Vivo X300 Pro Dxomark BENCHMARK-TEST
In de Dxomark-test kreeg Vivo X300 Pro een score van 171 punten. Hieronder kunt u de prestaties vergelijken met andere modellen op basis van de Dxomark-benchmark.
171
DxOMark mobile
Vivo X300 Pro
171
photo
Vivo X300 Pro
Exposure: 0
Color: 0
Autofocus: 0
Texture: 0
Noise: 0
Artifact: 0
Flash: 0
Zoom: 0
Bokeh: 0
169
video
Vivo X300 Pro
Exposure: 0
Color: 0
Autofocus: 0
Texture: 0
Noise: 0
Artifact: 0
Stabilisation: 0
Vivo X300 Pro los toestel kopen? Prijzen vergelijken.
De verkoop van Vivo X300 Pro begint binnenkort.
Laat uw e-mailadres achter en zodra de goederen in de uitverkoop gaan, bent u de eerste die hiervan op de hoogte is.
Alternatieven voor de Vivo X300 Pro:
DxOMark mobile
Dxomark-beoordeling
DxOMark mobile
Vivo X300 Pro
6.78 inch (2800 x 1260) Gorilla glas / Dimensity 9500 / 12GB / 256GB / 50Mp Sony LYT-828 / 6510mAh
Binnenkort
Binnenkort
Honor Magic5 Pro
6.81 inch (2848 x 1312) Gebogen glas / Snapdragon 8 Gen 2 / 8GB / 256GB / 50Mp Sony IMX878 / 5100mAh
687.13€
$796.46
Honor Magic4 Pro Ultimate
6.81 inch (2848 x 1312) Gebogen glas / Snapdragon 8 Gen 1 / 12GB / 512GB / 50Mp Samsung GN2 / 4600mAh
679.40€
$787.51
Huawei Mate 40 Pro 8/512Gb
6.76 inch (2772x1344) Gorilla glas / Kirin 9000 / 8GB / 512GB / 52Mp Sony IMX700 / 4400mAh
1315.82€
$1525.19
Huawei Mate 40 Pro 8/128Gb
6.76 inch (2772x1344) Gorilla glas / Kirin 9000 / 8GB / 128GB / 52Mp Sony IMX700 / 4400mAh
842.63€
$976.71
Huawei Mate 40 Pro 8/256Gb
6.76 inch (2772x1344) Gorilla glas / Kirin 9000 / 8GB / 256GB / 52Mp Sony IMX700 / 4400mAh
916.21€
$1062.00
Huawei Honor 30 Pro Plus 8/256GB
6.57 inch (2340x1080) Gorilla glas / Kirin 990 / 8GB / 256GB / 52Mp Sony IMX700 / 4000mAh
670.64€
$777.35
Huawei Honor 30 Pro Plus 12/256GB
6.57 inch (2340x1080) Gorilla glas / Kirin 990 / 12GB / 256GB / 52Mp Sony IMX700 / 4000mAh
831.93€
$964.31
Google Pixel 5
6 inch (2340x1080) Gebogen glas / Snapdragon 765 / 8GB / 128GB / 12Mp Sony IMX363 / 4080mAh
534.89€
$620.00
Samsung Galaxy Note10+
6.8 inch (3040x1440) Gebogen glas / Exynos 9825 / 12GB / 256GB / 12Mp Samsung SAK2L4 / 4300mAh
671.89€
$778.80
- Merk: Vivo
- Voorganger: X300 Pro
- Gewicht: 226 g
- Afmetingen: 161.2 x 75.5 x 8mm
- Besturingssysteem: Android 16
- Schermgrootte: 6.78 inch
- Schermresolutie: 2800 x 1260
- Werkgeheugen (RAM): 12GB
- Opslagcapaciteit (ROM): 256GB
- Camera: 50Mp Sony LYT-828
- Processor (CPU): MediaTek Dimensity 9500
- Accu: 6510mAh
Specificaties
| Besturingssysteem (OS) | Android 16 |
| Geekbench Benchmark | 10108 (Multi-Core) - Vergelijk hier met de andere modellen |
| Merk | Vivo - Bekijk alle Vivo-modellen die u kunt here |
| Geekbench Benchmark | 3365 (Single Core) |
| Voorganger | X300 Pro |
| Prestatie | test antutu benchmark ~ 3171688. - Vergelijk hier met de andere modellen |
Scherm
| Schermresolutie | 2800 x 1260 - Bekijk andere modellen met een resolutie van 2800 x 1260 here |
| Beeldscherm glas | Gorilla glas |
| Schermtype | AMOLED |
| Multi-touch (aantal aanrakingen) | 10 |
| Frameloos | Ja - Zie andere modellen met een scherm zonder rand here |
