Test ZUK Mini Geekbench Benchmark
V testu Geekbench získala společnost ZUK Mini výsledky „Single-core“ 83 bodů a „Multi-core“ 676. Níže můžete porovnat její výkon s ostatními modely založenými na Geekbench Benchmark.
Porovnání cen pro ZUK Mini?
ZUK Mini je již brzy v prodeji.
Zanechte nám svůj e-mail a jakmile se zboží začne prodávat, budete o něm vědět jako první.
Alternativy k ZUK Mini:
Geekbench Benchmark
2353.54Kč
$111.25
1776.63Kč
$83.98
2843.07Kč
$134.39
1453.80Kč
$68.72
1246.90Kč
$58.94
2644.21Kč
$124.99
2427.58Kč
$114.75
1961.53Kč
$92.72
2206.93Kč
$104.32
3312.94Kč
$156.60
1462.05Kč
$69.11
1351.41Kč
$63.88
2251.78Kč
$106.44
1667.26Kč
$78.81
1961.53Kč
$92.72
1191.90Kč
$56.34
1362.83Kč
$64.42
1493.57Kč
$70.60
1609.08Kč
$76.06
1365.16Kč
$64.53
- Nástupce: ZUK
- Model: Mini
- Hmotnost:
- Rozměry: x x x x x x x x x x mm
- Operační systém: Android 6.0
- Velikost displeje: 4.7 palec
- Rozlišení displeje: 1920x1080
- RAM: 3GB
- Interní paměť (ROM): 32GB
- Fotoaparát: 13Mp
- Procesor (CPU): MediaTek MT6755
- Baterie:
obecná informace
| Operační systém (OS) | Android 6.0 |
| Nástupce | ZUK - Zobrazit všechny ZUK modely zde |
| Geekbench Benchmark | 83 (Single Core) |
| Model | Mini |
| Skóre Antutu | Výsledek Antutu Benchmark ~ . - Porovnejte s ostatními modely zde |
Displej
| Rozlišení displeje | 1920x1080 - Podívejte se na další modely s rozlišením 1920x1080 zde |
| Multi-touch (počet dotyků) | 5 |
| bezrámečkový | Ne - Zobrazit další modely s obrazovkou bezel-less zde |
| Velikost displeje (úhlopříčka) | 4.7 palec |
Procesor (CPU)
| Systém na čipu | 4 x Cortex-A53 2 GHz + 4 x Cortex-A53 1,1GHz |
| Výrobce | MediaTek |
| Model | MT6755 - Více modelů s procesorem MT6755 najdete zde |
| Datum vydání | 08/01/2016 |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Frekvence procesoru | 2 GHz |
| architektuře | 64 bit |
| Výrobní technologie | 28 nm |
| Paměť | 4 GB |
| Grafický procesor (GPU) | Mali T860MP |
| Frekvence jádra GPU | 700 MHz |
| Počet jader procesoru videa | 2 |
| TDP | 7 W |
| Features | MediaTek modem |
| Upload Speed | 50 Mbps |
Paměť
| RAM | 3 GB - Zobrazit další modely s 3 gb RAM zde |
| Interní paměť (ROM) | 32 GB |
Fotoaparát
| Hlavní kamera | |
| Duální kamera | Ne |
| Rozlišení zadního fotoaparátu | 13 Mp - Další modely s kamerou 13 Mp zde |
| Přední kamera (selfie) | |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 5 Mp |
Komunikace
| Frekvence | 2G (GSM): 850/900/1800/1900 MHz 3G (WCDMA): 850/900/2100 MHz 4G (FDD-LTE): B1 (2100) / B3 (1800) / B7 (2600) - Pracuje se všemi operátory Ruska |
| Typ sítě | 4G |
| Číslo Sim Karty | 1 slot: microSIM, 2 slot: microSIM |
Bezdrátová rozhraní
| Wifi | tady je |
| Bluetooth | tady je |
Navigace
| satelitními navigačními systémy | GPS, A-GPS, GLONAS |
Baterie
| Typ | Odnímatelný |
Senzory
| proximity | Žádná data |
| Světelný | Žádná data |
| Gyroskop | Žádná data |
| Akcelerometr | Žádná data |
| Digitální kompas | Žádná data |
| Barometr | Žádná data |
| Infraport | Žádná data |
Zvuk
| D/A čip | Integrovaný |
| Reproduktory | Žádná data |
| Mikrofon | tady je |
| Audio Konektor | tady je |
Design
| Rozměry | x x x x x x x x x x mm |
Rozhraní / konektory
| micro USB | 1 |