Oppo K12 Plus antutu benchmark
Στο AnTuTu τεστ το Oppo K12 Plus αξιολογήθηκε με 878227 βαθμούς. Παρακάτω μπορείτε να συγκρίνετε τις επιδόσεις του σε σχέση με άλλα μοντέλα σύμφωνα με το τεστ Antutu.
Τιμές για το Oppo K12 Plus
Το Oppo K12 Plus θα κυκλοφορήσει σύντομα
Αφήστε την ηλεκτρονική σας διεύθυνση και μόλις τα προϊόντα που σας ενδιαφέρουν τεθούν προς πώληση θα είστε ο/η πρώτος/η που θα το μάθει
Εναλλακτικές λύσεις για το Oppo K12 Plus:
AnTuTu Benchmark
Xiaomi 13T
6.67 ίντσες (2712x1220) Curved Glass / Dimensity 8200 / 8Gb / 256GB / 50Mp Sony IMX707 / 5000mAh
384.49€
$447.66
OUKITEL WP200 Pro
6.7 ίντσες (2460x1080) Gorilla glass / Dimensity 8200 / 24Gb / 1024GB / 108Mp Samsung HM6 / 8800mAh
410.10€
$477.48
OUKITEL WP210 5G
6.7 ίντσες (2412x1080) Gorilla glass / Dimensity 8200 / 12Gb / 512GB / 108Mp Samsung HM6 / 8800mAh
296.98€
$345.78
Xiaomi CIVI 3
6.55 ίντσες (2400x1080) Gorilla glass / Dimensity 8200 / 12Gb / 256GB / 50Mp Sony IMX800 / 4500mAh
403.47€
$469.76
Honor 200 12/256GB
6.7 ίντσες (2664x1200) Gorilla glass / Snapdragon 7 Gen 3 / 12Gb / 256GB / 50Mp Sony IMX906 / 5200mAh
234.69€
$273.25
Oppo K12 Plus
6.7 ίντσες (2400x1080) Curved Glass / Snapdragon 7 Gen 3 / 8Gb / 256GB / 50Mp Sony IMX882 / 6400mAh
Θα κυκλοφορήσει σύντομα
Θα κυκλοφορήσει σύντομα
Motorola Moto S30 Pro 12/512GB
6.55 ίντσες (2400x1080) Gorilla glass / Snapdragon 888 Plus / 12Gb / 512GB / 50Mp Omnivision OV50A / 4400mAh
347.04€
$404.06
Motorola Edge 30 Fusion 12/256GB
6.55 ίντσες (2400x1080) Gorilla glass / Snapdragon 888 Plus / 12Gb / 256GB / 50Mp Omnivision OV50A / 4400mAh
466.51€
$543.16
Motorola Edge 30 Fusion 8/128GB
6.55 ίντσες (2400x1080) Gorilla glass / Snapdragon 888 Plus / 8Gb / 128GB / 50Mp Omnivision OV50A / 4400mAh
238.50€
$277.69
Motorola Moto Edge S30 8/256GB
6.8 ίντσες (2460x1080) Gorilla glass / Snapdragon 888 Plus / 8Gb / 256GB / 108Mp Samsung HM2 / 5000mAh
350.72€
$408.35
Motorola Moto Edge S30 8/128GB
6.8 ίντσες (2460x1080) Gorilla glass / Snapdragon 888 Plus / 8Gb / 128GB / 108Mp Samsung HM2 / 5000mAh
293.13€
$341.29
- Κατασκευαστής: Oppo
- Μοντέλο: K12 Plus
- Βάρος: 192g
- Διαστάσεις: 162.5 x 75.3 x 8.37mm
- Λειτουργικό Σύστημα: Android 14
- Μέγεθος: 6.7 ίντσες
- Ανάλυση: 2400x1080
- RAM: 8Gb
- Μνήμη (ROM): 256GB
- Κάμερα: 50Mp Sony IMX882
- Επεξεργαστής: Qualcomm Snapdragon 7 Gen 3
- Μπαταρία: 6400mAh
Χαρακτηριστικά
| Λειτουργικό Σύστημα (OS) | Android 14 |
| Geekbench Benchmark | 3588 (Multi-Core) - Συγκρίνετε με τα άλλα μοντέλα εδώ |
| Κατασκευαστής | Oppo - Δείτε όλα τα μοντέλα της Oppo εδώ |
| Geekbench Benchmark | 1211 (Single Core) |
| Μοντέλο | K12 Plus |
| Απόδοση | antutu benchmark ~878227. - Συγκρίνετε με τα άλλα μοντέλα εδώ |
Οθόνη
| Ανάλυση | 2400x1080 - Περισσότερα μοντέλα με 2400x1080 δείτε εδώ |
| Προστασία Οθόνης | Curved Glass |
| Τεχνολογία | AMOLED |
| Οθόνη αφής | 10 |
| Bezelless | Ναι - Περισσότερα μοντέλα με ατελείωτη οθόνη δείτε εδώ |
