Yeston GeForce GT1030 antutu benchmark test
I AnTuTu-testen fik Yeston GeForce GT1030 en score på 0 point. Nedenfor kan du sammenligne dens ydeevne med andre modeller baseret på Antutu-testen.
Yeston GeForce GT1030 priser:
Vi tjekker over 100 butikker hver dag for de bedste priser.
Yeston GeForce GT1030 blev afbrudt.
Yeston GeForce GT1030 blev afbrudt.
Alternativer til Yeston GeForce GT1030 :
AnTuTu-benchmark
359.49kr
$55.61
412.95kr
$63.88
491.69kr
$76.06
417.16kr
$64.53
404.74kr
$62.61
356.91kr
$55.21
688.08kr
$106.44
416.44kr
$64.42
456.40kr
$70.60
Specifikationer
| Modell | GeForce GT1030 |
| Ydeevne | test antutu benchmark ~ . - Sammenlign med de andre modeller her |
Kapacitet
| RAM (hukommelse) | 2 Gb - Flere modeller med 2 Gb RAM se her |
| RAM-type | DDR5 |
| Frekvens på hukommelse | 6000 MHz |
| Busbredde | 64 bit |
Grafikkort / GPU
| Mærke | nVidia |
| Model | GeForce GT1030 |
| Frekvens (GPU) | 1228 GHz |
Påkrævet strømforsyning
| Strømforbrug ved drift | 35 W |