SJCAM SJ7 STAR antutu benchmark
Στο AnTuTu τεστ το SJCAM SJ7 STAR αξιολογήθηκε με 0 βαθμούς. Παρακάτω μπορείτε να συγκρίνετε τις επιδόσεις του σε σχέση με άλλα μοντέλα σύμφωνα με το τεστ Antutu.
Τιμές για το SJCAM SJ7 STAR
Ελέγχουμε πάνω από 100 καταστήματα κάθε μέρα για τις καλύτερες τιμές.
Το SJCAM SJ7 STAR διακόπηκε.
Το SJCAM SJ7 STAR διακόπηκε.
Εναλλακτικές λύσεις για το SJCAM SJ7 STAR:
AnTuTu Benchmark
47.87€
$55.61
54.99€
$63.88
65.47€
$76.06
55.55€
$64.53
53.89€
$62.61
47.52€
$55.21
59.94€
$69.64
91.62€
$106.44
55.45€
$64.42
60.77€
$70.60
Χαρακτηριστικά
| Μοντέλο | SJ7 STAR |
| Απόδοση | antutu benchmark ~. - Συγκρίνετε με τα άλλα μοντέλα εδώ |
Οθόνη
| Οθόνη αφής | 2 |
| Μέγεθος | 2 ίντσες |
Επεξεργαστής (CPU)
| κατασκευαστή | Ambarella |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | A12S75 - Περισσότερα μοντέλα με A12S75 δείτε εδώ |
| Πυρήνες CPU Smartphone | 0 |
| CPU συχνότητα | 0 GHz |
| 32 bit ή 64 bit | bit |
| διαδικασία | 0 nm |
| Χωρητικότητα | 0 Gb |
| Ταχύτητα Επεξεργαστή | 0 Mhz |
| Πυρήνες Επεξεργαστή (GPU) | 0 |
| TDP | 0 W |
| Upload Speed | 0 Mbps |
Χωρητικότητα
| Επέκταση μνήμης | MicroSD Μέγιστη Χωρητικότητα Εξωτερικής Μνήμης 64b |
Ασύρματα Δίκτυα
| Wi-Fi | Ναι |
| Bluetooth | Όχι |
μπαταρία
| Χωρητικότητα | 1000 mAh |
Διαστάσεις
| Διαστάσεις | 60 x 41 x 24,7 mm |
| Βάρος | 74 g |
Διεπαφή
| USB 2.0 | 1 |
| HDMI | Ναι |
Κάμερα
| Αισθητήρα | Sony IMX117 Περισσότερα μοντέλα με Sony IMX117 δείτε εδώ< |
| Ανάλυση βίντεο | 4K @ 30fps, 2K @ 30fps, 1080P @ 60fps, 720P @ 120fps, 480P @ 240fps |
| Μέγιστο Οπτικό Πεδίο | 166 ° |
Αξεσουάρ
| Περιεχόμενα | 1 x Αδιάβροχο περίβλημα , 3 x Υποστήριξη Switch , 2 x επίδεσμο , 1 x Βραχίονας με κλιπ , 1 x Εγχειρίδιο χρήστη , 1 x Καλώδιο USB , 1 x Ζώνη , 1 x Βάση ποδηλάτου , 1 x κάμερα δράσης |