Mobiltelefon Apple iPhone 17e
Apple iPhone 17e blir utgitt i mars 2026 . Pris, spesifikasjoner og lekkasjer. Alt vi vet om det.
Beskrivelse Apple iPhone 17e
Apple iPhone 17e har en lys og klar (oppløsning på 2532x1170) 6.1 tommer-tommers skjerm og dimensjoner på 146.7 x 71.5 x 7.8mm. Den veier også bare 169g. Hovedspesifikasjonene er Apple CPU - A19, 256GB lagring og 8Gb RAM.
Utgivelsesdatoen for Apple iPhone 17e er mars 2026. -bakkameraet med en 48Mp-sensor tar flotte bilder, og 12Mp-frontkameraet er designet for selfies. Prisen på smarttelefonen er svært lav, og denne prisen er den beste akkurat nå, så det er verdt å kjøpe. Dette vil være et godt kjøp for alle som er vant til å bruke iOS OS.
Apple iPhone 17e har Dual SIM-kortspor, du kan ha 2 numre fra forskjellige operatører.
Med 5G-støtte vil Internett fungere veldig raskt, fordi hastighetene på dette nettverket når 25 Gb / s.
For Apple iPhone 17e er det ikke mulig å utvide lagringsplassen din fordi det ikke er noe microSD-spor for å sette inn et minnekort.
Hvis du vil bruke standard 3,5 mm porthodetelefoner, må du bruke en adapter fordi det bare er en USB Type-C-utgang.
Du kan betale med Apple iPhone 17e, siden den har NFC.
Du kan ikke bruke den som en fjernkontroll, fordi den ikke har en infrarød (IR) blaster.
Enheten er vanntett. Dette gjør at den kan brukes i regn og snø, så vel som i dusjen og på badet.
Apple iPhone 17e priser:
Apple iPhone 17e blir snart utgitt.
Legg igjen e-posten din , og så snart varene blir solgt, vil du være den første som får vite om den
Alternativer til Apple iPhone 17e :
- Merke: Apple
- Model: iPhone 17e
- Vekt: 169g
- Størrelse: 146.7 x 71.5 x 7.8mm
- Operativsystem: iOS
- Størrelse: 6.1 tommer
- Oppløsning: 2532x1170
- RAM: 8Gb
- Internminne (ROM): 256GB
- Kamera: 48Mp
- Prosessor (CPU): Apple A19
- Batteri: 4006mAh
Kjennetegn
| Operativsystem (OS) | iOS |
| Geekbench-referanse | 9188 (Multi-Core) - Sammenlign med de andre modellene her |
| Produsent | Apple - Vis alle Apple-modeller her |
| Geekbench-referanse | 3588 (Single Core) |
| Model | iPhone 17e |
| Opptreden | test antutu referanse ~ 2180337. - Sammenlign med de andre modellene her |
Skjerm
| Oppløsning | 2532x1170 - Flere modeller med 2532x1170 oppløsning se her |
| Glasstyper | Glass |
| Teknologi | AMOLED |
| Flerpunktsberøring | 10 |
| Bezelless | Ja - Flere modeller med rammeløs skjerm se her |
| Rammestørrelse | 3.5 mm |
| Skjerm til kropp | 86 % |
| Lysstyrke | 750 cd/m² |
| Størrelse | 6.1 tommer |
Prosessor (CPU)
| CPU-type | 2 Everest x 4.26GHz + 4 Sawtooth x 2.6GHz |
| Merke | Apple |
| Model | A19 - Flere modeller med A19 CPU se her |
| Utgivelsesdato | 09/09/2025 |
| Kjerner | 6 |
| CPU-hastighet | 4.26 GHz |
| Bit | 64 bit |
| Prosess teknologi | 3 nm |
| Minne | 12 Gb |
| GPU | Apple A19 GPU |
| GPU-frekvens | 1620 Mhz |
| GPU-kjerner | 5 |
| TDP | 10 W |
| Features | Apple A19 modem |
| Upload Speed | 10000 Mbps |
Minne
| RAM (minne) | 8 Gb - Flere modeller med 8 Gb RAM se her |
| Internminne (ROM) | 256 GB |
| Støtte for eksternt minne | Nei |
Kamera
| Hovedkamera | |
| Oppløsning | 48 Mp - Flere modeller med et 48 Mp-kamera, se her |
| Blits | Dobbel LED-blits |
| Frontkamera | |
| Oppløsning | 12 Mp |
| Blits | Nei |
Mobilnettverk
| Frekvens | 2G (GSM): 850/900/1800/1900 MHz 3G (WCDMA): 800/850/1900 MHz 4G (FDD-LTE): B1 (2100) / B3 (1800) / B7 (2600) 5G |
| Nettverkstype | 5G |
| Antall SIM-kort | 1: NanoSIM 2: eSIM |
Trådløsteknologi
| Wi-Fi Direct | Ja |
| Bluetooth-versjon | Ja |
| NFC | Ja - Flere modeller med NFC se her |
Stedstjeneste
| Nettverksstøtte | GPS, A-GPS, GLONAS |
Batteri
| Batterikapasitet (mAh) | 4006 mAh |
| Type | Kan ikke fjernes |
| Kan hurtiglades | Nei |
| Standby-tid | 6-7 dager |
| Batteritid | 2-3 dager |
| Arbeidstid i hard modus | 8-9 timer |
| Samtaletid | 20 timer |
| Trådløs lading | Ja |
Sensorer
| Varsler ledet | Nei |
| Fingeravtrykksensor | Nei |
| Nærhetssensor | Ja |
| Lyssensor | Ja |
| Gyrosensor | Ja |
| Akselerometer | Ja |
| Geo-magnetisk | Ja |
| Barometer | Ja |
| IR | Nei |
Lyd
| Audioprosessor | Integrert |
| Innebygd høyttaler | Ja |
| Innebygde mikrofoner | Ja |
| Øretelefon | Nei |
Design
| Størrelse | 146.7 x 71.5 x 7.8 mm |
| Vekt | 169 g |
| Kroppstype | Metallramme og glassveske |
| Sprut-, vann- og støvbestandig (IP68) | Ja - Flere modeller med IP68 se her |
Språkstøtte
| Språk | - En detaljert liste over støttede språk her |
Grensesnitt / kontakter
| USB Type-C-porter | 1 |
Beskrivelse
Betalinger
- Debet- / kredittkort (Visa. Mastercard)
Shipping
Bestill levering
Garanti
Tilbehør til Apple iPhone 17e
Se alle rabatterte produkter