Test Vivo IQOO Neo7 8/128GB Geekbench Benchmark
V testu Geekbench získala společnost Vivo IQOO Neo7 8/128GB výsledky „Single-core“ 1289 bodů a „Multi-core“ 4287. Níže můžete porovnat její výkon s ostatními modely založenými na Geekbench Benchmark.
Geekbench Benchmark
Xiaomi Redmi K60 16/512GB
6.67 palec (3200x1400) Zakřivené sklo / Snapdragon 8+ Gen 1 / 16GB / 512GB / 64Mp OmniVision OV64B / 5500mAh
11200.59Kč
$527.28
Xiaomi Redmi K60 8/128GB
6.67 palec (3200x1400) Zakřivené sklo / Snapdragon 8+ Gen 1 / 8GB / 128GB / 64Mp OmniVision OV64B / 5500mAh
9944.75Kč
$468.16
Honor Magic Vs
7.9 palec (2272x1984) Zakřivené sklo / Snapdragon 8+ Gen 1 / 8GB / 256GB / 54Mp Sony IMX800 / 5000mAh
29978.69Kč
$1411.28
Vivo IQOO 10 Pro 12/512GB
6.78 palec (3200x1440) Gorila sklo / Snapdragon 8+ Gen 1 / 12GB / 512GB / 50Mp Samsung GN5 / 4700mAh
15920.18Kč
$749.46
Vivo IQOO 10 Pro 12/256GB
6.78 palec (3200x1440) Gorila sklo / Snapdragon 8+ Gen 1 / 12GB / 256GB / 50Mp Samsung GN5 / 4700mAh
14785.21Kč
$696.03
OnePlus Ace Pro 16/512GB
6.7 palec (2412x1080) Gorila sklo / Snapdragon 8+ Gen 1 / 16GB / 512GB / 50Mp Sony IMX766 / 4800mAh
7506.99Kč
$353.40
Vivo IQOO Neo7 12/256GB
6.78 palec (2400x1080) Gorila sklo / Snapdragon 8+ Gen 1 / 12GB / 256GB / 50Mp Sony IMX766 / 5000mAh
9775.87Kč
$460.21
Vivo IQOO Neo7 8/256GB
6.78 palec (2400x1080) Gorila sklo / Snapdragon 8+ Gen 1 / 8GB / 256GB / 50Mp Sony IMX766 / 5000mAh
9417.30Kč
$443.33
OnePlus Ace Pro 16/256GB
6.7 palec (2412x1080) Gorila sklo / Snapdragon 8+ Gen 1 / 16GB / 256GB / 50Mp Sony IMX766 / 4800mAh
8231.99Kč
$387.53
OnePlus Ace Pro 12/256GB
6.7 palec (2412x1080) Gorila sklo / Snapdragon 8+ Gen 1 / 12GB / 256GB / 50Mp Sony IMX766 / 4800mAh
7940.12Kč
$373.79
Vivo IQOO Neo7 8/128GB
6.78 palec (2400x1080) Gorila sklo / Snapdragon 8+ Gen 1 / 8GB / 128GB / 50Mp Sony IMX766 / 5000mAh
6381.16Kč
$300.40
Motorola Moto Razr 2022 8/256GB Global
6.7 palec (2400x1080) Zakřivené sklo / Snapdragon 8+ Gen 1 / 8GB / 128GB / 50Mp Omnivision OV50A / 3500mAh
13021.47Kč
$613.00
Motorola Edge 30 Ultra 12/256GB
6.67 palec (2400x1080) Gorila sklo / Snapdragon 8+ Gen 1 / 12GB / 256GB / 200Mp Samsung HP1 (S5KHP1) ISOCELL Plus / 4610mAh
11678.54Kč
$549.78
Vivo IQOO 10 12/512GB
6.78 palec (2400x1080) Gorila sklo / Snapdragon 8+ Gen 1 / 12GB / 512GB / 50Mp Samsung GN5 / 4700mAh
12161.80Kč
$572.53
Vivo IQOO 10 8/256GB
6.78 palec (2400x1080) Gorila sklo / Snapdragon 8+ Gen 1 / 8GB / 256GB / 50Mp Samsung GN5 / 4700mAh
12350.43Kč
$581.41
Xiaomi Poco F5 Pro 8/256GB
6.67 palec (3200x1440) Zakřivené sklo / Snapdragon 8+ Gen 1 / 8GB / 256GB / 64Mp OmniVision OV64B / 5000mAh
9414.54Kč
$443.20
Motorola Edge 30 Ultra 8/128GB
6.67 palec (2400x1080) Gorila sklo / Snapdragon 8+ Gen 1 / 8GB / 128GB / 200Mp Samsung HP1 (S5KHP1) ISOCELL Plus / 4610mAh
15719.23Kč
$740.00
OnePlus 10T 16/256GB
6.7 palec (2412x1080) Gorila sklo / Snapdragon 8+ Gen 1 / 16GB / 256GB / 50Mp Sony IMX766 / 4800mAh
16972.52Kč
$799.00
OnePlus 10T 8/128GB
6.7 palec (2412x1080) Gorila sklo / Snapdragon 8+ Gen 1 / 8GB / 128GB / 50Mp Sony IMX766 / 4800mAh
7044.98Kč
$331.65
Vivo IQOO 10 12/256GB
6.78 palec (2400x1080) Gorila sklo / Snapdragon 8+ Gen 1 / 12GB / 256GB / 50Mp Samsung GN5 / 4700mAh
12589.19Kč
$592.65
Realme GT3 16/1024GB 240W
6.74 palec (2772x1240) Gorila sklo / Snapdragon 8+ Gen 1 / 16GB / 1024GB / 50Mp Sony IMX890 / 4600mAh
10724.34Kč
$504.86
- Nástupce: Vivo
- Model: IQOO Neo7
- Hmotnost: 202 g
- Rozměry: 164,8 x 76,9 x 8,5mm
- Operační systém: Android 12
- Velikost displeje: 6.78 palec
- Rozlišení displeje: 2400x1080
