Test Doogee S40 3/32Gb Geekbench Benchmark
V testu Geekbench získala společnost Doogee S40 3/32Gb výsledky „Single-core“ 119 bodů a „Multi-core“ 383. Níže můžete porovnat její výkon s ostatními modely založenými na Geekbench Benchmark.
Porovnání cen pro Doogee S40 3/32Gb
| Boutiques | Cena | Více informací |
|---|---|---|
|
Porovnání cen pro Doogee S40 3/32Gb: Dealextreme |
2488.60Kč ($116.62) | Do obchodu |
| Amazon | 2696.45Kč ($126.36) | Do obchodu |
| Amazon | 2696.45Kč ($126.36) | Do obchodu |
| Ebay | 2901.95Kč ($135.99) | Do obchodu |
Geekbench Benchmark
2984.96Kč
$139.88
3780.70Kč
$177.17
2760.25Kč
$129.35
3335.56Kč
$156.31
2760.04Kč
$129.34
2338.80Kč
$109.60
2868.02Kč
$134.40
1685.81Kč
$79.00
2696.45Kč
$126.36
2598.50Kč
$121.77
2386.60Kč
$111.84
3674.86Kč
$172.21
2353.10Kč
$110.27
1773.52Kč
$83.11
2867.80Kč
$134.39
1257.74Kč
$58.94
1450.01Kč
$67.95
2667.21Kč
$124.99
2427.14Kč
$113.74
1961.09Kč
$91.90
- Nástupce: Doogee
- Model: S40
- Hmotnost: 238 g
- Rozměry: 158,2 x 79,4 x 14,1mm
- Operační systém: Android 9.0
- Velikost displeje: 5.5 palec
- Rozlišení displeje: 960x480
- RAM: 3GB
- Interní paměť (ROM): 32GB
- Fotoaparát: 8Mp
- Procesor (CPU): MediaTek MT6739
- Baterie: 4650mAh
obecná informace
| Operační systém (OS) | Android 9.0 |
| Geekbench Benchmark | 383 (Multi-Core) - Porovnejte s ostatními modely zde |
| Nástupce | Doogee - Zobrazit všechny Doogee modely zde |
| Geekbench Benchmark | 119 (Single Core) |
| Model | S40 |
| Skóre Antutu | Výsledek Antutu Benchmark ~ 36966. - Porovnejte s ostatními modely zde |
Displej
| Rozlišení displeje | 960x480 - Podívejte se na další modely s rozlišením 960x480 zde |
| Tvrzené sklo | Gorila sklo |
| Technologie | IPS |
| Multi-touch (počet dotyků) | 5 |
| bezrámečkový | Ne - Zobrazit další modely s obrazovkou bezel-less zde |
| Velikost rámečku | 8.4 mm |
| Procento využití povrchu | 62.1 % |
| jasu | 400 cd/m² |
| Velikost displeje (úhlopříčka) | 5.5 palec |
Procesor (CPU)
| Systém na čipu | 4 x Cortex-A53 1,5 GHz |
| Výrobce | MediaTek |
| Model | MT6739 - Více modelů s procesorem MT6739 najdete zde |
| Datum vydání | 9/28/2017 |
| Počet jader procesoru | 4 |
| Frekvence procesoru | 1.5 GHz |
| architektuře | 32 bit |
| Výrobní technologie | 28 nm |
| Paměť | 3 GB |
| Grafický procesor (GPU) | PowerVR GE8100 |
| Frekvence jádra GPU | 570 MHz |
| Počet jader procesoru videa | 1 |
| TDP | 3 W |
| Features | MT6177M |
| Upload Speed | 50 Mbps |
Paměť
| RAM | 3 GB - Zobrazit další modely s 3 gb RAM zde |
| Interní paměť (ROM) | 32 GB |
| Podpora paměťových karet | MicroSD, podpora karet do 64 GB |
Fotoaparát
| Hlavní kamera | |
| Duální kamera | Ano |
| Rozlišení zadního fotoaparátu | 8 Mp - Další modely s kamerou 8 Mp zde |
| Blesk | Duální LED |
| Přední kamera (selfie) | |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 8 Mp |
| Světelnost fotoaparátu | Ne |
Komunikace
| Frekvence | 2G (GSM): 850/900/1800/1900 MHz 3G (WCDMA): 850/900/2100 MHz 4G (FDD-LTE): B1 (2100) / B3 (1800) / B7 (2600) - Pracuje se všemi operátory Ruska |
| Typ sítě | 4G |
| Číslo Sim Karty | 1 slot: nanoSIM, 2 slot: nanoSIM |
Bezdrátová rozhraní
| Wifi | tady je |
| Bluetooth | tady je |
| NFC | tady je - Zobrazit další modely podporující NFC zde |
Navigace
| satelitními navigačními systémy | GPS, A-GPS, GLONAS |
Baterie
| Kapacita | 4650 mAh |
| Typ | Pevný |
| Rychlé nabíjení | tady je |
| Pohotovostní doba | 6-7 dní |
| Pracovní doba v normálním režimu | 3-4 dny |
| Provozní doba při stálém používání | 10-12 hodin |
| Doba hovoru | 30 hodin |
| Bezdrátové nabíjení | Ne |
Senzory
| Notifikační dioda | Ne |
| Čtečka otisků prstů | tady je |
| proximity | tady je |
| Světelný | tady je |
| Gyroskop | Ne |
| Akcelerometr | tady je |
| Digitální kompas | Ne |
| Barometr | Ne |
| Infraport | Ne |
Zvuk
| D/A čip | Integrovaný |
| Reproduktory | tady je |
| Mikrofon | tady je |
| Audio Konektor | tady je |
Design
| Rozměry | 158,2 x 79,4 x 14,1 mm |
| Hmotnost | 238 g |
| Konstrukce | Plast, guma |
| Zvýšená Odolnost (IP68) | Ano - Více chráněných modelů najdete zde |
Podporované jazyky
| Jazyky | Russisch, Oekraïens, Engels, Duits, Spaans, Hebreeuws, Litouws, Pools, Ests, Italiaans, Frans, etc. - Úplný seznam podporovaných jazyků naleznete zde |
Rozhraní / konektory
| micro USB | 1 |