Oppo K15 Pro
Oppo K15 Pro datum vydání duben 2026. Srovnejte ceny, parametry a specifikace. Veškeré informace o produktu.
Barvy:
Popis Oppo K15 Pro
Oppo K15 Pro má jasný a průhledný 6.59 palec palcový displej (rozlišení displeje 2760x1256) s rozměry 158.3 x 75.13 x 8.3mm. Váží pouze 200 g. Hlavní specifikace jsou procesor MediaTek - Dimensity 8500, 256GB Interní paměť a 12GB RAM.
Datum vydání Oppo K15 Pro je duben 2026. Zadní kamera se snímačem pořizuje skvělé snímky a přední kamera 50Mp je určena pro selfie. Cena smartphonu je velmi levná a tato cena je právě teď nejlepší, takže stojí za to si ji koupit a bude to dobrý nákup pro každého, kdo je zvyklý používat Android 16 OS.
Protože Oppo K15 Pro má dvě SIM karty, můžete mít 2 čísla od různých telekomunikačních operátorů.
Díky 5G bude internet fungovat velmi rychle, protože rychlosti v této síti dosahují až 25 Gbps.
Není možné zvětšit prostor v Oppo K15 Pro, protože není kam vložit paměťovou kartu, protože zde není slot pro microSD.
Pokud chcete používat standardní sluchátka 3,5 mm, budete muset použít adaptér, protože je zde pouze výstup USB typu C.
Můžete platit pomocí Oppo K15 Pro, protože podporuje NFC.
Nelze jej použít jako ovládací panel, protože nemá infračervený port.
Oppo K15 Pro a jeho 7500mAh baterie se rychle nabíjejí. Neexistuje žádné bezdrátové nabíjení, jako většina konkurentů.
Zařízení bylo chráněno před vodou. Odolnost proti vodě vám umožňuje použití jak v dešti nebo sněhu, tak ve sprše nebo ve vaně.
Porovnání cen pro Oppo K15 Pro?
Oppo K15 Pro je již brzy v prodeji.
Zanechte nám svůj e-mail a jakmile se zboží začne prodávat, budete o něm vědět jako první.
Alternativy k Oppo K15 Pro:
- Nástupce: Oppo
- Model: K15 Pro
- Hmotnost: 200 g
- Rozměry: 158.3 x 75.13 x 8.3mm
- Operační systém: Android 16
- Velikost displeje: 6.59 palec
- Rozlišení displeje: 2760x1256
- RAM: 12GB
- Interní paměť (ROM): 256GB
- Fotoaparát: 50Mp
- Procesor (CPU): MediaTek Dimensity 8500
- Baterie: 7500mAh
obecná informace
| Operační systém (OS) | Android 16 |
| Geekbench Benchmark | 7152 (Multi-Core) - Porovnejte s ostatními modely zde |
| Nástupce | Oppo - Zobrazit všechny Oppo modely zde |
| Geekbench Benchmark | 1967 (Single Core) |
| Model | K15 Pro |
| Skóre Antutu | Výsledek Antutu Benchmark ~ 1969337. - Porovnejte s ostatními modely zde |
Displej
| Rozlišení displeje | 2760x1256 - Podívejte se na další modely s rozlišením 2760x1256 zde |
| Tvrzené sklo | Zakřivené sklo |
| Technologie | AMOLED |
| Multi-touch (počet dotyků) | 10 |
| bezrámečkový | Ano - Zobrazit další modely s obrazovkou bezel-less zde |
| Velikost rámečku | 3 mm |
| Procento využití povrchu | 89 % |
| jasu | 750 cd/m² |
| Velikost displeje (úhlopříčka) | 6.59 palec |
Procesor (CPU)
| Výrobce | MediaTek |
| Model | Dimensity 8500 - Více modelů s procesorem Dimensity 8500 najdete zde |
| Datum vydání | 10/15/2025 |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Frekvence procesoru | 0 GHz |
| architektuře | bit |
| Výrobní technologie | 4 nm |
| Paměť | 16 GB |
| Frekvence jádra GPU | 0 MHz |
| Počet jader procesoru videa | 0 |
| TDP | 10 W |
| Features | MediaTek 5G modem |
| Upload Speed | 0 Mbps |
Paměť
| RAM | 12 GB - Zobrazit další modely s 12 gb RAM zde |
| Interní paměť (ROM) | 256 GB |
| Podpora paměťových karet | Není přítomen |
Fotoaparát
| Hlavní kamera | |
| Rozlišení zadního fotoaparátu | 50 Mp - Další modely s kamerou 50 Mp zde |
| Blesk | Duální LED |
| Přední kamera (selfie) | |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 16 Mp |
| Světelnost fotoaparátu | Ne |
Komunikace
| Frekvence | 2G (GSM): 900/1800 MHz 3G (WCDMA) 2100 MHz 4G (FDD-LTE): B1 (2100) / B3 (1800) 5G |
| Typ sítě | 5G |
| Číslo Sim Karty | 1 slot: nanoSIM, 2 slot: nanoSIM |
Bezdrátová rozhraní
| Wifi | tady je |
| Bluetooth | tady je |
| NFC | tady je - Zobrazit další modely podporující NFC zde |
Navigace
| satelitními navigačními systémy | GPS, A-GPS, GLONAS |
Baterie
| Kapacita | 7500 mAh |
| Typ | Pevný |
| Rychlé nabíjení | tady je |
| Pohotovostní doba | 6-7 dní |
| Pracovní doba v normálním režimu | 2-3 dny |
| Provozní doba při stálém používání | 10-12 hodin |
| Doba hovoru | 30 hodin |
| Bezdrátové nabíjení | Ne |
Senzory
| Notifikační dioda | Ne |
| Čtečka otisků prstů | tady je |
| proximity | tady je |
| Světelný | tady je |
| Gyroskop | tady je |
| Akcelerometr | tady je |
| Digitální kompas | tady je |
| Barometr | Ne |
| Infraport | Ne |
Zvuk
| D/A čip | Integrovaný |
| Reproduktory | tady je |
| Mikrofon | tady je |
| Audio Konektor | Ne |
Design
| Rozměry | 158.3 x 75.13 x 8.3 mm |
| Hmotnost | 200 g |
| Konstrukce | Plastický |
| Zvýšená Odolnost (IP68) | Ano - Více chráněných modelů najdete zde |
Podporované jazyky
| Jazyky | Russisch, Oekraïens, Engels, Duits, Spaans, Hebreeuws, Litouws, Pools, Ests, Italiaans, Frans, etc. - Úplný seznam podporovaných jazyků naleznete zde |
Rozhraní / konektory
| porty USB Type-C | 1 |
Funkce:
| dodatečně | Skener otisků prstů na obrazovce , Aktivní chladicí systém , Přední kamera na obrazovce , Obnovovací frekvence obrazovky 144 Hz |
Další informace
Způsoby platby
- Platební kartou online (Visa, Mastercard), převodem z účtu, Paypal.
Lodní doprava
dodávka
Záruka
Příslušenství pro Oppo K15 Pro
Zobrazit všechny produkty