Mobiltelefon Doogee M30 Pro
Doogee M30 Pro frigives i April 2026 . Pris, specifikationer og lækager. Alt hvad vi ved om det.
Farver:
Beskrivelse Doogee M30 Pro
Doogee M30 Pro har en lys og klar (opløsning på 1640 x 720) 6.88 tomme-tommers skærm og dimensioner på . Det vejer også kun . De vigtigste specifikationer er UNISOC CPU - Tiger T620, 256GB-lagring og 8Gb RAM.
Udgivelsesdatoen for Doogee M30 Pro er April 2026. Det bageste kamera med en 64Mp-sensor tager fantastiske billeder, og 20Mp-frontkameraet er designet til selfies. Prisen på iPhone er meget billig, og denne pris, er den bedste pris lige nu, dette køb vil være et godt køb for alle, der er vant til at bruge Android 16 OS.
Doogee M30 Pro har Dual SIM-kortspor, du kan have 2 numre fra forskellige operatører.
Internethastighed er standard, fordi der ikke er nogen 5G-understøttelse.
Doogee M30 Pro har understøttelse af udvidelig lagring, så du kan indsætte SD-kort, så snart du har brug for det.
Hvis du vil bruge standard 3,5 mm porthovedtelefoner, skal du bruge en adapter, fordi der kun er en USB Type-C-udgang.
Du kan betale med Doogee M30 Pro, da den har NFC.
Du kan ikke bruge den som en fjernbetjening, fordi den ikke har en infrarød blaster (IR).
Doogee M30 Pro og dens 8000mAh-batteri fungerer med hurtig opladning. Der er ingen trådløs opladning, som de fleste konkurrenter.
Enheden er vandtæt. Dette gør det muligt at bruge det i regn og sne såvel som i brusebadet og badeværelset.
Doogee M30 Pro priser:
Doogee M30 Pro frigives snart.
Efterlad din e-mail , og så snart varerne sælges, vil du være den første til at vide om den
Alternativer til Doogee M30 Pro :
- Mærke: Doogee
- Modell: M30 Pro
- Vægt:
- Mål:
- Operativ system: Android 16
- Skærmstørrelse: 6.88 tomme
- Opløsning: 1640 x 720
- RAM: 8Gb
- Hukommelse (ROM): 256GB
- Kamera: 64Mp
- Processor (CPU): UNISOC Tiger T620
- Batteri: 8000mAh
Specifikationer
| Operativsystem (OS) | Android 16 |
| Geekbench-benchmark | 1364 (Multi-Core) - Sammenlign med de andre modeller her |
| Fabrikant | Doogee - Se alle Doogee-modeller her |
| Geekbench-benchmark | 377 (Single Core) |
| Modell | M30 Pro |
| Ydeevne | test antutu benchmark ~ 265662. - Sammenlign med de andre modeller her |
Skærm
| Opløsning | 1640 x 720 - Flere modeller med 1640 x 720-opløsning se her |
| Glastyper | Bøjet glas |
| Type | OGS |
| Multi-Touch-skærm | 10 |
| Bezelless | Ingen - Flere modeller med skærm uden ramme se her |
| Ramme størrelse | 6.5 mm |
| Skærm til krop | 70 % |
| Lysstyrke | 600 cd/m² |
| Skærmstørrelse | 6.88 tomme |
Processor (CPU)
| CPU-arkitektur | 2 x Cortex-A75 2.2GHz + 6 x Cortex-A55 1.8GHz |
| Mærke | UNISOC |
| Modell | Tiger T620 - Flere modeller med Tiger T620 CPU se her |
| Udgivelses dato | 07/15/2024 |
| Kerner | 8 |
| Frekvens | 2.2 GHz |
| Bit | 64 bit |
| Processteknologi | 12 nm |
| Kapacitet | 12 Gb |
| GPU | Mali-G57MC |
| GPU-frekvens | 850 Mhz |
| GPU-kerner | 1 |
| TDP | 10 W |
| Features | Unisoc modem |
| Upload Speed | 150 Mbps |
Kapacitet
| RAM (hukommelse) | 8 Gb - Flere modeller med 8 Gb RAM se her |
| Hukommelse (ROM) | 256 GB |
| Kortspor | MicroSD (TF), understøttelse af kort op til 2 TB |
Kamera
| Bagkamera | |
| Opløsning | 64 Mp - Flere modeller med et 64 Mp-kamera se her |
| Blitz | LED-blitz |
| Frontkamera | |
| Opløsning | 20 Mp |
| Blitz | Ingen |
Mobilnetværk
| Netværkstype | 4G |
| Sim-kort | nanoSIM + nanoSIM eller microSD (TF) |
Trådløs teknologi
| Trådløst internet | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| NFC | Ja - Flere modeller med NFC se her |
Lokalitet
| Netværkssupport | GPS, A-GPS, GLONAS |
Batteri
| Batterikapacitet (mAh) | 8000 mAh |
| Type | Kan ikke fjernes |
| Hurtig opladning | Ja |
| Standby tid | 6-7 dage |
| Batteri liv | 2-3 dage |
| Arbejdstid i hård tilstand | 10-12 timer |
| Taletid | 30 timer |
| Trådløs opladning | Ingen |
Sensorer
| Underretning ledet | Ingen |
| Fingeraftrykssensor | Ja |
| Afstandssensor | Ja |
| Sensor til omgivende lys | Ja |
| Gyroskop | Ingen |
| Accelerometer | Ja |
| Digitalt kompas | Ja |
| Barometer | Ingen |
| Lasersensor | Ingen |
Lydafspilning
| Audioprocessor | Integreret |
| Indbygget højttaler | Ja |
| Indbygget mikrofon | Ja |
| Jackstik | Ingen |
Design
| Kropstype | Plast |
| Stænk-, vand- og støvafvisende (IP68) | Ja - Flere modeller med IP68 se her |
Sprogunderstøttelse
| Sprog | - En detaljeret liste over understøttede sprog her |
Grænseflader / stik
| USB Type-C-porte | 1 |
Funktioner
| Andre specifikationer | Ekstra skærm , Skærm opdateringshastighed 120Hz |
Beskrivelse
Betalinger
- Debet- / kreditkort (Visa. Mastercard)
Forsendelse
Bestil levering
Garanti
Tilbehør til Doogee M30 Pro
Se alle produkter med rabat