| Μέγεθος πλαισίου | 3.2 mm |
| ποσοστό της εμπρόσθιας επιφάνειας που καταλαμβάνει η οθόνη | 87 % |
| Φωτεινότητα | 750 cd/m² |
| Μέγεθος | 6.7 ίντσες |
Επεξεργαστής (CPU)
| CPU αρχιτεκτονική | 1x 2.63GHz Cortex-A715 + 3x 2.GHz Cortex-A715 + 4x 1.8GHz Cortex-A510 |
| κατασκευαστή | Qualcomm |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | Snapdragon 7 Gen 3 - Περισσότερα μοντέλα με Snapdragon 7 Gen 3 δείτε εδώ |
| Ημερομηνία κυκλοφορίας | 11/17/2023 |
| Πυρήνες CPU Smartphone | 8 |
| CPU συχνότητα | 2.63 GHz |
| 32 bit ή 64 bit | 64 bit |
| διαδικασία | 4 nm |
| Χωρητικότητα | 16 Gb |
| GPU | Adreno 720 |
| Ταχύτητα Επεξεργαστή | 0 Mhz |
| Πυρήνες Επεξεργαστή (GPU) | 0 |
| TDP | 6 W |
| Features | Snapdragon X63 |
| Upload Speed | 5000 Mbps |
Χωρητικότητα
| RAM | 8 Gb - Περισσότερα μοντέλα με 8 Gb RAM δείτε εδώ |
| Χωρητικότητα (ROM) | 256 GB |
| Επέκταση μνήμης | MicroSD Μέγιστη Χωρητικότητα Εξωτερικής Μνήμης 2Tb |
Κάμερα
| Οπίσθια κάμερα | |
| Ανάλυση Βασικής Κάμερας | 50 Mp - Περισσότερα μοντέλα με 50 Mp δείτε εδώ |
| Αισθητήρα | Sony IMX882 - Περισσότερα μοντέλα με Sony IMX882 δείτε εδώ |
| Φλας | Flash - Ενιαία LED |
| Εμπρόσθια κάμερα | |
| Ανάλυση Selfie Κάμερας | 16 MP |
| Φλας | Όχι |
Κινητά Δίκτυα
| Συχνότητες δικτύου | 2G (GSM): 900 / 1800 MHz 3G (WCDMA) 2100 MHz 4G (FDD-LTE): B1(2100) / B3 (1800) 5G |
| τύπος δικτύου | 5G |
| Κάρτα SIM | nanoSIM + nanoSIM ή microSD |
Ασύρματα Δίκτυα
| Wi-Fi | Ναι |
| Bluetooth | Ναι |
| NFC | Ναι - Περισσότερα μοντέλα με NFC δείτε εδώ |
Υπηρεσίες τοποθεσίας
| Υπηρεσίες τοποθεσίας | GPS, A-GPS, GLONAS |
μπαταρία
| Χωρητικότητα | 6400 mAh |
| Τεχνολογία Μπαταρίας | Μη αφαιρούμενο |
| Γρήγορη Φόρτιση | Ναι |
| Διάρκεια Αναμονής | 6-7 ημέρες |
| Χρόνος κανονικής χρήσης | 2-3 ημέρες |
| Χρόνος χρήσης | 10-12 ώρες |
| Διάρκεια Ομιλίας | 30 ώρες |
| Ασύρματη Φόρτιση | Όχι |
Αισθητήρες
| Led notification | Ναι |
| Δακτυλικό αποτύπωμα κάτω από την οθόνη οπτικό | Ναι |
| Αισθητήρας εγγύτητας | Ναι |
| Αισθητήρας φωτισμού περιβάλλοντος | Όχι |
| Γυροσκόπιο | Ναι |
| Αξελερόμετρο | Ναι |
| Ψηφιακή πυξίδα | Ναι |
| Βαρόμετρο | Όχι |
| Χρήση ως τηλεχειριστήριο | Ναι |
Υποστήριξη πολυμέσων
| DAC | Ολοκληρωμένο |
| Ηχεία | Ναι |
| Μικρόφωνο | Ναι |
| βύσμα ακουστικών | Όχι |
Διαστάσεις
| Διαστάσεις | 162.5 x 75.3 x 8.37 mm |
| Βάρος | 192 g |
| Υλικό | Πλαστικά |
| Ανθεκτικό στο νερό και στη σκόνη (IP68) | Όχι - Περισσότερα μοντέλα με IP68 δείτε εδώ |
Υποστηριζόμενες γλώσσες
| Γλώσσες | Ελληνικά, αγγλικά, ισπανικά, γερμανικά, πορτογαλικά, ιταλικά, γαλλικά, δανικά, απλοποιημένα κινέζικα, παραδοσιακά κινέζικα, κλπ. - Μια λεπτομερής λίστα υποστηριζόμενων γλωσσών εδώ |
Διεπαφή
| USB Type-C | 1 |
Πρόσθετα Χαρακτηριστικά
| Πρόσθετα Χαρακτηριστικά | Φωτεινότητα ανανέωσης οθόνης 120Hz , Intradisplay fingerprint scanner , Ενσωματωμένη κάμερα μπροστινής οθόνης |