Test ZTE Nubia Neo 5 Pro Antutu Benchmark
V testu AnTuTu získal ZTE Nubia Neo 5 Pro skóre 490822 bodů. Níže můžete porovnat jeho výkon s ostatními modely na základě testu Antutu.
Porovnání cen pro ZTE Nubia Neo 5 Pro?
ZTE Nubia Neo 5 Pro je již brzy v prodeji.
Zanechte nám svůj e-mail a jakmile se zboží začne prodávat, budete o něm vědět jako první.
Alternativy k ZTE Nubia Neo 5 Pro:
AnTuTu Benchmark
Realme 9 Pro+ 8/128GB
6.4 palec (2400x1080) Gorila sklo / Dimensity 920 / 8GB / 128GB / 50Mp Sony IMX766 / 4500mAh
4256.46Kč
$200.30
Realme 9 Pro+ 8/256GB
6.4 palec (2400x1080) Gorila sklo / Dimensity 920 / 8GB / 256GB / 50Mp Sony IMX766 / 4500mAh
7088.71Kč
$333.58
Apple iPhone SE 2020 3/64Gb
4.7 palec (1334x750) Sklenka / A13 Bionic chip / 3GB / 64GB / 12Mp / 1821mAh
8478.91Kč
$399.00
Apple iPhone SE 2020 3/256Gb
4.7 palec (1334x750) Sklenka / A13 Bionic chip / 3GB / 256GB / 12Mp / 1821mAh
11666.47Kč
$549.00
Apple iPhone SE 2020 3/128Gb
4.7 palec (1334x750) Sklenka / A13 Bionic chip / 3GB / 128GB / 12Mp / 1821mAh
9541.43Kč
$449.00
Brzy v prodeji
Brzy v prodeji
Vivo iQOO Z8x
6.64 palec (2388×1080) Gorila sklo / Snapdragon 6 Gen 1 / 8GB / 128GB / 50Mp / 6000mAh
4765.40Kč
$224.25
Ulefone Power Armor 18T
6.58 palec (2400x1080) Gorila sklo / Dimensity 900 / 12GB / 256GB / 108Mp Samsung HM2 / 9600mAh
11150.93Kč
$524.74
Honor 60 SE 8/256Gb
6.67 palec (2400x1080) Gorila sklo / Dimensity 900 / 8GB / 256GB / 64Mp OmniVision OV64B / 4800mAh
5634.76Kč
$265.16
Honor 60 SE 8/128Gb
6.67 palec (2400x1080) Gorila sklo / Dimensity 900 / 8GB / 128GB / 64Mp OmniVision OV64B / 4800mAh
6417.20Kč
$301.98
- Nástupce: ZTE
- Model: Nubia Neo 5 Pro
- Hmotnost:
- Rozměry:
- Operační systém: Android 16
- Velikost displeje: 6.8 palec
- Rozlišení displeje: 2392x1080
- RAM: 12GB
- Interní paměť (ROM): 256GB
- Fotoaparát: 50Mp
- Procesor (CPU): UNISOC T820
- Baterie: 6000mAh
obecná informace
| Operační systém (OS) | Android 16 |
| Geekbench Benchmark | 2487 (Multi-Core) - Porovnejte s ostatními modely zde |
| Nástupce | ZTE - Zobrazit všechny ZTE modely zde |
| Geekbench Benchmark | 854 (Single Core) |
| Model | Nubia Neo 5 Pro |
| Skóre Antutu | Výsledek Antutu Benchmark ~ 490822. - Porovnejte s ostatními modely zde |
Displej
| Rozlišení displeje | 2392x1080 - Podívejte se na další modely s rozlišením 2392x1080 zde |
| Tvrzené sklo | Gorila sklo |
| Technologie | AMOLED |
| Multi-touch (počet dotyků) | 10 |
| bezrámečkový | Ano - Zobrazit další modely s obrazovkou bezel-less zde |
| Velikost rámečku | 3.8 mm |
| Procento využití povrchu | 82 % |
| jasu | 750 cd/m² |
| Velikost displeje (úhlopříčka) | 6.8 palec |
Procesor (CPU)
| Systém na čipu | 1 x Cortex-A76 2.7GHz + 3 x Cortex-A76 2.3GHz + 4 x Cortex-A55 2.1GHz |
| Výrobce | UNISOC |
| Model | T820 - Více modelů s procesorem T820 najdete zde |
| Datum vydání | 06/10/2023 |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Frekvence procesoru | 2.7 GHz |
| architektuře | 64 bit |
| Výrobní technologie | 6 nm |
| Paměť | 12 GB |
| Grafický procesor (GPU) | Mali-G57 MC |
| Frekvence jádra GPU | 850 MHz |
| Počet jader procesoru videa | 4 |
| TDP | 10 W |
| Features | UNISOC modem |
| Upload Speed | 300 Mbps |
Paměť
| RAM | 12 GB - Zobrazit další modely s 12 gb RAM zde |
| Interní paměť (ROM) | 256 GB |
| Podpora paměťových karet | Není přítomen |
Fotoaparát
| Hlavní kamera | |
| Rozlišení zadního fotoaparátu | 50 Mp - Další modely s kamerou 50 Mp zde |
| Blesk | Duální LED |
| Přední kamera (selfie) | |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 16 Mp |
| Světelnost fotoaparátu | Ne |
Komunikace
| Frekvence | 2G (GSM): 850/900/1800/1900 MHz 3G (WCDMA): 800/850/1900 MHz 4G (FDD-LTE): B1 (2100) / B3 (1800) / B7 (2600) 5G |
| Typ sítě | 5G |
| Číslo Sim Karty | 1 slot: nanoSIM, 2 slot: nanoSIM |
Bezdrátová rozhraní
| Wifi | tady je |
| Bluetooth | tady je |
| NFC | tady je - Zobrazit další modely podporující NFC zde |
Navigace
| satelitními navigačními systémy | GPS, A-GPS, GLONAS |
Baterie
| Kapacita | 6000 mAh |
| Typ | Pevný |
| Rychlé nabíjení | tady je |
| Pohotovostní doba | 6-7 dní |
| Pracovní doba v normálním režimu | 2-3 dny |
| Provozní doba při stálém používání | 10-12 hodin |
| Doba hovoru | 30 hodin |
| Bezdrátové nabíjení | Ne |
Senzory
| Notifikační dioda | Ne |
| Čtečka otisků prstů | tady je |
| proximity | tady je |
| Světelný | tady je |
| Gyroskop | tady je |
| Akcelerometr | tady je |
| Digitální kompas | tady je |
| Barometr | Ne |
| Infraport | Ne |
Zvuk
| D/A čip | Integrovaný |
| Reproduktory | tady je |
| Mikrofon | tady je |
| Audio Konektor | Ne |
Design
| Konstrukce | Plastický |
| Zvýšená Odolnost (IP68) | Ne - Více chráněných modelů najdete zde |
Podporované jazyky
| Jazyky | Russisch, Oekraïens, Engels, Duits, Spaans, Hebreeuws, Litouws, Pools, Ests, Italiaans, Frans, etc. - Úplný seznam podporovaných jazyků naleznete zde |
Rozhraní / konektory
| porty USB Type-C | 1 |
Funkce:
| dodatečně | Skener otisků prstů na obrazovce , Přední kamera na obrazovce , Obnovovací frekvence obrazovky 120 Hz , Herní tlačítka |