechte nám svůj e-mail a jakmile se zboží začne prodávat, budete o něm vědět jako první.
Alternativy k Doogee M30 Pro:
- Nástupce: Doogee
- Model: M30 Pro
- Hmotnost:
- Rozměry:
- Operační systém: Android 16
- Velikost displeje: 6.88 palec
- Rozlišení displeje: 1640 x 720
- RAM: 8GB
- Interní paměť (ROM): 256GB
- Fotoaparát: 64Mp
- Procesor (CPU): UNISOC Tiger T620
- Baterie: 8000mAh
obecná informace
| Operační systém (OS) | Android 16 |
| Geekbench Benchmark | 1364 (Multi-Core) - Porovnejte s ostatními modely zde |
| Nástupce | Doogee - Zobrazit všechny Doogee modely zde |
| Geekbench Benchmark | 377 (Single Core) |
| Model | M30 Pro |
| Skóre Antutu | Výsledek Antutu Benchmark ~ 265662. - Porovnejte s ostatními modely zde |
Displej
| Rozlišení displeje | 1640 x 720 - Podívejte se na další modely s rozlišením 1640 x 720 zde |
| Tvrzené sklo | Zakřivené sklo |
| Technologie | OGS |
| Multi-touch (počet dotyků) | 10 |
| bezrámečkový | Ne - Zobrazit další modely s obrazovkou bezel-less zde |
| Velikost rámečku | 6.5 mm |
| Procento využití povrchu | 70 % |
| jasu | 600 cd/m² |
| Velikost displeje (úhlopříčka) | 6.88 palec |
Procesor (CPU)
| Systém na čipu | 2 x Cortex-A75 2.2GHz + 6 x Cortex-A55 1.8GHz |
| Výrobce | UNISOC |
| Model | Tiger T620 - Více modelů s procesorem Tiger T620 najdete zde |
| Datum vydání | 07/15/2024 |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Frekvence procesoru | 2.2 GHz |
| architektuře | 64 bit |
| Výrobní technologie | 12 nm |
| Paměť | 12 GB |
| Grafický procesor (GPU) | Mali-G57MC |
| Frekvence jádra GPU | 850 MHz |
| Počet jader procesoru videa | 1 |
| TDP | 10 W |
| Features | Unisoc modem |
| Upload Speed | 150 Mbps |
Paměť
| RAM | 8 GB - Zobrazit další modely s 8 gb RAM zde |
| Interní paměť (ROM) | 256 GB |
| Podpora paměťových karet | MicroSD, podpora karet do 2TB |
Fotoaparát
| Hlavní kamera | |
| Rozlišení zadního fotoaparátu | 64 Mp - Další modely s kamerou 64 Mp zde |
| Blesk | Jedna LED |
| Přední kamera (selfie) | |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 20 Mp |
| Světelnost fotoaparátu | Ne |
Komunikace
| Frekvence | 2G (GSM): 850/900/1800/1900 MHz 3G (WCDMA): 850/900/2100 MHz 4G (FDD-LTE): B1 (2100) / B3 (1800) / B7 (2600) - Pracuje se všemi operátory Ruska |
| Typ sítě | 4G |
| Číslo Sim Karty | 1 slot: nanoSIM, 2 slot: nanoSIM nebo paměťová karta |
Bezdrátová rozhraní
| Wifi | tady je |
| Bluetooth | tady je |
| NFC | tady je - Zobrazit další modely podporující NFC zde |
Navigace
| satelitními navigačními systémy | GPS, A-GPS, GLONAS |
Baterie
| Kapacita | 8000 mAh |
| Typ | Pevný |
| Rychlé nabíjení | tady je |
| Pohotovostní doba | 6-7 dní |
| Pracovní doba v normálním režimu | 2-3 dny |
| Provozní doba při stálém používání | 10-12 hodin |
| Doba hovoru | 30 hodin |
| Bezdrátové nabíjení | Ne |
Senzory
| Notifikační dioda | Ne |
| Čtečka otisků prstů | tady je |
| proximity | tady je |
| Světelný | tady je |
| Gyroskop | Ne |
| Akcelerometr | tady je |
| Digitální kompas | tady je |
| Barometr | Ne |
| Infraport | Ne |
Zvuk
| D/A čip | Integrovaný |
| Reproduktory | tady je |
| Mikrofon | tady je |
| Audio Konektor | Ne |
Design
| Konstrukce | Plastický |
| Zvýšená Odolnost (IP68) | Ano - Více chráněných modelů najdete zde |
Podporované jazyky
| Jazyky | Russisch, Oekraïens, Engels, Duits, Spaans, Hebreeuws, Litouws, Pools, Ests, Italiaans, Frans, etc. - Úplný seznam podporovaných jazyků naleznete zde |
Rozhraní / konektory
| porty USB Type-C | 1 |
Funkce:
| dodatečně | Další obrazovka , Obnovovací frekvence obrazovky 120 Hz |
Další informace
Způsoby platby
- Platební kartou online (Visa, Mastercard), převodem z účtu, Paypal.
Lodní doprava
dodávka
Záruka
Příslušenství pro Doogee M30 Pro
Zobrazit všechny produkty