MediaTek Dimensity 9500: specificaties, telefoonlijst, benchmarks and gaming prestaties
De MediaTek Dimensity 9500 is een 4.21 GHz-GHz kloksnelheid processor met 8 kernen die gebruik maakt van de 1 x C1-Ultra 4.21GHz + 3 x C1-Premium 3.5GHz + 4 x C1-Pro 2.7GHz architectuur. De GPU is Mali G1-Ultra MC12 en de CPU ondersteunt tot 32 GB geheugen. De releasedatum is 10/15/2025. Hij maakt gebruik van 3 nm technologie, dus heeft hij goede specificaties met een TDP van 10. De gegevensoverdrachtsnelheid is tot 10700 Mbps dankzij de ingebouwde modem. MediaTek Dimensity 9500 presteert beter dan Qualcomm Snapdragon 8 Elite (Gen 4) in benchmarktests, waardoor hij qua prestaties gelijk is aan Qualcomm Snapdragon 8 Gen 5. Smartphones die de chip gebruiken zijn onder andere de Xiaomi Redmi K100 Pro en Vivo X300. Meer details kunt u zien in het specificatieblad hieronder.
Specificaties
| Model | MediaTek Dimensity 9500 |
|---|---|
| Releasedatum | 10/15/2025 |
| CPU-architectuur | 1 x C1-Ultra 4.21GHz + 3 x C1-Premium 3.5GHz + 4 x C1-Pro 2.7GHz |
| CPU cores | 8 |
| CPU snelheid | 4.21 GHz |
| Technisch proces | 3 nm |
| Grafische processor (GPU) | Mali G1-Ultra MC12 |
| TDP | 10 |
| Geheugencapaciteit | 32 GB |
| Features | MediaTek 5G modem |
| Upload Speed | 10700 Mbps |
De beste telefoons met MediaTek Dimensity 9500 in 2026:
- Xiaomi Redmi K100 Pro
- Oppo Find X9
- Xiaomi Redmi K90 Max
- Honor Magic8 Pro Air
- Vivo X300s
- OnePlus Ace 6 Ultra
- Vivo IQOO 15T
- Vivo X300 Pro
- Vivo X300
- Bekijk hier onze smartphones aangedreven door de MediaTek Dimensity 9500 en hun prijzen en specificaties.
MediaTek Dimensity 9500 gaming prestatietest
De Mali G1-Ultra MC12 GPU in de MediaTek Dimensity 9500 biedt goede prestaties voor gaming, met een gemiddelde snelheid van 90 tot 120 fps. Hier zijn de snelheidstests en benchmarks voor de gerecenseerde games zoals PUBG en Genshin Impact.
| Gaming prestatietest | MediaTek Dimensity 9500 |
|---|---|
| PUBG: Mobile | 120 fps |
| PUBG: New State | 120 fps |
| Call of Duty: Mobile | 120 fps |
| Fortnite | 120 fps |
| Genshin Impact | 90 fps |
| Mobile Legends: Bang Bang | 120 fps |
MediaTek Dimensity 9500 CPU Prestaties - Benchmarks en Testresultaten
De MediaTek Dimensity 9500 heeft een Antutu benchmark score van rond de 3168848 punten, GeekBench test score 10155 / 3451, en 3Dmark ranking van 24766 . Deze zijn te danken aan de Mali G1-Ultra MC12 GPU.
| Benchmark | MediaTek Dimensity 9500 |
|---|---|
| Antutu | 3168848 |
| Geekbench | 10155/3451 |
| 3DMark | 24766 |
Antutu
De MediaTek Dimensity 9500 heeft een benchmarkscore van rond de 3168848 punten, wat beter is dan de Qualcomm Snapdragon 8 Elite (Gen 4) (3109884 punten) en lager dan de Qualcomm Snapdragon 8 Gen 5 (3518837 punten). Om de prestaties van deze chip te testen en deze resultaten te verkrijgen, hebben we telefoons met de Mali G1-Ultra MC12 GPU gebruikt, zoals de Xiaomi Redmi K100 Pro en de Vivo X300. Zie in de tabel hieronder hoe hij zich verhoudt tot andere CPU's.
Geekbench
De MediaTek Dimensity 9500 CPU scoort ongeveer 10155 / 3451 op Geekbench benchmarktests, wat betekent dat hij beter scoort dan de Qualcomm Snapdragon 8 Elite (Gen 4) (10111 / 3211 punten) maar lager dan de Apple A19 Pro (10728 / 3991 punten). We hebben telefoons met een Mali G1-Ultra MC12 GPU zoals Xiaomi Redmi K100 Pro en Vivo X300 gebruikt om de prestaties van deze chip te testen. Zie in de tabel hieronder hoe hij zich verhoudt.
3DMark
De MediaTek Dimensity 9500 heeft een benchmark score van 24766 punten op 3DMark Benchmark. Hij presteert beter dan de Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5 Leading Version (24685 punten) en slechter dan de Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 6 Pro (29377 punten). We hebben deze chip getest in telefoons met een Mali G1-Ultra MC12 GPU zoals de Xiaomi Redmi K100 Pro en de Vivo X300. Bekijk in de tabel hieronder hoe deze zich verhoudt tot andere CPU's.