| Kadergrootte | 2.9 mm |
| Relatieve schermgrootte | 90 % |
| Helderheid | 750 cd/m² |
| Schermgrootte | 6.78 inch |
Processor (processor)
| CPU-architectuur | 1 x C1-Ultra 4.21GHz + 3 x C1-Premium 3.5GHz + 4 x C1-Pro 2.7GHz |
| Fabrikant | MediaTek |
| Model | Dimensity 9500 - Zie andere modellen met een Dimensity 9500-processor die u kunt here |
| Releasedatum | 10/15/2025 |
| CPU cores | 8 |
| CPU snelheid | 4.21 GHz |
| Bit diepte | 64 bit |
| Technisch proces | 3 nm |
| Geheugencapaciteit | 32 GB |
| Grafische processor (GPU) | Mali G1-Ultra MC12 |
| Kloksnelheid GPU | 1716 MHz |
| Het aantal videoprocessorkernen | 12 |
| TDP | 10 W |
| Features | MediaTek 5G modem |
| Upload Speed | 10700 Mbps |
Geheugencapaciteit
| Werkgeheugen RAM | 12 GB - Bekijk andere modellen met 12 gb ram die u kunt here |
| Opslag (ROM) | 256 GB |
| MicroSD-uitbreidingssleuven | Is afwezig |
Camera
| Hoofdcamera | |
| dxomark mobiele beoordeling | 171 - test DXOMARK benchmark. Je kunt het vergelijken met andere modellen here |
| dxomark (foto) | 171 |
| dxomark (video) | 169 |
| Resolutie camera achterkant | 50 mp - Bekijk andere modellen met 50 mp camera die je kunt here |
| Matrix model (sensor) | Sony LYT-828 - Bekijk andere modellen met een Sony LYT-828 sensor kan here |
| Type flitser | Dubbele LED |
| Selfiecamera | |
| Front-cameraresolutie | 50 MP |
| Flitser | Niet |
Verbindingen
| Frequentiebereik (mobiel) | 2G (GSM): 850/900/1800/1900 MHz 3G (WCDMA): 800/850/1900 MHz 4G (FDD-LTE): B1 (2100) / B3 (1800) / B7 (2600) 5G |
| Mobiele netwerk | 5G |
| Aantal sims | 1 slot: nanoSIM, 2 slot: nanoSIM |
Draadloze verbindingen
| Wifi | er is |
| Bluetooth-standaarden | er is |
| Near field communication (NFC) | er is - Zie andere NFC-compatibele modellen here |
Navigatie
| Systemen ondersteunen | GPS, A-GPS, GLONAS |
Accu
| Accucapaciteit | 6510 mAh |
| Accutype | Gemaakt |
| Snellaad-techniek | er is |
| Standby-tijd | 6-7 dagen |
| Werkuren in normale modus | 3-4 dagen |
| Bedrijfsduur bij constant gebruik | 8-9 uur |
| Gesprekstijd | 30 uur |
| Draadloos laden | Ja |
Sensoren
| Gebeurtenisindicator | Niet |
| Gezichtsherkenning | er is |
| Proximity sensor | er is |
| Licht sensor | er is |
| Gyroscoop | er is |
| Accelerometer | er is |
| Kompas | er is |
| Barometer | Niet |
| Infrarood | er is |
Audio
| Audiochip | Geïntegreerd |
| Een Ingebouwde Luidspreker | er is |
| Aantal microfoons | er is |
| Hoofdtelefoon aansluiting | Niet |
Ontwerp
| Afmetingen | 161.2 x 75.5 x 8 mm |
| Gewicht | 226 g |
| Materiaal buitenkant | Metalen frame, glazen behuizing |
| Weerbestendig (Spatwaterdicht) (IP68) | Ja - Zie andere beschermde modellen here |
Ondersteunde talen
| Talen | Russisch, Oekraïens, Engels, Duits, Spaans, Hebreeuws, Litouws, Pools, Ests, Italiaans, Frans, etc. - Bekijk de volledige lijst met ondersteunde talen here |
Interfaces / connectoren
| USB Type-C-poorten | 1 |
Kenmerken
| Overige kenmerken | Intrekbare camera aan de voorkant , Ingebouwde camera aan de voorkant , 120Hz schermvernieuwingssnelheid , 4x optische zoom |