Vivo X300 Pro בדיקת DXomark BENCHMARK
במבחן Dxomark Vivo X300 Pro קיבל ציון של 171 נקודות. להלן תוכל להשוות את ביצועיה עם דגמים אחרים המבוססים על מבחן Dxomark.
171
DxOMark mobile
Vivo X300 Pro
171
photo
Vivo X300 Pro
Exposure: 0
Color: 0
Autofocus: 0
Texture: 0
Noise: 0
Artifact: 0
Flash: 0
Zoom: 0
Bokeh: 0
169
video
Vivo X300 Pro
Exposure: 0
Color: 0
Autofocus: 0
Texture: 0
Noise: 0
Artifact: 0
Stabilisation: 0
Vivo X300 Pro :
ה- Vivo X300 Pro ישוחרר בקרוב.
השאר את הדוא"ל שלך , וברגע שהמוצרים ימכרו אתה תהיה הראשון לדעת עליו
חלופות ל- Vivo X300 Pro :
DxOMark mobile
דירוג Dxomark
DxOMark mobile
Vivo X300 Pro
6.78 אינץ (2800 x 1260) זכוכית גורילה / Dimensity 9500 / 12Gb / 256GB / 50Mp Sony LYT-828 / 6510mAh
למכירה בקרוב
למכירה בקרוב
Honor Magic5 Pro
6.81 אינץ (2848 x 1312) זכוכית מעוקלת / Snapdragon 8 Gen 2 / 8Gb / 256GB / 50Mp Sony IMX878 / 5100mAh
687.13€
$796.46
Honor Magic4 Pro Ultimate
6.81 אינץ (2848 x 1312) זכוכית מעוקלת / Snapdragon 8 Gen 1 / 12Gb / 512GB / 50Mp Samsung GN2 / 4600mAh
679.40€
$787.51
Huawei Mate 40 Pro 8/512Gb
6.76 אינץ (2772x1344) זכוכית גורילה / Kirin 9000 / 8Gb / 512GB / 52Mp Sony IMX700 / 4400mAh
1315.82€
$1525.19
Huawei Mate 40 Pro 8/128Gb
6.76 אינץ (2772x1344) זכוכית גורילה / Kirin 9000 / 8Gb / 128GB / 52Mp Sony IMX700 / 4400mAh
842.63€
$976.71
Huawei Mate 40 Pro 8/256Gb
6.76 אינץ (2772x1344) זכוכית גורילה / Kirin 9000 / 8Gb / 256GB / 52Mp Sony IMX700 / 4400mAh
916.21€
$1062.00
Huawei Honor 30 Pro Plus 8/256GB
6.57 אינץ (2340x1080) זכוכית גורילה / Kirin 990 / 8Gb / 256GB / 52Mp Sony IMX700 / 4000mAh
670.64€
$777.35
Huawei Honor 30 Pro Plus 12/256GB
6.57 אינץ (2340x1080) זכוכית גורילה / Kirin 990 / 12Gb / 256GB / 52Mp Sony IMX700 / 4000mAh
831.93€
$964.31
Samsung Galaxy Note10+
6.8 אינץ (3040x1440) זכוכית מעוקלת / Exynos 9825 / 12Gb / 256GB / 12Mp Samsung SAK2L4 / 4300mAh
671.89€
$778.80
- מותג: Vivo
- שם המודל: X300 Pro
- מִשׁקָל: 226ז
- ממדים: 161.2 x 75.5 x 8מ"מ
- מערכת הפעלה: Android 16
- גודל תצוגה: 6.78 אינץ
- פתרון הבעיה: 2800 x 1260
- RAM: 12Gb
- אחסון (ROM): 256GB
- מצלמות: 50Mp Sony LYT-828
- מעבד: MediaTek Dimensity 9500
- סוֹלְלָה: 6510mAh
מפרט טכני
| מערכת הפעלה (OS) | Android 16 |
| מדד Geekbench | 10108 (Multi-Core) - השווה לדגמים האחרים כאן |
| יַצרָן | Vivo - Vivo צפה כאן בכל דגמי Vivo |
| מדד Geekbench | 3365 (ליבה יחידה) |
| שם המודל | X300 Pro |
| ביצועים | לבדוק antutu benchmark ~ 3171688. - השווה לשאר הדגמים כאן |
לְהַצִיג
