Vivo X300
Vivo X300 datum vydání Únor 2026. Srovnejte ceny, parametry a specifikace. Veškeré informace o produktu.
Barvy:
Popis Vivo X300
Vivo X300 má jasný a průhledný 6.31 palec palcový displej (rozlišení displeje 2640 x 1216) s rozměry 150.6 x 71.9 x 8mm. Váží pouze 190 g. Hlavní specifikace jsou procesor MediaTek - Dimensity 9500, 256GB Interní paměť a 12GB RAM.
Datum vydání Vivo X300 je Únor 2026. Zadní kamera se snímačem Samsung ISOCELL HPB pořizuje skvělé snímky a přední kamera 200Mp je určena pro selfie. Cena smartphonu je velmi levná a tato cena je právě teď nejlepší, takže stojí za to si ji koupit a bude to dobrý nákup pro každého, kdo je zvyklý používat Android 16 OS.
Protože Vivo X300 má dvě SIM karty, můžete mít 2 čísla od různých telekomunikačních operátorů.
Díky 5G bude internet fungovat velmi rychle, protože rychlosti v této síti dosahují až 25 Gbps.
Není možné zvětšit prostor v Vivo X300, protože není kam vložit paměťovou kartu, protože zde není slot pro microSD.
Pokud chcete používat standardní sluchátka 3,5 mm, budete muset použít adaptér, protože je zde pouze výstup USB typu C.
Můžete platit pomocí Vivo X300, protože podporuje NFC.
Protože má infračervený port, můžete jej použít jako ovládací panel.
Vivo X300 a jeho 6040mAh baterie jsou rychlé nabíjení kompatibilní. Má také bezdrátové nabíjení, což zvyšuje pohodlí jeho používání.
Zařízení bylo chráněno před vodou. Odolnost proti vodě vám umožňuje použití jak v dešti nebo sněhu, tak ve sprše nebo ve vaně.
Porovnání cen pro Vivo X300?
Vivo X300 je již brzy v prodeji.
Zanechte nám svůj e-mail a jakmile se zboží začne prodávat, budete o něm vědět jako první.
Alternativy k Vivo X300:
- Nástupce: Vivo
- Model: X300
- Hmotnost: 190 g
- Rozměry: 150.6 x 71.9 x 8mm
- Operační systém: Android 16
- Velikost displeje: 6.31 palec
- Rozlišení displeje: 2640 x 1216
- RAM: 12GB
- Interní paměť (ROM): 256GB
- Fotoaparát: 200Mp Samsung ISOCELL HPB
- Procesor (CPU): MediaTek Dimensity 9500
- Baterie: 6040mAh
obecná informace
| Operační systém (OS) | Android 16 |
| Geekbench Benchmark | 10084 (Multi-Core) - Porovnejte s ostatními modely zde |
| Nástupce | Vivo - Zobrazit všechny Vivo modely zde |
| Geekbench Benchmark | 3357 (Single Core) |
| Model | X300 |
| Skóre Antutu | Výsledek Antutu Benchmark ~ 3159942. - Porovnejte s ostatními modely zde |
Displej
| Rozlišení displeje | 2640 x 1216 - Podívejte se na další modely s rozlišením 2640 x 1216 zde |
| Tvrzené sklo | Gorila sklo |
| Technologie | AMOLED |
| Multi-touch (počet dotyků) | 10 |
| bezrámečkový | Ano - Zobrazit další modely s obrazovkou bezel-less zde |
| Velikost rámečku | 3 mm |
| Procento využití povrchu | 89 % |
| jasu | 750 cd/m² |
| Velikost displeje (úhlopříčka) | 6.31 palec |
Procesor (CPU)
| Systém na čipu | 1 x C1-Ultra 4.21GHz + 3 x C1-Premium 3.5GHz + 4 x C1-Pro 2.7GHz |
| Výrobce | MediaTek |
| Model | Dimensity 9500 - Více modelů s procesorem Dimensity 9500 najdete zde |
| Datum vydání | 10/15/2025 |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Frekvence procesoru | 4.21 GHz |
| architektuře | 64 bit |
| Výrobní technologie | 3 nm |
| Paměť | 32 GB |
| Grafický procesor (GPU) | Mali G1-Ultra MC12 |
| Frekvence jádra GPU | 1716 MHz |
| Počet jader procesoru videa | 12 |
| TDP | 10 W |
| Features | MediaTek 5G modem |
| Upload Speed | 10700 Mbps |
Paměť
| RAM | 12 GB - Zobrazit další modely s 12 gb RAM zde |
| Interní paměť (ROM) | 256 GB |
| Podpora paměťových karet | Není přítomen |
Fotoaparát
| Hlavní kamera | |
| Rozlišení zadního fotoaparátu | 200 Mp - Další modely s kamerou 200 Mp zde |
| Model(senzor) | Samsung ISOCELL HPB - Více modelů s Samsung ISOCELL HPB najdete zde |
| Blesk | Duální LED |
| Přední kamera (selfie) | |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 50 Mp |
| Světelnost fotoaparátu | Ne |
Komunikace
| Frekvence | 2G (GSM): 850/900/1800/1900 MHz 3G (WCDMA): 800/850/1900 MHz 4G (FDD-LTE): B1 (2100) / B3 (1800) / B7 (2600) 5G |
| Typ sítě | 5G |
| Číslo Sim Karty | 1 slot: nanoSIM, 2 slot: nanoSIM |
Bezdrátová rozhraní
| Wifi | tady je |
| Bluetooth | tady je |
| NFC | tady je - Zobrazit další modely podporující NFC zde |
Navigace
| satelitními navigačními systémy | GPS, A-GPS, GLONAS |
Baterie
| Kapacita | 6040 mAh |
| Typ | Pevný |
| Rychlé nabíjení | tady je |
| Pohotovostní doba | 6-7 dní |
| Pracovní doba v normálním režimu | 3-4 dny |
| Provozní doba při stálém používání | 8-9 hodin |
| Doba hovoru | 30 hodin |
| Bezdrátové nabíjení | Ano |
Senzory
| Notifikační dioda | Ne |
| Čtečka otisků prstů | tady je |
| proximity | tady je |
| Světelný | tady je |
| Gyroskop | tady je |
| Akcelerometr | tady je |
| Digitální kompas | tady je |
| Barometr | Ne |
| Infraport | tady je |
Zvuk
| D/A čip | Integrovaný |
| Reproduktory | tady je |
| Mikrofon | tady je |
| Audio Konektor | Ne |
Design
| Rozměry | 150.6 x 71.9 x 8 mm |
| Hmotnost | 190 g |
| Konstrukce | Kovový rám, skleněné tělo |
| Zvýšená Odolnost (IP68) | Ano - Více chráněných modelů najdete zde |
Podporované jazyky
| Jazyky | Russisch, Oekraïens, Engels, Duits, Spaans, Hebreeuws, Litouws, Pools, Ests, Italiaans, Frans, etc. - Úplný seznam podporovaných jazyků naleznete zde |
Rozhraní / konektory
| porty USB Type-C | 1 |
Funkce:
| dodatečně | Skener otisků prstů na obrazovce , Přední kamera na obrazovce , Obnovovací frekvence obrazovky 120 Hz , 3x optický zoom |
Další informace
Způsoby platby
- Platební kartou online (Visa, Mastercard), převodem z účtu, Paypal.
Lodní doprava
dodávka
Záruka
Příslušenství pro Vivo X300
„Nyní pro tento smartphone nemáme propagaci, ale existují podobné produkty, které si můžete zakoupit se slevou, například:“Zobrazit všechny produkty