Βαθμολογία Doogee M30 Pro Geekbench Benchmark
Στη δοκιμή Geekbench, το Doogee M30 Pro πήρε εχει βαθμολογηθει με "Single-core" 377 πόντους και "Multi-core" 1364. Παρακάτω μπορείτε να συγκρίνετε την απόδοσή του με άλλα μοντέλα που βασίζονται στο Geekbench Benchmark.
Τιμές για το Doogee M30 Pro
Το Doogee M30 Pro θα κυκλοφορήσει σύντομα
Αφήστε την ηλεκτρονική σας διεύθυνση και μόλις τα προϊόντα που σας ενδιαφέρουν τεθούν προς πώληση θα είστε ο/η πρώτος/η που θα το μάθει
Εναλλακτικές λύσεις για το Doogee M30 Pro:
Geekbench Benchmark
Xiaomi Redmi Note 13 4G 6/128GB non NFC
6.67 ίντσες (2400x1080) Curved Glass / Snapdragon 685 / 6Gb / 128GB / 108Mp Samsung S5KHM3 / 5000mAh
123.68€
$142.49
Xiaomi Redmi Note 13 4G 8/128GB non NFC
6.67 ίντσες (2400x1080) Curved Glass / Snapdragon 685 / 8Gb / 128GB / 108Mp Samsung S5KHM3 / 5000mAh
130.53€
$150.38
Realme C35 4/64GB
6.6 ίντσες (2400x1080) Curved Glass / Tiger T616 / 4Gb / 64GB / 50Mp Samsung S5KJN1 / 5000mAh
105.79€
$121.87
Xiaomi Redmi Note 13 4G 6/128GB NFC
6.67 ίντσες (2400x1080) Curved Glass / Snapdragon 685 / 6Gb / 128GB / 108Mp Samsung S5KHM3 / 5000mAh
127.71€
$147.13
Ulefone Note 12
6.82 ίντσες (1640 x 720) Curved Glass / Tiger T310 / 4Gb / 128GB / 13Mp Omnivision OV13855 / 7700mAh
83.82€
$96.57
Huawei Nova 10 SE 8/128GB
6.67 ίντσες (2400x1080) Curved Glass / Snapdragon 680 / 8Gb / 128GB / 108Mp Samsung Bright S5KHM1 / 4500mAh
242.82€
$279.74
Huawei Nova 10 SE 8/256GB
6.67 ίντσες (2400x1080) Curved Glass / Snapdragon 680 / 8Gb / 256GB / 108Mp Samsung Bright S5KHM1 / 4500mAh
359.52€
$414.19
Xiaomi Poco C65
6.74 ίντσες (1600x720) Curved Glass / Helio G85 / 6Gb / 128GB / 50Mp Samsung S5KJN1 / 5000mAh
109.07€
$125.65
Θα κυκλοφορήσει σύντομα
Θα κυκλοφορήσει σύντομα
OUKITEL C35
6.56 ίντσες (1600x720) Curved Glass / Tiger T616 / 12Gb / 256GB / 50Mp Samsung S5KJN1 / 5150mAh
129.52€
$149.21
78.11€
$89.99
UMIDIGI G1 Max
6.52 ίντσες (1600x720) Curved Glass / Tiger T610 / 6Gb / 128GB / 50Mp Samsung S5KJN1 / 5150mAh
81.15€
$93.49
UMIDIGI C1 Max
6.52 ίντσες (1600x720) Curved Glass / Tiger T610 / 6Gb / 128GB / 50Mp Samsung S5KJN1 / 5150mAh
89.54€
$103.15
Motorola Moto G52 4/128GB
6.55 ίντσες (2400x1080) Curved Glass / Snapdragon 680 / 4Gb / 128GB / 50Mp Samsung S5KJN1 / 5000mAh
133.80€
$154.15
Motorola Moto G52 6/128GB
6.55 ίντσες (2400x1080) Curved Glass / Snapdragon 680 / 6Gb / 128GB / 50Mp Samsung S5KJN1 / 5000mAh
167.49€
$192.96
Motorola Moto G52 6/256GB
6.55 ίντσες (2400x1080) Curved Glass / Snapdragon 680 / 6Gb / 256GB / 50Mp Samsung S5KJN1 / 5000mAh
154.54€
$178.04
104.15€
$119.99
Xiaomi Black Shark 2 8/256Gb
6.39 ίντσες (2340x1080) Gorilla glass / Snapdragon 855 / 8Gb / 256GB / 12Mp / 4000mAh
473.37€
$545.35
Xiaomi Redmi Note 11 4G Global 4/64GB non-NFC
6.43 ίντσες (2400x1080) Curved Glass / Snapdragon 680 / 4Gb / 64GB / 50Mp Samsung S5KJN1 / 5000mAh
140.93€
$162.36
Xiaomi Redmi Note 11 4G Global 4/64GB NFC
6.43 ίντσες (2400x1080) Curved Glass / Snapdragon 680 / 4Gb / 64GB / 50Mp Samsung S5KJN1 / 5000mAh
140.92€
$162.35
Xiaomi Redmi Note 11 4G Global 4/128GB non-NFC
6.43 ίντσες (2400x1080) Curved Glass / Snapdragon 680 / 4Gb / 128GB / 50Mp Samsung S5KJN1 / 5000mAh
148.22€
$170.76
- Κατασκευαστής: Doogee
- Μοντέλο: M30 Pro
- Βάρος:
- Διαστάσεις:
- Λειτουργικό Σύστημα: Android 16
- Μέγεθος: 6.88 ίντσες
- Ανάλυση: 1640 x 720
- RAM: 8Gb
