OnePlus Nord CE 6
OnePlus Nord CE 6 datum vydání Smět 2026. Srovnejte ceny, parametry a specifikace. Veškeré informace o produktu.
Barvy:
Popis OnePlus Nord CE 6
OnePlus Nord CE 6 má jasný a průhledný 6.7 palec palcový displej (rozlišení displeje 2700x1228) s rozměry . Váží pouze . Hlavní specifikace jsou procesor Qualcomm - Snapdragon 7s Gen 4, 256GB Interní paměť a 8GB RAM.
Datum vydání OnePlus Nord CE 6 je Smět 2026. Zadní kamera se snímačem Sony LYT600 pořizuje skvělé snímky a přední kamera 50Mp je určena pro selfie. Cena smartphonu je velmi levná a tato cena je právě teď nejlepší, takže stojí za to si ji koupit a bude to dobrý nákup pro každého, kdo je zvyklý používat Android 16 OS.
Protože OnePlus Nord CE 6 má dvě SIM karty, můžete mít 2 čísla od různých telekomunikačních operátorů.
Díky 5G bude internet fungovat velmi rychle, protože rychlosti v této síti dosahují až 25 Gbps.
Není možné zvětšit prostor v OnePlus Nord CE 6, protože není kam vložit paměťovou kartu, protože zde není slot pro microSD.
Pokud chcete používat standardní sluchátka 3,5 mm, budete muset použít adaptér, protože je zde pouze výstup USB typu C.
Můžete platit pomocí OnePlus Nord CE 6, protože podporuje NFC.
Protože má infračervený port, můžete jej použít jako ovládací panel.
OnePlus Nord CE 6 a jeho 8000mAh baterie se rychle nabíjejí. Neexistuje žádné bezdrátové nabíjení, jako většina konkurentů.
Zařízení bylo chráněno před vodou. Odolnost proti vodě vám umožňuje použití jak v dešti nebo sněhu, tak ve sprše nebo ve vaně.
Porovnání cen pro OnePlus Nord CE 6?
OnePlus Nord CE 6 je již brzy v prodeji.
Zanechte nám svůj e-mail a jakmile se zboží začne prodávat, budete o něm vědět jako první.
Alternativy k OnePlus Nord CE 6:
- Nástupce: OnePlus
- Model: Nord CE 6
- Hmotnost:
- Rozměry:
- Operační systém: Android 16
- Velikost displeje: 6.7 palec
- Rozlišení displeje: 2700x1228
- RAM: 8GB
- Interní paměť (ROM): 256GB
- Fotoaparát: 50Mp Sony LYT600
- Procesor (CPU): Qualcomm Snapdragon 7s Gen 4
- Baterie: 8000mAh
obecná informace
| Operační systém (OS) | Android 16 |
| Geekbench Benchmark | 3266 (Multi-Core) - Porovnejte s ostatními modely zde |
| Nástupce | OnePlus - Zobrazit všechny OnePlus modely zde |
| Geekbench Benchmark | 1221 (Single Core) |
| Model | Nord CE 6 |
| Skóre Antutu | Výsledek Antutu Benchmark ~ 887949. - Porovnejte s ostatními modely zde |
Displej
| Rozlišení displeje | 2700x1228 - Podívejte se na další modely s rozlišením 2700x1228 zde |
| Tvrzené sklo | Zakřivené sklo |
| Technologie | AMOLED |
| Multi-touch (počet dotyků) | 10 |
| bezrámečkový | Ano - Zobrazit další modely s obrazovkou bezel-less zde |
| Velikost rámečku | 3 mm |
| Procento využití povrchu | 89 % |
| jasu | 750 cd/m² |
| Velikost displeje (úhlopříčka) | 6.7 palec |
Procesor (CPU)
| Systém na čipu | 1x 2.7GHz Cortex-A715 + 3x 2.4GHz Cortex-A715 + 4x 1.8GHz Cortex-A510 |
| Výrobce | Qualcomm |
| Model | Snapdragon 7s Gen 4 - Více modelů s procesorem Snapdragon 7s Gen 4 najdete zde |
| Datum vydání | 08/19/2025 |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Frekvence procesoru | 2.7 GHz |
| architektuře | 64 bit |
| Výrobní technologie | 4 nm |
| Paměť | 16 GB |
| Grafický procesor (GPU) | Adreno 810 |
| Frekvence jádra GPU | 0 MHz |
| Počet jader procesoru videa | 2 |
| TDP | 8 W |
| Features | Snapdragon X62 5G |
| Upload Speed | 2900 Mbps |
Paměť
| RAM | 8 GB - Zobrazit další modely s 8 gb RAM zde |
| Interní paměť (ROM) | 256 GB |
| Podpora paměťových karet | Není přítomen |
Fotoaparát
| Hlavní kamera | |
| Rozlišení zadního fotoaparátu | 50 Mp - Další modely s kamerou 50 Mp zde |
| Model(senzor) | Sony LYT600 - Více modelů s Sony LYT600 najdete zde |
| Blesk | Duální LED |
| Přední kamera (selfie) | |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 32 Mp |
| Světelnost fotoaparátu | Ne |
Komunikace
| Frekvence | 2G (GSM): 850/900/1800/1900 MHz 3G (WCDMA): 800/850/1900 MHz 4G (FDD-LTE): B1 (2100) / B3 (1800) / B7 (2600) 5G |
| Typ sítě | 5G |
| Číslo Sim Karty | 1 slot: nanoSIM, 2 slot: nanoSIM |
Bezdrátová rozhraní
| Wifi | tady je |
| Bluetooth | tady je |
| NFC | tady je - Zobrazit další modely podporující NFC zde |
Navigace
| satelitními navigačními systémy | GPS, A-GPS, GLONAS |
Baterie
| Kapacita | 8000 mAh |
| Typ | Pevný |
| Rychlé nabíjení | tady je |
| Pohotovostní doba | 6-7 dní |
| Pracovní doba v normálním režimu | 3-4 dny |
| Provozní doba při stálém používání | 10-12 hodin |
| Doba hovoru | 30 hodin |
| Bezdrátové nabíjení | Ne |
Senzory
| Notifikační dioda | Ne |
| Čtečka otisků prstů | tady je |
| proximity | tady je |
| Světelný | tady je |
| Gyroskop | tady je |
| Akcelerometr | tady je |
| Digitální kompas | tady je |
| Barometr | Ne |
| Infraport | tady je |
Zvuk
| D/A čip | Integrovaný |
| Reproduktory | tady je |
| Mikrofon | tady je |
| Audio Konektor | Ne |
Design
| Konstrukce | Plastový rám, skleněné tělo |
| Zvýšená Odolnost (IP68) | Ano - Více chráněných modelů najdete zde |
Podporované jazyky
| Jazyky | Russisch, Oekraïens, Engels, Duits, Spaans, Hebreeuws, Litouws, Pools, Ests, Italiaans, Frans, etc. - Úplný seznam podporovaných jazyků naleznete zde |
Rozhraní / konektory
| porty USB Type-C | 1 |
Funkce:
| dodatečně | Skener otisků prstů na obrazovce , Přední kamera na obrazovce , Obnovovací frekvence obrazovky 144 Hz |
Další informace
Způsoby platby
- Platební kartou online (Visa, Mastercard), převodem z účtu, Paypal.
Lodní doprava
dodávka
Záruka
Příslušenství pro OnePlus Nord CE 6
„Nyní pro tento smartphone nemáme propagaci, ale existují podobné produkty, které si můžete zakoupit se slevou, například:“Zobrazit všechny produkty