Test OUKITEL G7 Antutu Benchmark
V testu AnTuTu získal OUKITEL G7 skóre 231674 bodů. Níže můžete porovnat jeho výkon s ostatními modely na základě testu Antutu.
Porovnání cen pro OUKITEL G7?
OUKITEL G7 je již brzy v prodeji.
Zanechte nám svůj e-mail a jakmile se zboží začne prodávat, budete o něm vědět jako první.
Alternativy k OUKITEL G7:
AnTuTu Benchmark
Motorola Moto G42 6/128GB
6.4 palec (2400x1080) Zakřivené sklo / Snapdragon 680 / 6GB / 128GB / 50Mp Samsung S5KJN1 / 5000mAh
3910.58Kč
$184.85
3647.83Kč
$172.43
Motorola Moto G14
6.5 palec (1600x720) Zakřivené sklo / Tiger T616 / 4GB / 128GB / 50Mp Samsung S5KJN1 / 5000mAh
2499.30Kč
$118.14
Xiaomi Redmi K30 6/64Gb
6.67 palec (2400x1080) Zakřivené sklo / Snapdragon 730G / 6GB / 64GB / 64Mp Sony IMX686 / 4500mAh
7388.74Kč
$349.26
1916.89Kč
$90.61
OUKITEL C35
6.56 palec (1600x720) Zakřivené sklo / Tiger T616 / 12GB / 256GB / 50Mp Samsung S5KJN1 / 5150mAh
3156.60Kč
$149.21
3328.59Kč
$157.34
3410.04Kč
$161.19
3701.98Kč
$174.99
3163.37Kč
$149.53
- Nástupce: OUKITEL
- Model: G7
- Hmotnost: 388 g
- Rozměry: 172.2 x 80.5 x 18.5mm
- Operační systém: Android 16
- Velikost displeje: 6.52 palec
- Rozlišení displeje: 1280x576
- RAM: 4GB
- Interní paměť (ROM): 128GB
- Fotoaparát: 13Mp
- Procesor (CPU): MediaTek Helio G85
- Baterie: 10600mAh
obecná informace
| Operační systém (OS) | Android 16 |
| Geekbench Benchmark | 1361 (Multi-Core) - Porovnejte s ostatními modely zde |
| Nástupce | OUKITEL - Zobrazit všechny OUKITEL modely zde |
| Geekbench Benchmark | 388 (Single Core) |
| Model | G7 |
| Skóre Antutu | Výsledek Antutu Benchmark ~ 231674. - Porovnejte s ostatními modely zde |
Displej
| Rozlišení displeje | 1280x576 - Podívejte se na další modely s rozlišením 1280x576 zde |
| Tvrzené sklo | Zakřivené sklo |
| Technologie | OGS |
| Multi-touch (počet dotyků) | 10 |
| bezrámečkový | Ne - Zobrazit další modely s obrazovkou bezel-less zde |
| Velikost rámečku | 7.2 mm |
| Procento využití povrchu | 65 % |
| jasu | 500 cd/m² |
| Velikost displeje (úhlopříčka) | 6.52 palec |
Procesor (CPU)
| Systém na čipu | 2x Cortex-A75 (2 GHz) + 6x Cortex-A55 (1.8 GHz) |
| Výrobce | MediaTek |
| Model | Helio G85 - Více modelů s procesorem Helio G85 najdete zde |
| Datum vydání | 4/30/2020 |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Frekvence procesoru | 2 GHz |
| architektuře | 64 bit |
| Výrobní technologie | 12 nm |
| Paměť | 8 GB |
| Grafický procesor (GPU) | Mali-G52 MC2 |
| Frekvence jádra GPU | 1000 MHz |
| Počet jader procesoru videa | 2 |
| TDP | 5 W |
| Features | MediaTek modem |
| Upload Speed | 100 Mbps |
Paměť
| RAM | 4 GB - Zobrazit další modely s 4 gb RAM zde |
| Interní paměť (ROM) | 128 GB |
| Podpora paměťových karet | MicroSD, podpora karet do 2TB |
Fotoaparát
| Hlavní kamera | |
| Rozlišení zadního fotoaparátu | 13 Mp - Další modely s kamerou 13 Mp zde |
| Blesk | Jedna LED |
| Přední kamera (selfie) | |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 8 Mp |
| Světelnost fotoaparátu | Ne |
| Maticový model (senzor) | Sony IMX219 |
Komunikace
| Frekvence | 2G (GSM): 850/900/1800/1900 MHz 3G (WCDMA): 850/900/2100 MHz 4G (FDD-LTE): B1 (2100) / B3 (1800) / B7 (2600) - Pracuje se všemi operátory Ruska |
| Typ sítě | 4G |
| Číslo Sim Karty | 1 slot: nanoSIM, 2 slot: nanoSIM nebo paměťová karta |
Bezdrátová rozhraní
| Wifi | tady je |
| Bluetooth | tady je |
| NFC | tady je - Zobrazit další modely podporující NFC zde |
Navigace
| satelitními navigačními systémy | GPS, A-GPS, GLONAS |
Baterie
| Kapacita | 10600 mAh |
| Typ | Pevný |
| Rychlé nabíjení | tady je |
| Pohotovostní doba | 8-9 dní |
| Pracovní doba v normálním režimu | 3-4 dny |
| Provozní doba při stálém používání | 14-15 hodin |
| Doba hovoru | 30 hodin |
| Bezdrátové nabíjení | Ne |
Senzory
| Notifikační dioda | Ne |
| Čtečka otisků prstů | tady je |
| proximity | tady je |
| Světelný | tady je |
| Gyroskop | Ne |
| Akcelerometr | tady je |
| Digitální kompas | tady je |
| Barometr | Ne |
| Infraport | Ne |
Zvuk
| D/A čip | Integrovaný |
| Reproduktory | tady je |
| Mikrofon | tady je |
| Audio Konektor | tady je |
Design
| Rozměry | 172.2 x 80.5 x 18.5 mm |
| Hmotnost | 388 g |
| Konstrukce | Plast, guma |
| Zvýšená Odolnost (IP68) | Ano - Více chráněných modelů najdete zde |
Podporované jazyky
| Jazyky | Russisch, Oekraïens, Engels, Duits, Spaans, Hebreeuws, Litouws, Pools, Ests, Italiaans, Frans, etc. - Úplný seznam podporovaných jazyků naleznete zde |
Rozhraní / konektory
| porty USB Type-C | 1 |