- RAM: 8GB
- Interní paměť (ROM): 128GB
- Fotoaparát: 50Mp Sony IMX766
- Procesor (CPU): Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1
- Baterie: 5000mAh
obecná informace
| Operační systém (OS) | Android 12 |
| Geekbench Benchmark | 4287 (Multi-Core) - Porovnejte s ostatními modely zde |
| Nástupce | Vivo - Zobrazit všechny Vivo modely zde |
| Geekbench Benchmark | 1289 (Single Core) |
| Model | IQOO Neo7 |
| Skóre Antutu | Výsledek Antutu Benchmark ~ 1098793. - Porovnejte s ostatními modely zde |
Displej
| Rozlišení displeje | 2400x1080 - Podívejte se na další modely s rozlišením 2400x1080 zde |
| Tvrzené sklo | Gorila sklo |
| Technologie | AMOLED |
| Multi-touch (počet dotyků) | 10 |
| bezrámečkový | Ano - Zobrazit další modely s obrazovkou bezel-less zde |
| Velikost rámečku | 3.2 mm |
| Procento využití povrchu | 87 % |
| jasu | 750 cd/m² |
| Velikost displeje (úhlopříčka) | 6.78 palec |
Procesor (CPU)
| Systém na čipu | 1x 3.2 GHz ARM Cortex-X2 + 3x 2.75 GHz ARM Cortex-A710 + 4x 2 GHz ARM Cortex-A510 |
| Výrobce | Qualcomm |
| Model | Snapdragon 8+ Gen 1 - Více modelů s procesorem Snapdragon 8+ Gen 1 najdete zde |
| Datum vydání | 20/5/2022 |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Frekvence procesoru | 3.2 GHz |
| architektuře | 64 bit |
| Výrobní technologie | 4 nm |
| Paměť | 16 GB |
| Grafický procesor (GPU) | Adreno 730 |
| Frekvence jádra GPU | 920 MHz |
| Počet jader procesoru videa | 3 |
| TDP | 10 W |
| Features | Snapdragon X65 |
| Upload Speed | 316 Mbps |
Paměť
| RAM | 8 GB - Zobrazit další modely s 8 gb RAM zde |
| Interní paměť (ROM) | 128 GB |
| Podpora paměťových karet | Není přítomen |
Fotoaparát
| Hlavní kamera | |
| Rozlišení zadního fotoaparátu | 50 Mp - Další modely s kamerou 50 Mp zde |
| Model(senzor) | Sony IMX766 - Více modelů s Sony IMX766 najdete zde |
| Blesk | Duální LED |
| Přední kamera (selfie) | |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 16 Mp |
| Světelnost fotoaparátu | Ne |
Komunikace
| Frekvence | 2G (GSM): 850/900/1800/1900 MHz 3G (WCDMA): 850/900/2100 MHz 4G (FDD-LTE): B1 (2100) / B3 (1800) / B7 (2600) - Pracuje se všemi operátory Ruska |
| Typ sítě | 4G |
| Číslo Sim Karty | 1 slot: nanoSIM, 2 slot: nanoSIM |
Bezdrátová rozhraní
| Wifi | tady je |
| Bluetooth | tady je |
| NFC | tady je - Zobrazit další modely podporující NFC zde |
Navigace
| satelitními navigačními systémy | GPS, A-GPS, GLONAS |
Baterie
| Kapacita | 5000 mAh |
| Typ | Pevný |
| Rychlé nabíjení | tady je |
| Pohotovostní doba | 6-7 dní |
| Pracovní doba v normálním režimu | 2-3 dny |
| Provozní doba při stálém používání | 8-9 hodin |
| Doba hovoru | 30 hodin |
| Bezdrátové nabíjení | Ne |
Senzory
| Notifikační dioda | Ne |
| Čtečka otisků prstů | tady je |
| proximity | tady je |
| Světelný | tady je |
| Gyroskop | tady je |
| Akcelerometr | tady je |
| Digitální kompas | tady je |
| Barometr | Ne |
| Infraport | Ne |
Zvuk
| D/A čip | Integrovaný |
| Reproduktory | tady je |
| Mikrofon | tady je |
| Audio Konektor | Ne |
Design
| Rozměry | 164,8 x 76,9 x 8,5 mm |
| Hmotnost | 202 g |
| Konstrukce | Kovový rám, skleněné tělo |
| Zvýšená Odolnost (IP68) | Ne - Více chráněných modelů najdete zde |
Podporované jazyky
| Jazyky | Russisch, Oekraïens, Engels, Duits, Spaans, Hebreeuws, Litouws, Pools, Ests, Italiaans, Frans, etc. - Úplný seznam podporovaných jazyků naleznete zde |
Rozhraní / konektory
| porty USB Type-C | 1 |
Funkce:
| dodatečně | Skener otisků prstů na obrazovce , Přední kamera na obrazovce , Obnovovací frekvence obrazovky 120 Hz |