| פתרון הבעיה | 2800 x 1260 - דגמים נוספים ברזולוציית 2800 x 1260 ראה כאן |
| סוגי זכוכית | זכוכית גורילה |
| טֶכנוֹלוֹגִיָה | AMOLED |
| רב מגע | 10 |
| חסרת בזל | כן - יותר דגמים עם תצוגה ללא מסגרת ראה כאן |
| גודל מסגרת | 2.9 מ"מ |
| מסך לגוף | 90 % |
| בְּהִירוּת | 750 cd / m² |
| גודל מסך | 6.78 סנטימטרים |
מעבד (CPU)
| אדריכלות מעבד | 1 x C1-Ultra 4.21GHz + 3 x C1-Premium 3.5GHz + 4 x C1-Pro 2.7GHz |
| מותג | MediaTek |
| דֶגֶם | Dimensity 9500 - דגמים נוספים עם מעבד Dimensity 9500 ראה כאן |
| תאריך הוצאה | 10/15/2025 |
| ליבות | 8 |
| תדירות | 4.21 GHz |
| קצת | קצת 64 |
| טכנולוגיית תהליכים | 3 ננומטר |
| אִחסוּן | 32 Gb |
| GPU | Mali G1-Ultra MC12 |
| תדר GPU | 1716 Mhz |
| ליבות GPU | 12 |
| TDP | 10 W |
| Features | MediaTek 5G modem |
| Upload Speed | 10700 Mbps |
אִחסוּן
| זיכרון ראם) | 12 Gb - דגמים נוספים עם זיכרון RAM של 12 ראה כאן |
| אחסון (ROM) | 256 GB |
| חריץ לכרטיס | לא. |
מַצלֵמָה
| מצלמה אחורית | |
| דירוג הנייד של dxomark | 171 - מבחן מדד DXOMARK. השווה לשאר הדגמים כאן |
| dxomark (תמונה) | 171 |
| dxomark (וידאו) | 169 |
| פתרון הבעיה | 50 Mp - דגמים נוספים עם מצלמת Mp 50 ראה כאן |
| דגם חיישן | Sony LYT-828 - דגמים נוספים עם Sony LYT-828 ראה כאן |
| הֶבזֵק | פלאש לד כפול |
| מצלמות סלפי | |
| פתרון הבעיה | 50 Mp |
| הֶבזֵק | לא. |
רשתות
| תדירות | 2G (GSM): 850/900/1800/1900 MHz 3G (WCDMA): 800/850/1900 MHz 4G (FDD-LTE): B1 (2100) / B3 (1800) / B7 (2600) 5G |
| סוג רשת | 5G |
| כרטיס ה - SIM | nanoSIM + nanoSIM |
קישוריות רשת
| וויי - פיי | כן |
| בלוטות | כן |
| NFC | כן - דגמים נוספים עם NFC ראה כאן |
מקום
| תמיכה ברשת | GPS, A-GPS, GLONAS |
סוֹלְלָה
| קיבולת סוללה (mAh) | 6510 mAh |
| סוּג | לא ניתן להסרה |
| טעינה מהירה | כן |
| זמן המתנה | 6-7 ימים |
| חיי סוללה | 3-4 ימים |
| שעות עבודה במצב קשה | 8-9 שעות |
| זמן דיבור | 30 שעות |
| טעינה אלחוטית | כן |
חיישנים
| הודעות הובילו | לא. |
| חיישן טביעות אצבע | כן |
| חיישן קרבה | כן |
| חיישן אור סביבתי | כן |
| ג'יירו | כן |
| מד תאוצה | כן |
| מצפן | כן |
| בָּרוֹמֶטֶר | לא. |
| IR | כן |
נשמע
| מעבד שמע | מְשׁוּלָב |
| רַמקוֹל | כן |
| מִיקרוֹפוֹן | כן |
| שקע אוזניות | לא. |
לְעַצֵב
| ממדים | 161.2 x 75.5 x 8 מ"מ |
| מִשׁקָל | 226 g |
| סוג גוף | מסגרת מתכת ומארז זכוכית |
| דירוג IP (IP68) | כן - עוד דגמים עם IP68 ראה כאן |
תמיכת שפה
| שפות | - רשימה מפורטת של שפות נתמכות כאן |
ממשקים / מחברים
| יציאות USB מסוג C | 1 |
תכונות
| מפרטים אחרים | מצלמה קדמית ניתנת להארכה , מצלמה קדמית לתצוגה מובנית , קצב רענון מסך 120 הרץ , 4 זום אופטיx |