- Μνήμη (ROM): 256GB
- Κάμερα: 64Mp
- Επεξεργαστής: UNISOC Tiger T620
- Μπαταρία: 8000mAh
Χαρακτηριστικά
| Λειτουργικό Σύστημα (OS) | Android 16 |
| Geekbench Benchmark | 1364 (Multi-Core) - Συγκρίνετε με τα άλλα μοντέλα εδώ |
| Κατασκευαστής | Doogee - Δείτε όλα τα μοντέλα της Doogee εδώ |
| Geekbench Benchmark | 377 (Single Core) |
| Μοντέλο | M30 Pro |
| Απόδοση | antutu benchmark ~265662. - Συγκρίνετε με τα άλλα μοντέλα εδώ |
Οθόνη
| Ανάλυση | 1640 x 720 - Περισσότερα μοντέλα με 1640 x 720 δείτε εδώ |
| Προστασία Οθόνης | Curved Glass |
| Τεχνολογία | OGS |
| Οθόνη αφής | 10 |
| Bezelless | Όχι - Περισσότερα μοντέλα με ατελείωτη οθόνη δείτε εδώ |
| Μέγεθος πλαισίου | 6.5 mm |
| ποσοστό της εμπρόσθιας επιφάνειας που καταλαμβάνει η οθόνη | 70 % |
| Φωτεινότητα | 600 cd/m² |
| Μέγεθος | 6.88 ίντσες |
Επεξεργαστής (CPU)
| CPU αρχιτεκτονική | 2 x Cortex-A75 2.2GHz + 6 x Cortex-A55 1.8GHz |
| κατασκευαστή | UNISOC |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | Tiger T620 - Περισσότερα μοντέλα με Tiger T620 δείτε εδώ |
| Ημερομηνία κυκλοφορίας | 07/15/2024 |
| Πυρήνες CPU Smartphone | 8 |
| CPU συχνότητα | 2.2 GHz |
| 32 bit ή 64 bit | 64 bit |
| διαδικασία | 12 nm |
| Χωρητικότητα | 12 Gb |
| GPU | Mali-G57MC |
| Ταχύτητα Επεξεργαστή | 850 Mhz |
| Πυρήνες Επεξεργαστή (GPU) | 1 |
| TDP | 10 W |
| Features | Unisoc modem |
| Upload Speed | 150 Mbps |
Χωρητικότητα
| RAM | 8 Gb - Περισσότερα μοντέλα με 8 Gb RAM δείτε εδώ |
| Χωρητικότητα (ROM) | 256 GB |
| Επέκταση μνήμης | MicroSD Μέγιστη Χωρητικότητα Εξωτερικής Μνήμης 2Tb |
Κάμερα
| Οπίσθια κάμερα | |
| Ανάλυση Βασικής Κάμερας | 64 Mp - Περισσότερα μοντέλα με 64 Mp δείτε εδώ |
| Φλας | Flash - Ενιαία LED |
| Εμπρόσθια κάμερα | |
| Ανάλυση Selfie Κάμερας | 20 MP |
| Φλας | Όχι |
Κινητά Δίκτυα
| Συχνότητες δικτύου | 2G (GSM): 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz 3G (WCDMA): 850 / 900 / 2100 MHz 4G (FDD-LTE): B1(2100) / B3(1800) / B7(2600) |
| τύπος δικτύου | 4G |
| Κάρτα SIM | nanoSIM + nanoSIM ή microSD |
Ασύρματα Δίκτυα
| Wi-Fi | Ναι |
| Bluetooth | Ναι |
| NFC | Ναι - Περισσότερα μοντέλα με NFC δείτε εδώ |
Υπηρεσίες τοποθεσίας
| Υπηρεσίες τοποθεσίας | GPS, A-GPS, GLONAS |
μπαταρία
| Χωρητικότητα | 8000 mAh |
| Τεχνολογία Μπαταρίας | Μη αφαιρούμενο |
| Γρήγορη Φόρτιση | Ναι |
| Διάρκεια Αναμονής | 6-7 ημέρες |
| Χρόνος κανονικής χρήσης | 2-3 ημέρες |
| Χρόνος χρήσης | 10-12 ώρες |
| Διάρκεια Ομιλίας | 30 ώρες |
| Ασύρματη Φόρτιση | Όχι |
Αισθητήρες
| Led notification | Όχι |
| Δακτυλικό αποτύπωμα κάτω από την οθόνη οπτικό | Ναι |
| Αισθητήρας εγγύτητας | Ναι |
| Αισθητήρας φωτισμού περιβάλλοντος | Όχι |
| Γυροσκόπιο | Όχι |
| Αξελερόμετρο | Ναι |
| Ψηφιακή πυξίδα | Ναι |
| Βαρόμετρο | Όχι |
| Χρήση ως τηλεχειριστήριο | Όχι |
Υποστήριξη πολυμέσων
| DAC | Ολοκληρωμένο |
| Ηχεία | Ναι |
| Μικρόφωνο | Ναι |
| βύσμα ακουστικών | Όχι |
Διαστάσεις
| Υλικό | Πλαστικά |
| Ανθεκτικό στο νερό και στη σκόνη (IP68) | Ναι - Περισσότερα μοντέλα με IP68 δείτε εδώ |
Υποστηριζόμενες γλώσσες
| Γλώσσες | Ελληνικά, αγγλικά, ισπανικά, γερμανικά, πορτογαλικά, ιταλικά, γαλλικά, δανικά, απλοποιημένα κινέζικα, παραδοσιακά κινέζικα, κλπ. - Μια λεπτομερής λίστα υποστηριζόμενων γλωσσών εδώ |
Διεπαφή
| USB Type-C | 1 |
Πρόσθετα Χαρακτηριστικά
| Πρόσθετα Χαρακτηριστικά | Πρόσθετη οθόνη , Φωτεινότητα ανανέωσης οθόνης 120Hz |