Huawei Pura X Max väriä
- Musta
- Valkoinen
- Punainen
- Keltainen
- Vihreä
- Sininen
-
- Mikä on Huawei Pura X Max paras väri?
-
Huawei Pura X Max tarjoaa nämä värit:
- Musta: paras klassinen väri, hyvä useimmille kavereille
- Valkoinen: loistava valinta hyvät, tai jos haluat jotain kevyttä ja raikasta
- Punainen: saada sinut erottumaan muista
- Keltainen: parempi tapa saada huomiota
- Vihreä: jos haluat jotain uutta
- Sininen: jos haluat olla päällä
-
- Mitä värejä Huawei Pura X Max tulee?
-
- Mikä Huawei Pura X Max väri on suosituin?
-
Tunnuksen Huawei Pura X Max suosituimmat ja yleisimmät värit ovat valkoinen ja musta. He myyvät parhaiten ja tuottavat yritykselle paljon tuloja. Niitä seuraa punainen, keltainen ja sininen, jotka ovat myös huippuvärivaihtoehdoissa ja myyvät hyvin.
-
- Mikä Huawei Pura X Max väri minun pitäisi saada?
-
Osta Huawei Pura X Max valkoisena tai mustana, jos haluat saada yhden suosituimmista ja myydyimmistä väreistä. Jos etsit jotain uutta, suosittelemme hankkimaan todella uuden puhelimen katsomalla keltaista ja punaista.
- Brändi: Huawei
- Model: Pura X Max
- Paino: 229g
- Mitat: 166.5 x 120 x 5.2mm
- Käyttöjärjestelmä: HarmonyOS 6.0
- Näytön koko: 7.7 tuumaa
- Näytön tarkkuus: 2584 × 1828
- RAM: 12Gb
- Muisti (ROM): 256GB
- Kamera: 50MP
- Piirisarja (CPU): HiSilicon Kirin 9030 Pro
- Akku: 5300mAh
Ominaisuudet
| Käyttöjärjestelmä (OS) | HarmonyOS 6.0 |
| Geekbench-vertailuarvo | 5785 (Multi-Core) - Vertaa muihin malleihin tässä |
| Valmistaja | Huawei - Katso kaikki Huawei-mallit täältä |
| Geekbench-vertailuarvo | 1669 (Single Core ) |
| Model | Pura X Max |
| Esitys | testi antutu- vertailuarvo ~ 2017865. - Vertaa muihin täällä oleviin malleihin |
Näyttö
| Näytön tarkkuus | 2584 × 1828 - Lisää malleja, joissa on 2584 × 1828-tarkkuus, katso täältä |
| Lasityypit | Gorilla-lasi |
| Paneelin tyyppi | AMOLED |
| Multi-touch | 10 |
| Kehyksetön | Joo - Lisää malleja, joissa on kehyksetön näyttö, katso täältä |
| Kehyksen koko | 3.4 mm |
| Näytön ja rungon suhdeluku | 86 % |
| Kirkkaus | 750 cd/m² |
| Näytön koko | 7.7 tuumaa |
Piirisarja (CPU)
| CPU-arkkitehtuuri | 1x 2.75GHz Taishan Big + 4x 2.27GHz Taishan Mid + 4x 1.72GHz Taishan Little |
| Brändi | HiSilicon |
| Malli | Kirin 9030 Pro - Lisää malleja, joissa on Kirin 9030 Pro-suoritin, katso täältä |
| Julkaisupäivä | 11/25/2025 |
| Prosessorin ydin | 8 |
| Prosessorin taajuus | 2.75 GHz |
| Bitti | 64 bit |
| Prosessitekniikka | 5 nm |
| Muisti | 16 Gb |
| Grafiikkaprosessorimalli (GPU) | Maleoon 935 |
| GPU-taajuus | 933 Mhz |
| GPU-ytimet | 6 |
| TDP | 10 W |
| Features | Balong 6000 |
| Upload Speed | 3500 Mbps |
Muisti
| RAM (muisti) | 12 Gb - Lisää malleja, joissa on 12 Gb RAM, katso täältä |
| Tallennustila (ROM) | 256 GB |
| Flash-muisti | Ei |
Kamera
| Pääkamera | |
| Resoluutio | 50 MP - Lisää malleja, joissa on 50 Mpx -kamera, katso täältä |
| Integroitu salama | Kaksois-LED-salama |
| Etukamera | |
| Resoluutio | 8 MP |
| Integroitu salama | Ei |
Yhteydet
| Taajuus | 2G (GSM): 850/900/1800/1900 MHz 3G (WCDMA): 800/850/1900 MHz 4G (FDD-LTE): B1 (2100) / B3 (1800) / B7 (2600) 5G |
| Mobiililaajakaistan tyyppi | 5G |
| SIM-kortti | 1: NanoSIM 2: eSIM |
Liitännät
| Wi-Fi | Joo |
| Bluetooth | Joo |
| NFC | Joo - Lisää NFC-malleja katso täältä |
Sijainti
| Verkkotuki | GPS, A-GPS, GLONAS |
Akku
| Akun kapasiteetti (mAh) | 5300 mAh |
| Akun/pariston tyyppi | Ei-poistettava |
| Nopea lataus | Joo |
| Valmiustila-aika | 5-6 päivää |
| Akun kesto | 2-3 päivää |
| Työajat kovassa tilassa | 8-9 tuntia |
| Puhumisaika | 30 tuntia |
| Langaton lataus | Joo |
Anturit
| Ilmoitukset Led | Ei |
| Sormenjälkitunnistin | Joo |
| Proximity | Joo |
| Ambient light | Joo |
| Gyroskooppi | Joo |
| Accelerometer | Joo |
| Kompassi | Joo |
| Barometri | Ei |
| IR | Joo |
Ääni
| Ääniprosessori | Integroitu |
| Kaiuttimien | Joo |
| Sisäiset mikrofonit | Joo |
| Kuulokkeet | Ei |
Design
| Mitat | 166.5 x 120 x 5.2 mm |
| Paino | 229 g |
| Materiaali | Metallirunko ja lasikotelo |
| Veden- ja pölynkestävä (IP68) | Joo - Lisää IP68-malleja katso täältä |
Kielituki
| Kieli (kielet | - Yksityiskohtainen luettelo tuetuista kielistä tässä |
Liitännät / liittimet
| USB Type-C -portit | 1 |
Ominaisuudet
| Muut tekniset tiedot | Lisänäyttö , Näytön sisäinen sormenjälkitunnistin , Sisäänrakennettu näytön etukamera , Joustava näyttö , 4x optinen zoom |