Oppo K15 Pro
Oppo K15 Pro ישוחרר בתאריך אַפּרִיל 2026 . מחיר, מפרט והדלפות. כל מה שאנחנו יודעים על זה.
צבעים:
Oppo K15 Pro סקירה כללית
ל- Oppo K15 Pro יש תצוגה בהירה וברורה (ברזולוציה של 2760x1256) 6.59 אינץ אינץ 'וממדים של 158.3 x 75.13 x 8.3מ"מ. זה גם שוקל רק 200ז. המפרט העיקרי הוא מעבד MediaTek - Dimensity 8500, 256GB ואחסון 12Gb.
תאריך השחרור של Oppo K15 Pro הוא אַפּרִיל 2026. המצלמה האחורית עם חיישן 50Mp מצלמת תמונות נהדרות, והמצלמה הקדמית 16Mp מיועדת לסלפי. מחיר הסמארטפון זול מאוד ועלות זו היא העסקה הטובה ביותר כרגע, לכן כדאי לקנות וזו תהיה רכישה טובה לכל מי שרגיל להשתמש במערכת ההפעלה Android 16.
ל- Oppo K15 Pro יש חריצי כרטיס SIM כפול, ניתן לקבל 2 מספרים ממובילים שונים.
עם תמיכה של 5G, האינטרנט יעבוד מהר מאוד, מכיוון שהמהירויות ברשת זו מגיעות ל -25 Gb / s.
עבור Oppo K15 Pro, לא ניתן להרחיב את האחסון מכיוון שאין חריץ microSD להכנסת כרטיס זיכרון.
אם אתה רוצה להשתמש באוזניות יציאה סטנדרטיות של 3.5 מ"מ, עליך להשתמש במתאם מכיוון שיש רק פלט USB Type-C.
אתה יכול לשלם עם Oppo K15 Pro, מכיוון שיש לו NFC.
אינך יכול להשתמש בו כשלט רחוק, מכיוון שאין בו פיצוץ אינפרא אדום (IR).
Oppo K15 Pro והסוללה 7500mAh שלה עובדים עם טעינה מהירה. אין טעינה אלחוטית, כמו רוב המתחרים.
המכשיר עמיד למים. זה מאפשר להשתמש בו בגשם ובשלג, כמו גם במקלחת ובחדר הרחצה.
Oppo K15 Pro :
ה- Oppo K15 Pro ישוחרר בקרוב.
השאר את הדוא"ל שלך , וברגע שהמוצרים ימכרו אתה תהיה הראשון לדעת עליו
חלופות ל- Oppo K15 Pro :
- מותג: Oppo
- שם המודל: K15 Pro
- מִשׁקָל: 200ז
- ממדים: 158.3 x 75.13 x 8.3מ"מ
- מערכת הפעלה: Android 16
- גודל תצוגה: 6.59 אינץ
- פתרון הבעיה: 2760x1256
- RAM: 12Gb
- אחסון (ROM): 256GB
- מצלמות: 50Mp
- מעבד: MediaTek Dimensity 8500
- סוֹלְלָה: 7500mAh
מפרט טכני
| מערכת הפעלה (OS) | Android 16 |
| מדד Geekbench | 7152 (Multi-Core) - השווה לדגמים האחרים כאן |
| יַצרָן | Oppo - Oppo צפה כאן בכל דגמי Oppo |
| מדד Geekbench | 1967 (ליבה יחידה) |
| שם המודל | K15 Pro |
| ביצועים | לבדוק antutu benchmark ~ 1969337. - השווה לשאר הדגמים כאן |
לְהַצִיג
| פתרון הבעיה | 2760x1256 - דגמים נוספים ברזולוציית 2760x1256 ראה כאן |
| סוגי זכוכית | זכוכית מעוקלת |
| טֶכנוֹלוֹגִיָה | AMOLED |
| רב מגע | 10 |
| חסרת בזל | כן - יותר דגמים עם תצוגה ללא מסגרת ראה כאן |
| גודל מסגרת | 3 מ"מ |
| מסך לגוף | 89 % |
| בְּהִירוּת | 750 cd / m² |
| גודל מסך | 6.59 סנטימטרים |
מעבד (CPU)
| מותג | MediaTek |
| דֶגֶם | Dimensity 8500 - דגמים נוספים עם מעבד Dimensity 8500 ראה כאן |
| תאריך הוצאה | 10/15/2025 |
| ליבות | 8 |
| תדירות | 0 GHz |
| קצת | קצת |
| טכנולוגיית תהליכים | 4 ננומטר |
| אִחסוּן | 16 Gb |
| תדר GPU | 0 Mhz |
| ליבות GPU | 0 |
| TDP | 10 W |
| Features | MediaTek 5G modem |
| Upload Speed | 0 Mbps |
אִחסוּן
| זיכרון ראם) | 12 Gb - דגמים נוספים עם זיכרון RAM של 12 ראה כאן |
| אחסון (ROM) | 256 GB |
| חריץ לכרטיס | לא. |
מַצלֵמָה
| מצלמה אחורית | |
| פתרון הבעיה | 50 Mp - דגמים נוספים עם מצלמת Mp 50 ראה כאן |
| הֶבזֵק | פלאש לד כפול |
| מצלמות סלפי | |
| פתרון הבעיה | 16 Mp |
| הֶבזֵק | לא. |
רשתות
| תדירות | 2G (GSM): 900/1800 MHz 3G (WCDMA) 2100 MHz 4G (FDD-LTE): B1 (2100) / B3 (1800) 5G |
| סוג רשת | 5G |
| כרטיס ה - SIM | nanoSIM + nanoSIM |
קישוריות רשת
| וויי - פיי | כן |
| בלוטות | כן |
| NFC | כן - דגמים נוספים עם NFC ראה כאן |
מקום
| תמיכה ברשת | GPS, A-GPS, GLONAS |
סוֹלְלָה
| קיבולת סוללה (mAh) | 7500 mAh |
| סוּג | לא ניתן להסרה |
| טעינה מהירה | כן |
| זמן המתנה | 6-7 ימים |
| חיי סוללה | 2-3 ימים |
| שעות עבודה במצב קשה | 10-12 שעות |
| זמן דיבור | 30 שעות |
| טעינה אלחוטית | לא. |
חיישנים
| הודעות הובילו | לא. |
| חיישן טביעות אצבע | כן |
| חיישן קרבה | כן |
| חיישן אור סביבתי | כן |
| ג'יירו | כן |
| מד תאוצה | כן |
| מצפן | כן |
| בָּרוֹמֶטֶר | לא. |
| IR | לא. |
נשמע
| מעבד שמע | מְשׁוּלָב |
| רַמקוֹל | כן |
| מִיקרוֹפוֹן | כן |
| שקע אוזניות | לא. |
לְעַצֵב
| ממדים | 158.3 x 75.13 x 8.3 מ"מ |
| מִשׁקָל | 200 g |
| סוג גוף | פלסטיק |
| דירוג IP (IP68) | כן - עוד דגמים עם IP68 ראה כאן |
תמיכת שפה
| שפות | - רשימה מפורטת של שפות נתמכות כאן |
ממשקים / מחברים
| יציאות USB מסוג C | 1 |
תכונות
| מפרטים אחרים | סורק טביעות אצבע תוך תצוגה , מערכת קירור פעילה , מצלמה קדמית לתצוגה מובנית , קצב רענון המסך 144Hz |
תיאור
תשלומים
- כרטיסי Paypal, אשראי או חיוב (ויזה, מאסטרקארד, אמריקן אקספרס, דיינרס קלאב, Discover, JCB, UnionPay).
משלוח
הזמן משלוח
אַחֲרָיוּת
אביזרים עבור Oppo K15 Pro
ראה את כל המוצרים המוזלים